Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy film ze Smoleńska trafił do internetu (wideo)

Utworzony przez edede, 2 lutego 2011 r. o 20:20
Mam nadzieję, że to cale zajście to był nieszczęśliwy wypadek. Że Ruskie nie są winne. Bo inaczej, ludzie poczują się wtedy dosadnie..."rypani!". I będzie WOJNA. Wątpie w to aby ludziom, (pisowcom, peowcom, obywatolem itd) podobała się polityka zagrozenia REALNEGO od Ruskich. I tego że tarnęli na nasz kraj zabijajac prezytenta (nie waze z kim sypatyzującego, ale człowieka, głowę państwa POLSKIEGO) Coś mam przeczucie najgorszego. Jestem bezpartyjnym pacyfistą z wyższym wykszatałceniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzesz może jakieś psychotropy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edede napisał:
Bo inaczej, ludzie poczują się wtedy dosadnie..."rypani!". I będzie WOJNA.
Ciekaw jestem kto by walczył w tej wojnie Może mohery i wszyscy PiSowcy wykazali by się patriotyzmem i poszli na pierwszy ogień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tego należy bezwzględnie skierować na leczenie psychiatryczne Jarosława Kaczyńskiego. To co on mówi publicznie, świadczy iż ten człowiek jest zagrożeniem niczym Adolf Hitler. Ja rozumiem że człowiek po śmierci bliskiej osoby się zmienia, ale dla czego za te jego frustracje ma płacić cały naród ?? http://studio.wp.pl/mid,847777,wideo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wolny kraj, może mowic co mu sie podoba i co myśli. A jak sie nie podoba to go zbanujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy idioci nie umiecie uszanować śmierci innych ludzi tylko pieprzycie głupoty, jeden świr pisze o wojnie i to niby inteligent drugi idiota pisze o Adolfie. Paranoje i urojenia super komentarze. prześpijcie się albo upijcie ale nie piszcie.proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na cda jest Działająca wersja filmu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyŻUK napisał:
dla tego należy bezwzględnie skierować na leczenie psychiatryczne Jarosława Kaczyńskiego. To co on mówi publicznie, świadczy iż ten człowiek jest zagrożeniem niczym Adolf Hitler. Ja rozumiem że człowiek po śmierci bliskiej osoby się zmienia, ale dla czego za te jego frustracje ma płacić cały naród ?? http://studio.wp.pl/mid,847777,wideo.html
Wkrec sobie jaja w imadlo ty bilgorajski CWOKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczynski powinien po smierci siedziec w pierdlu za to ze wycią ruskim taki kawal lasu bez zezwolenia,ale nie ma zlego co by nie wyszlo na dobre zaleja to asfaltem i juz maja wieksze lotnisko czekajace na drugiego klona pana ..J..)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Kaczynski powinien po smierci siedziec w pierdlu za to ze wycią ruskim taki kawal lasu bez zezwolenia,ale nie ma zlego co by nie wyszlo na dobre zaleja to asfaltem i juz maja wieksze lotnisko czekajace na drugiego klona pana ..J..)
Jestes CWOKU znowu na przepustce???.Nie moga tez wytrzymac z toba w psychiatryku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna porcja rozrywki dla smoleńskich onanistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden coś powie reszta komentuje ludzie olewajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to inscenizacja - widac ze zwloki sa z plastiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2:11 słychać strzały
Gość napisał:
Ciekaw jestem kto by walczył w tej wojnie Może mohery i wszyscy PiSowcy wykazali by się patriotyzmem i poszli na pierwszy ogień? [/quote] Tak, jasne - tak jak Antek Macierewicz zjawił się pierwszy na miejscu katastrofy w Smoleńsku Niestety obawiam się, że nie miałby go kto chronić, bo przecież zlikwidował wywiad (WSI) z czego przecież jest tak dumny
antyŻUK napisał:
dla tego należy bezwzględnie skierować na leczenie psychiatryczne Jarosława Kaczyńskiego. To co on mówi publicznie, świadczy iż ten człowiek jest zagrożeniem niczym Adolf Hitler. Ja rozumiem że człowiek po śmierci bliskiej osoby się zmienia, ale dla czego za te jego frustracje ma płacić cały naród ??
Może jak Hitler to nie, fakt faktem pieprzy jak potłuczony ale Polacy nie są jeszcze tacy głupi, żeby wierzyć w każdy farmazon jaki pada z ust jaśnie wielmożnego Prezesa. Jak nawet moja babcia, która od zawsze miała prawicowe poglądy (kompletnie przeciwne do moich)twierdzi, że już nie może patrzeć na tego kołtuna co tylko mąci ludziom w głowach i sam pluje na wszystkich to jest dobrze Taki "papierek lakmusowy" dający nadzieje, że nie każdy jeszcze zapluł się własnym jadem. [quote name='Petroniusz' timestamp='1296685961' post='432439'] Czy wy idioci nie umiecie uszanować śmierci innych ludzi tylko pieprzycie głupoty, jeden świr pisze o wojnie i to niby inteligent drugi idiota pisze o Adolfie. Paranoje i urojenia super komentarze. prześpijcie się albo upijcie ale nie piszcie.proszę
A gdzie Ci "idioci" jak ich określiłeś nie potrafią uszanować śmierci? Nie zauważyłem, aby obrażali zmarłych w katastrofie Smoleńskiej. Raczej krytykują (i słusznie) poczynania PiS'u, które skłócają Polaków i podnoszą poziom agresji, zarówno w debacie politycznej jak i w wypowiedziach społeczeństwa, pogłębiając tym samym tylko ten podział. Jak to określił kiedyś Norman Davies, wybitny historyk, który wiele ze swoich książek poświęcił właśnie Polsce - "PiS kieruje najboleśniejsze zarzuty w stronę przeciwników i równocześnie narzeka, że samo jest ofiarą brutalnego ataku. Tego typu postawa przypomina mi zachowanie gościa, który idąc ulicą, kopnie kogoś niewinnego w kolano, a potem protestuje, że kopnięty niemoralnie klnie.". Dla zainteresowanych dołączam link z wywiadem: http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/%E2%80%9Epis-to-sekta-i-ruch-wywrotowy%E2%80%9D--norman-davies-dla-newsweeka,62831,1
Ostatnio edytowany 3 lutego 2011 r. o 11:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestes CWOKU znowu na przepustce???.Nie moga tez wytrzymac z toba w psychiatryku.
Jestem ty mlodociany geju co sie onanizuje pod artykuly smolenskie:)I wymysl cos innego a nie tylko podpisujesz sie CWOK....baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik-ALE MASZ W TEJ GLOWIE,JAK BARAN W TORBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mgła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
W 2:11 słychać strzały Tak, jasne - tak jak Antek Macierewicz zjawił się pierwszy na miejscu katastrofy w Smoleńsku Niestety obawiam się, że nie miałby go kto chronić, bo przecież zlikwidował wywiad (WSI) z czego przecież jest tak dumny Może jak Hitler to nie, fakt faktem pieprzy jak potłuczony ale Polacy nie są jeszcze tacy głupi, żeby wierzyć w każdy farmazon jaki pada z ust jaśnie wielmożnego Prezesa. Jak nawet moja babcia, która od zawsze miała prawicowe poglądy (kompletnie przeciwne do moich)twierdzi, że już nie może patrzeć na tego kołtuna co tylko mąci ludziom w głowach i sam pluje na wszystkich to jest dobrze Taki "papierek lakmusowy" dający nadzieje, że nie każdy jeszcze zapluł się własnym jadem. A gdzie Ci "idioci" jak ich określiłeś nie potrafią uszanować śmierci? Nie zauważyłem, aby obrażali zmarłych w katastrofie Smoleńskiej. Raczej krytykują (i słusznie) poczynania PiS'u, które skłócają Polaków i podnoszą poziom agresji, zarówno w debacie politycznej jak i w wypowiedziach społeczeństwa, pogłębiając tym samym tylko ten podział. Jak to określił kiedyś Norman Davies, wybitny historyk, który wiele ze swoich książek poświęcił właśnie Polsce - "PiS kieruje najboleśniejsze zarzuty w stronę przeciwników i równocześnie narzeka, że samo jest ofiarą brutalnego ataku. Tego typu postawa przypomina mi zachowanie gościa, który idąc ulicą, kopnie kogoś niewinnego w kolano, a potem protestuje, że kopnięty niemoralnie klnie.". Dla zainteresowanych dołączam link z wywiadem: http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/%E2%80%9Epis-to-sekta-i-ruch-wywrotowy%E2%80%9D--norman-davies-dla-newsweeka,62831,1
Dlaczego JANKU uwazasz ze to P.I.S.dzieli polakow,ja uwazam ze to POpaprancy.Mozesz udowodnic swoja teze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekaw jestem kto by walczył w tej wojnie Może mohery i wszyscy PiSowcy wykazali by się patriotyzmem i poszli na pierwszy ogień?
Jak pokazuje historia najcennieszy materiał genetyczny narodu nie walczył na pirwszej linii tylko na tyłach zajmował się nie dość gorliwymi w chwaleniu wodza i obsługą obozów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...