Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cały PIS. Mówi jedno a robi drugie. Trzeci raz już się ludzie na nich nie nabiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu Duda nic nie robi. Jest marionetką w rękach Kaczyńskiego, Szydło to samo. Ja głosowałem na nich a nie na tego starego darmozjada. Czuję się tak jakby ktoś mi w twarz napluł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Faktach TVN mówili, że jest to kopia projektu ustawy PO której z powodu wyborów nie udało się im uchwalić w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu Duda nic nie robi. Jest marionetką w rękach Kaczyńskiego, Szydło to samo. Ja głosowałem na nich a nie na tego starego darmozjada. Czuję się tak jakby ktoś mi w twarz napluł.
Ale który Duda ??? Bo ich cała masa w tym śmiesznym kraiku...;-))) Wielu dało się i będzie się dawało zwieść . Po owocach poznaje się dobre i złe drzewa... Kto budował po wojnie fabryki,mieszkania, przedszkola, szkoły itd.itd.itd. A kto po '89 -tym roku je wyburzył...??? Tu nie trzeba wielkiej filozofii , tylko odrobinę rozsądku...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie sprawdzi i nie napisze, który z dotychczasowych rządów wydał najwięcej dokumentów dających możliwość inwigilowania obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie sobie robić wody z mózgu. Ciekawe kto miałby prowadzić inwigilację Kowalskich i Ciamciarów. Tylko ci, co mają coś na sumieniu powinni trząść portkami - reszta może spać spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pomocą młotka wybudujesz dom, ale tez i można zabić człowieka... czyli wszystko zależy od tego, w czyich rekach jest narzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...