Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od kiedy to dziennik wschodni zajmuje się Elblągiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oboje do psychiatryka zamknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oboje do psychiatryka zamknąć
 Ale najpierw zastosować wobec nich taką samą kurację, jakiej doświadczył ten bobas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok ten sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ***szcze jeszcze go broni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu czemuś (bo to nawet nie zwierze) to samo zrobić w takim samym czasie niech też poczuje co zrobił. Nie wierze że matka nie widziała że z maluszkiem coś jest nie tak. Za ukrywanie winy tego czegoś z przykrością napisze zabrać jej dziecko (nie jestem za odbieraniem dzieci rodzicom ale ona nie jest rodzicem). Kajetan ubolewam nad twym cierpieniem przykro mi maluszku.(płacz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierd.... co ta dzicina zawiniła temu zwyrodnialcowi... noz qr.... przecież to się płakać chce ja się słyszy takie rzeczy nawet nie miało dziecko siły płakać... sqr.... dajcie mi go na dwie minutki a doświadczy dużo gorszych męczarni niż ta dziecina. po co sąd??? szkoda czasu na rozprawy od razu do pierdla. oby szmatławiec doświadczył dużo gorszych męczarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mi tego skur syna zrobię mu to co on temu niewinnemu dziecku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P*****ne psychole, za to trzeba utylizować takie (od)byty. Współczuję, biedny dzieciaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMKNĄĆ oboje zwyrodnialców w więzieniu na wiele lat. A jeszcze powinni płacić alimenty duże temu maluszkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebalabym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zutylizowac smi-eci. Jak mozna takiemu bezbronnemu maluchowi zgotowac takie cierpienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRZESŁO ELEKTRYCZNE DLA OPRAWCY CO ZA SKURWYSYN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa +#$@$%!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patole!!! Ta niby szmat.. nie widziala!!! Dajcie mi ich to im wytlumacze i zrobie im resocjalizacje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiłbym ich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem ojcem i jak czytam, że przy "czułym, opiekuńczym ojcu" dziecko ma połamaną żuchwę, rączki, nóżki i czaszkę (!) to mam ochotę wziąć taboret i sznur i zaprowadzić takiego gnoja pod najbliższe drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABIC TAKIE KURWY !!!!!!!!!!!!!!1 JAK MOZNA DZIECKO SKRZYWDZIC!!! LZY PŁYNAŁ Z OCZU JAK SZALONE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze pewnie projekty+ są przyznawane, d... zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...