Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
***** pis. ***** polske ***** katoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***** PIS. Wy***ać od władzy ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy bez wyjątku politycy tej partii jesteście zdrajcami państwa i narodu polskiego. Historia was rozliczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały PiS to parodia Jaruzela ! Czy obecnie też będą jeździły Nyski wygłaszając pewien znany z PRLu komunikat o zakazie ?!!? i naprawdę nie jestem zwolennikiem kopo-skich bo to też debile jakich mało !! nie mamy w kraju mężów stanu, nie ma na kogo głosować... wszyscy dobrzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwarantanna Narodowa im. Jana Pawła II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różni "kwarantanna narodowa" od normalnej kwarantanny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycji tez. Wszyscy won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Lekarze i inni medycy naśladują szefostwo Pfizer'a - o unikaniu przez nich mikstury własnej produkcji: ***s://youtu.be/Q0G_0_P9srI?t=914 .
  • Obłuda części personelu medycznego (w tym lekarzy i pielęgniarek / pielęgniarzy): sami unikają szemranych mikstur, ale są gotowi innych szprycować tym miksturami. Jak można pozwalać na to, by innych "wyszczepiał" ktoś, kto sam unika "bycia wyszczepionym"?!?
  • Analiza nielegalności działań reżimu okupacyjnego: ***s://***youtube.com/watch?v=9olkxoC8MeM    .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja 31 grudnia o 23.30 urządzam pieszą pielgrzymkę dziękczynną od kościoła do kościoła po całym Lublinie. Każdy może się przyłączyć aby zabrał ze sobą wodę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różni "kwarantanna narodowa" od normalnej kwarantanny?
 Ta narodowa jest wprowadzona przez socjalistów, zwolenników zdrajcy na kasztance i jego współczesnych naśladowców zdrajców  co to przekonali ludzi, że są prawica katolicką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy wstaje o 5 do roboty w sylwka, ciekawe czy tez mandat wyłapie :)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stanie wojennym wladza ludowa na Sylwestra zniosla godzine policyjna a pisobolszewia ja wtedy wprowadza;p PS: wlasciwie z konferencji nie wynika powod, dla ktorego owa "kwarantanne narodowa" rzad wprowadza i dlaczego akurat w tym przedziale czasowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...