Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy \"Janosik\" to filmowa i finansowa klapa

Utworzony przez ninon, 20 października 2009 r. o 14:58 Powrót do artykułu
na pewno na to nie pójdę ta żydówka jak lwica broniła równie koszernego-sprośnego Romka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYGLĄDEM WYPISZ WYMALUJ TRANSWESTYTA JAKIŚ CZY CO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i do tego w tle unijne krowy(znaczy się z unijnymi kolczykami w uszach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tu się dziwić, D.W. w poprzednim artykule wystawił taką recenzje że szkoda nawet 5 zł na bilet do kina wydać żeby to obejrzeć a co dopiero 3 razy tyle? Polskie "superprodukcje" to wyrzucanie kasy w błoto, lepiej sfinansować kilka filmów niskobudżetowych - większe prawdopodobieństwo że zabierze się do tego ktoś utalentowany i odniesie sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapytałam znajomych i wiecie, co mi odpowiedzieli? Janosik jest tylko jeden. Perepeczko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem wczoraj w TV na Polonii - niestety wyłączyłem w połowie. Film zły pod każdym względem. Sztuczny, nudny, bez emocji. Zupełnie nieczytelne sylwetki bohaterów. Film bez potrzeby epatujący co chwilę (miernymi) scenami seksu i okrucieństwa. Wygląda, jakby nie miał reżysera i nie opowiadał żadnej historii, prawdziwej czy nie, ot taki zlepek przypadkowych scen... Niezbyt dobre zdjęcia, kadrowanie jak w telenowelach. Sceny walki nieczytelne, neutralne emocjonalne. Naprawdę chciałem obejrzeć - przeżyłem i wypruwanie flaków, i XX-wieczne, stylizowane niekiedy na gwarę młodzieżową dialogi górali, i nawet "góralskie" śpiewy w stylu Dody, ale poddałem się gdy Jurek Janosik zaczął latać...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...