Zacytuje fragment brytyjskiego programu (motoryzacyjnego) "Top Gear". Odcinek 5 z ostatnio emitowanej w UK - 12 serii: "Jeremy Clarkson: Hej, hej, wiecie, że Porsche zawsze mówi, że nigdy nie zmienią stylu 911. Ponieważ chcą utrzymać sens tradycji. Nie sądzę, że to prawda. Uważam, że nie wiedzą jak to zrobić właściwie Ponieważ nie potrafią, nie mają idei, jak może wyglądać Porsche po zmianach. Jeżeli pomyślicie o tym, 4-napędowe Cayenne? Cayenne wygląda jak 911,w której obrócili bagażnik a teraz robią 4-drzwiowe auto, OK, którą nazwą Panamera, co brzmi jak kapelusz, OK. Popatrzcie.. [zdjęcie Panamery] Jest żałosny! James May: [kaszel] Richard Hammond: Wszystko w porządku? James Mat: Nie, właśnie umieram. Jeremy Clarkson: Czy to przez to poczułeś się źle? [wskazując ręką na zdjęcie Porsche Panamery] James May: Dokładnie przez to, przyjrzałem się dokładnie, jest obleśny Richard Hammond: Czy mogę coś powiedzieć na temat tego auta? To jest Austin Maxi. Pamiętacie Maxi? czy mamy zdjęcie Austina Maxi? Popatrzcie... [zdjęcie Austina Maxi] Jeremy Clarkson: Dokładnie! to jest Austin Maxi. Richard Hammond: Porsche Maxi. James May: Jedyną różnicą jest to, że Porsche Austin Maxi będzie kosztować około 90,000 funtów. Jeremy Clarkson: Niech no sobie przypomnę, kto to powiedział, "nie, nie chcę Maserati Quattroporte"? Albo to 4-drzwiowe Lamborghini,które mieliśmy tydzień temu w studio? To jak wybór między dwiema żonami, jedna brzydka i chamska. Druga piękna, ze złotym sercem, i mówisz, "Nie, wolę tego kaszalota" To właśnie jest ten kaszalot! Jedyne czego potrzebuję to żebyście zabrali ten samochód z moich oczu i nigdy więcej go nie pokazywali. Tak się chyba stanie, bo nikt go nie kupi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz