Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...to była uroczystość niesmaczna, ohydna, a nawet wręcz obraźliwa dla zdrowej tkanki narodu! Przejrzałem całą galerię i na żadnym z umieszczonych na portalu zdjęć nie dostrzegłem szlachetnej sylwetki osoby duchownej! Dziennik nie powinien umieszczać sprawozdań oraz reportaży z wydarzeń niepoświeconych obficie i w sposób wyczerpujący wszelkie znamiona eucharystii! Straszne i niedopuszczalne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale obłuda - awanse , sztandary a wyniki i sukcesy gdzie? mydlenie oczu. Awans to za coś a nie za wysłużone a raczej odje...ne lata w tej instytucji. Kiedy to się skończy? Tak , zaraz komenty , że to ciężka praca bo to służb a... to na budowę niech idą tam jest lżej ,ale awansów nie dają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za lata mojej uczciwej pracy zostalem z niej zwolniony Bez ceremonialnej odprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klawo jest ZOMO wiecznie zywe na wschodzie a ten w okulatach byľy Zomowiec z kwp to byľ czy pilnuje stoľka przed wyborami. Z pozdroieniem dla prawdz poli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale obłuda - awanse , sztandary a wyniki i sukcesy gdzie? mydlenie oczu. Awans to za coś a nie za wysłużone a raczej odje...ne lata w tej instytucji. Kiedy to się skończy? Tak , zaraz komenty , że to ciężka praca bo to służb a... to na budowę niech idą tam jest lżej ,ale awansów nie dają....
Mieli parę sukcesów, jeden w Magdalence a drugi póżniej przy sprawie gen. PAPAŁY, totalne dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcecie, POlska to państwo POlicyjne, sami się tym chwalą. Armii nie ma ostała się jeno milicja-policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...