Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa stacja paliw w Lublinie. Powstanie obok supermarketu Stokrotka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2020 r. o 12:42 Powrót do artykułu
Znów ten TBV!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu. W tym rejonie nie ma żadnej stacji, trzeba lecieć na diamentową lub krochmalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli błogosławieństwo i przychylność inwestycji ze strony Sołtya z Zemborzyc i małżonki już mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super bo w okolicy nie ma żadnej stacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie wzdłuż torów normalne i bezpieczne przejście do przejazdu na Zagajnikowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej zgłosić jako akademik z samymi miejscami do parkowania dla osób ograniczonych ruchowo ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów ten TBV!!!!!!!!!!!
Któż inny śmiałby budować w tych "TBV-ałowicach"?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smaga czy teraz będzie Pan opisywał wszystkie inwestycje TBV? Płacą Panu za darmową reklamę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek o pozwolenie na stacje paliw, a wyjdzie im akademik. A Żuk to klepnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smaga czy teraz będzie Pan opisywał wszystkie inwestycje TBV? Płacą Panu za darmową reklamę?
 Ja myślę, że Pan redaktor chciałby robić deweloperowi antyreklamę, "niestety" w tym miejscu stacja to dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wie Pan Panie DS ile prywatnych osób wybudowało w Lublinie stacje paliw dla koncernów paliwowych i ile artykułów DW na ten temat napisał.....? Kto ma rozum niech myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A było referendum? Jak tak TBV może budować bez wcześniejszego referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to postawić? O ile wiem niedaleko tego miejsca jest wielki zbiornik wodny o nazwie zalew zemborzycki. Co będzie gdy nastąpi awaria i plamy ropy dostaną się do zbiornika? Katastrofa ekologiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zresztą jakby płacili to nie byłaby darmowa ta reklama. brakuje napisu artykół sponsorowany- o co tu chodzi? piszą tylko tbv to, tbv tamto, tbv górki, tbv ogrodzenie, tbv stacja..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi sie aby dziennik wschodni rozpisywał się o każdej nowo powstałej stacji paliw w okolicy, brawo Panie Smaga. Czym sobie zasłużyła spółka TBV o takie względy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to postawić? O ile wiem niedaleko tego miejsca jest wielki zbiornik wodny o nazwie zalew zemborzycki. Co będzie gdy nastąpi awaria i plamy ropy dostaną się do zbiornika? Katastrofa ekologiczna.
 Po pierwsze Zalew to już dawno katastrofa po drugie jakim cudem? Od kiedy to tankowce pływaja po zalewie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie TBV buduje stację, ale na Górach Czechowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie stację zaprojektuje i niezbędne pozwolenia uzyska jedyna słuszna pracownia projektowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile "apartmętów" upchną w budynku stacyjnym ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno sinice nie lubią oleju napędowego. Czyli zalew się samooczyści tak jak sądy po transformacji ustrojowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...