Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowości motoryzacyjne 2014. Premiery nowych samochodów

Utworzony przez wloczykij, 7 czerwca 2014 r. o 13:26
opropo land cruisera miałem kiedys okazję przejechać się tym autem. Byłem pod wielkim wrażeniem. W środku wykończenie luksusowe ale niech nikogo to nie zmyli samochód jest swietny w terenie. Idealne połaczenie luksusu i właściwości terenowych. Marzenie .... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opropo land cruisera miałem kiedys okazję przejechać się tym autem. Byłem pod wielkim wrażeniem. W środku wykończenie luksusowe ale niech nikogo to nie zmyli samochód jest swietny w terenie. Idealne połaczenie luksusu i właściwości terenowych. Marzenie .... ;-)
  sąsiedzi mają właśnie land cruisera. niby pretekstem było posiadanie działki na mazurach i utrudniony do niej dojazd, ale to była tylko wymówka :) a każda dobra by tym samochodem jeździć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha najlepsza wymówka. Chociaż każda wymówka jest dobra żeby mieć land cruisera. Samochód jest wielozadaniowy. Mam nadzieję że kiedyś taki samochód będzie mój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...