Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa ustawa o prawach konsumenta. Co się zmieniło?

Utworzony przez obywatel, 28 grudnia 2014 r. o 13:51
Napiszcie też lepiej o nieco ważniejszej sprawie:   Nocna próba zmiany Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. PO, PSL, SLD i TR – głosowały „za”   Miało to miejsce 18.12.2014r. ok godziny 1 w nocy. Tak, w polskim sejmie. Słyszeliście o tym? Nie? Zapytajcie masowe media dlaczego o tym nie mówią. Chcesz więcej wiedzieć wpisz w google: "Próba zmiany konstytucji". Ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wyczerpujący artykuł! Jeżeli szukam informacji dajmy na to w takim wydaniu Internetowym  Dziennika Wschodniego to chciałbym aby zmiany w ustawie zostały enumeratywnie wymienione na piśmie a nie odsyłano mnie do klipu video. Dziennik Wschodzi to nie YpuTube ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W materiale ktoś wspomniał o SMS-ie jako trwałym nośniku. Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Na tym blogu znalazłam info o tym, że "trwałym nośnikiem" może być własnie SMS. http://prokonsumencki.pl/blog/sms-czyli-proste-rozwiazanie-na-zawarcie-umowy-przez-telefon-zgodnie-z-nowa-ustawa-o-prawach-konsumenta/ Czy to prawda? Może ktoś się wypowiedzieć?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...