Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak ale sezon zimowy przed nami a w moich mohitach i sinsayach nie pochodzę jak się zimno zrobi :/ ciężkie życie faszionetki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tak ta też uszczęśliwiłam dzieciaki na promocji szkolej w fashion kids można było naprawdę sporo ciekawych rzeczy wyłowić, a chodzą plotki o jakichś lego czy coś we wrześniu więc może znów się wybierzemy na rodzinne zakupy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebuję czegoś eleganckiego na rozpoczęcie roku, mamy taką modę noworoczną na uczelni że magisterki prześcigają się w coraz bardziej wytwornych kreacjach, nie kumam ale niestety tak jest... nie chciałabym za bardzo odstawać ale ta promocja z wyprawkami to dla dzieci bardziej, czy nie ma jakiejś szkolnej promocji dla grona pedagogicznego? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Top Fashion coś miało być jak ostatnio byłam to ulotki rozdawali, poszukaj na stronce internetowej tam jest zawsze na bieżąco aktualne info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam  w OUTLET Center Lublin bardzo mega obniżki !!!!! W Top Fashion KIDS mega obniżka cen kolekcji letniej -40% ! Koszulki dziecięce od 9 zł Emotikon heart ! Top Fashion KIDS na zimniejsze dni proponuje Uczniakom i Przedszkolakom bezrękawnik amerykańskiej firmy GAP. Przeceniony ze 130 zł na 49 zł Emotikon smile Emotikon heart Najlepsze są te obiżki z obniżki prawdziwa przecenomania z czerwonymi karteczkami !!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Outlet Center Lublin  mega przecenomania dużo czerwonych karteczek !!!!!!! Różne stylizacje dla najmłodszych! Tym razem ubranka dla dziewczynki od sklepu Tup Tup oraz różowe buciki na rzepy z City Sportu Emotikon smile Wszystkie ceny mniejsze od regularnych! Emotikon smile  Dla dzieci kupiliśmy dużo rzeczy taniej niż w marketach  !!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Outlet Center ma dużo akcji promocyjnych z okazji zakończenia lata był finał przecenomanii i rzeczy można było kupić do 90% taniej, na ropoczęcie szkoły kupiłam rzeczy dla dzieci i dla siebie do pracy też w super obniżkach, co rusz jest coś nowego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz dziewczyny bedzie tam wystawa klockow lego, wow :D ale i tak ciesze sie najbardziej ze spodni za siedem dyszek z big stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzieciaki będą miały radochę! Od kiedy to dokładnie będzie? Ja słyszałam coś o Targach Zdrowej Żywności, muszę się wybrać.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. Im więcej takich miejsc w Lublinie tym lepiej. Nie trzeba będzie jechać nad Zalew Zemborzycki by na ładnych dziewczynach oko zawiesić... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tego przypadkiem już nie ma, dziewczyny? :) Wystawa Lego jest już od września :)))) I trwa do dwudziestego któregeoś października!!!!! Oj, widać, że dawno w Outlet Center nie byłyście :D Ja wyhaczyłam szalik za 10 gr bo jeden kupiłam dla siebie a drugi dla przyjaciółki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. Im więcej takich miejsc w Lublinie tym lepiej. Nie trzeba będzie jechać nad Zalew Zemborzycki by na ładnych dziewczynach oko zawiesić... 
Żeby jeszcze tylko dziewczyny w Lublinie tak jak na zachodzie Europy np. w parku w Monachium zechciały się opalać topless...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej wybieracie się na Eko Bazar do Outletu? w tą sobotę 10 października od 10.00 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój chłopak się wybiera :P śmiesznie, bo normalnie nie znosi zakupów a teraz jak się dowiedział że mają sprzedawać płyty winylowe to oszalał i chce iść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja idę na Eko bazar po mydła ekologiczne są w zarąbistych kształtach np. czaszki, granaty (czarne wyglądają jak prawdziwe), kupię dla wszystkich znajomych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem fanką zdrowej żywności, co nie znaczy, że wsuwam tylko sałatę. Tradycyjne swojskie specjały są też bardzo zdrowe, pozbawione chemii i dodatków, dlatego idę coś upolować na ten Eko bazar. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeszcze będzie na Ekobazarze? Bo z komentarzy widać, że nie tylko jedzenie, a z tym mi się głównie kojarzyło. Kiedy jest? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10.10. w Outlet Center u nas w Lublinie, jest wydarzenie na fb to sobie zobacz, ciekawe rzeczy https://www.facebook.com/events/963328247059053/     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha widzieliście, że będzie producent eko mydełek np. czarne czaszki o zapachu hibiskusowym, albo dwa granaty araganowe w militarnej ładownicy, szkoda, ze dzień chłopaka właśnie był! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz dzień chłopaka będzie co wtorek o Outlet Center, do tej pory było dużo promocji dla nas, ale w końcu Panowie też się doczekali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...