Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wygląd mówi sam za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze jakiś spadochroniarz - jest z Zamościa to niech tam siedzi , to już w Lublinie nie ma komu obejmować stanowisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wradt jestes faniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie włodarze obsadzają ważne stanowiska normalnymi ludżmi a nie jak dotychczas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=w3lRwBENA3U   8 minut które zabiło Andrzeja Leppera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCECIE KASĘ ZA KILKUZDANIOWĄ NOTATKĘ O PIS-uarczyku. KACZAN W NA TROPIE BARDZIEJ INTELIGENTNE ZDJĘCIA ROBIŁEŚ. DZIENNIK WSCHODNI OSIĄGNĄŁ JUŻ DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po czym poznajesz, że to są normalni ludzie? a tamci nie? po legitymacji partyjnej? jeśli tylko po tym to znaczy ze z Twoja normalnością też coś jest nie tak...masz ograniczone myślenie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny fachowiec, tak jak w stadninie koni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie włodarze obsadzają ważne stanowiska normalnymi ludżmi a nie jak dotychczas...
Ha ha ha ha ha ha jak to mowia w Janowie kon by sie usmial, poprawiles mi humor swoja glupota czy to tylko wytyczne prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowcy przymknijcie się już. Dość już nkaradliście. "Zwolnieni dyrektorzy w ciągu siedmiu-ośmiu lat rządów PO-PSL brali po 300 tysięcy złotych nagród na głowę! Mam tutaj szczegółowy raport. Czytam kolejno: 291 tysięcy, 279 tysięcy… 70% nagród z tej listy to kwoty powyżej 200 tysięcy złotych nagród na głowę. Niech mi pan powie - kto w ciągu siedmiu lat pracy zarobi na nagrodach pieniądze na mieszkanie w Warszawie?! A do tego trzeba doliczyć niemałą pensję, jaką dostawali jako dyrektorzy. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. Krzysztofie proszę się nie przejmować. pracownicy arimr są z panem. może nie na wszystkich ale na pewno na tych, których pana zna może pan liczyć. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. Krzysztofie proszę się nie przejmować. pracownicy arimr są z panem. może nie na wszystkich ale na pewno na tych, których pana zna może pan liczyć. pozdrawiam
  ci z bwi też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     
jak jesteście z nowym panem dyrektorem to może w końcu zacznijcie wypłacać dopłaty a nie wysyłacie jakieś pisma , które uzasadniają opóźnienia w wypłatach cytuję w ,,związku ze złożonym wnioskiem w dniu 1 kwietnia 2016 roku  prosimy wyjaśnić co się stało z krową zakupioną w 1975 roku " mniej więcej tak brzmi treść pisma wysłanego do mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze jakiś spadochroniarz - jest z Zamościa to niech tam siedzi , to już w Lublinie nie ma komu obejmować stanowisk
  kompetentny człowiek co się czepiasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląd mówi sam za siebie
  a ty co jakiś kardaszian czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie włodarze obsadzają ważne stanowiska normalnymi ludżmi a nie jak dotychczas...
  no własnie wreszcie. te ostatnie 8 lat z tym weterynarzem to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny fachowiec, tak jak w stadninie koni :)
  a ty co masz większe? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha ha ha jak to mowia w Janowie kon by sie usmial, poprawiles mi humor swoja glupota czy to tylko wytyczne prezesa.
  normalny człowiek. a ty co już wszystkie rozumy pozjadałeś czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowcy przymknijcie się już. Dość już nkaradliście. "Zwolnieni dyrektorzy w ciągu siedmiu-ośmiu lat rządów PO-PSL brali po 300 tysięcy złotych nagród na głowę! Mam tutaj szczegółowy raport. Czytam kolejno: 291 tysięcy, 279 tysięcy… 70% nagród z tej listy to kwoty powyżej 200 tysięcy złotych nagród na głowę. Niech mi pan powie - kto w ciągu siedmiu lat pracy zarobi na nagrodach pieniądze na mieszkanie w Warszawie?! A do tego trzeba doliczyć niemałą pensję, jaką dostawali jako dyrektorzy. "
  a pracownicy ochłapy dostawali. najwyższy czas to zmienić. i zmieniono. podobno w psl się doszukali że członkowie głosowali na pis. śledztwo trwa hihihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...