Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w takich porwanych spodniach chodzić, to ja w pole biorę pocerowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie paranoje w tym mieście, drugą rivere mozna zrobić za dawnym ursusem naprzeciw Rabena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim MPK mogę dojechać z podzamcza (gł. dworzec PKS) na ul. witosa 16 - PGE lubelskie zakłady energetyczne i ile to będzie przystanków, bo tak nam dobrze rząd zrobił, że muszę masę kilometrów jechać aby załatwić formalności, wypada mi jeszcze za tą moją jałmużnę nająć przewodnika, co tam, mogę nie jeść ale urząd zobaczę, bo nie wiem czy uda mi się tak za pierwszym razem załatwić i pół kraju zjeżdżę. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim MPK mogę dojechać z podzamcza (gł. dworzec PKS) na ul. witosa 16 - PGE lubelskie zakłady energetyczne i ile to będzie przystanków, bo tak nam dobrze rząd zrobił, że muszę masę kilometrów jechać aby załatwić formalności, wypada mi jeszcze za tą moją jałmużnę nająć przewodnika, co tam, mogę nie jeść ale urząd zobaczę, bo nie wiem czy uda mi się tak za pierwszym razem załatwić i pół kraju zjeżdżę. Z góry dziękuję za odpowiedź.
weź sobie taksówkę, to za jednym zamachem załatwisz i Abramowice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, plaża przy Outlecie naprawdę spełnia swoje zadanie, można wypocząć, poopalać się:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na Zumbie już dwa razy, powiem że to najlepsze miejsce i sposób aby wprawić się w dobry nastrój, taniec w rytm takiej muzyki każdemu poprawia humor! Brawo outlet:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam przy outlecie rozgrywają się też mecze w piłkę siatkową plażową, nawet jak ktoś nie gra to świetnie jest pokibicować. Ostatnio my poszłyśmy na zakupy, a tata został i oglądał mecz, był w końcu zadowolony;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie ma basenu, bo są bardzo tanie stroje kąpielowe w Reserved i Sinsay
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie ma basenu, bo są bardzo tanie stroje kąpielowe w Reserved i Sinsay
  To w Sinsay też? Widziałam tylko, że są kupony które można wydrukować ze strony i dzięki nim można kupić stroje kąpielowe w Reserved i Mohito za 9,90 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strefa plażowa to cos czego do tej pory w Lublinie brakowało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł, ja się dowiedziałam, że istnieją takie dyscypliny sporótw jak flagówka plazowa czy snocker, pooglądałam i poszłam poszaleć na wyprzedażach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lipiec i sierpnień to najlepsze miesiace na zakupy wyprzedaże są wtedy największe nie tylko w galeriach w outletach, gdzie na codzień sa niższe jest raj dla łowów na cały sezon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie paranoje w tym mieście, drugą rivere mozna zrobić za dawnym ursusem naprzeciw Rabena.
Ja jestem za tym żeby działać, Outlet pokazał że się da :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie, że szykuje się największa w Polsce wystawa klocków lego? a właściwie budowli z klocków, będzie np Titanic, który będzie miała aż 11 metrów długości i 3 metry wysokości! Nie mogę się doczekać, aż wezmę tam dzieciaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na podobnej wystawie w Międzyzdrojach, tylko tamta była bardzo malutka, bardzo się wszystkim podobała. Na pewno wybiorę się też do Outletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam ten cały plażing podczas ostatniej wyprzedaży 90% LOL ale tylko przelotnie bo mój Misiu miał za dużo do dźwigania... no cóż ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ja też się na nią załapałam :) dobrze się złożyło że Puma też bo otwarli ją chyba dzień wcześniej niż ja byłam :) tyle wygrać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę przyznać nieskromnie że w wyniku tej całej przecenomanii chyba wydałam tyle że do końca roku nie będę miała za co kupować nowych ciuszków a z tym finałem to już przesadzili... 90%? jak żyć?! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się niestety spóźniłem na przecenomanię ale zaraz po wyczaiłem promocję na wyprawkę dla dzieciaków szkolnych z której skorzystałem :) fajnie że dbają też o najmłodszych a nie o tylko dorosłych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to bedziesz mieć w czym chodzić przez najbliższe pół roku, obiżki o 90% to jak za darmo, wtedy się opłaca kupić najwięcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...