Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Jork: Żydzi nie zaakceptują na Majdanku nowego krematorium

Utworzony przez KK, 29 sierpnia 2012 r. o 09:37
anka napisał:
Krematorium ma powstać nie na terenie obozu, a w pobliżu Majdanka, w dzielnicy oddalonej od Centrum. Jasna Góra to miejsce, gdzie stoi klasztor, więc nie miejsce na krematorium, natomiast dlaczego miałoby nie powstać w Częstochowie, nawet w okolicy Jasnej Góry, jeżeli inne warunki zostaną spełnione? Jak dla mnie może powstać na Czubach, czy Czechowie, bądź na Sławinku. Najważniejsze, aby zawsze były to peryferia miasta. Poza tym jak pisałam, krematorium niczym nie uwłacza zamordowanym na Majdanku. To nie miejsce rozrywki.
A w Katyniu tez ci pasuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krematorium na Majdanku to działo szatana i tych, co mu służą. Żaden prawdziwy katolik i Polak tego nie poprze. Kto stoi za tą firmą co z żądzy zysku wystawia nas pośmiewisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Krematorium ma powstać nie na terenie obozu, a w pobliżu Majdanka, w dzielnicy oddalonej od Centrum. Jasna Góra to miejsce, gdzie stoi klasztor, więc nie miejsce na krematorium, natomiast dlaczego miałoby nie powstać w Częstochowie, nawet w okolicy Jasnej Góry, jeżeli inne warunki zostaną spełnione? Jak dla mnie może powstać na Czubach, czy Czechowie, bądź na Sławinku. Najważniejsze, aby zawsze były to peryferia miasta. Poza tym jak pisałam, krematorium niczym nie uwłacza zamordowanym na Majdanku. To nie miejsce rozrywki. [/quote] [quote name='anka' timestamp='1346240595' post='668584'] Krematorium ma powstać nie na terenie obozu, a w pobliżu Majdanka, w dzielnicy oddalonej od Centrum. Jasna Góra to miejsce, gdzie stoi klasztor, więc nie miejsce na krematorium, natomiast dlaczego miałoby nie powstać w Częstochowie, nawet w okolicy Jasnej Góry, jeżeli inne warunki zostaną spełnione? Jak dla mnie może powstać na Czubach, czy Czechowie, bądź na Sławinku. Najważniejsze, aby zawsze były to peryferia miasta. Poza tym jak pisałam, krematorium niczym nie uwłacza zamordowanym na Majdanku. To nie miejsce rozrywki.
No ja napewno nie chcę mieć spopielarni na Sławniku pod domem tak że może postawimy ją pod twoim mieszkaniem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Adam napisał:
Krematorium na Majdanku to działo szatana i tych, co mu służą. Żaden prawdziwy katolik i Polak tego nie poprze. Kto stoi za tą firmą co z żądzy zysku wystawia nas pośmiewisko?
I tu jest orzech do zgryzienia bo zazwyczaj jest to żydokomuna ale w tym wypadku raczej odpada:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dad napisał:
I tu jest orzech do zgryzienia bo zazwyczaj jest to żydokomuna ale w tym wypadku raczej odpada:D
Pomysl o masonach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfafafaf napisał:
No ja napewno nie chcę mieć spopielarni na Sławniku pod domem tak że może postawimy ją pod twoim mieszkaniem??
Wreszcie jakiś głos rozsądku. Nikt tego nie chce pod swoim domem, bo to nie jest zbawne. Na Majdanku nie chcą tego byli więźniowie, bo dla nich podwójnie to nie jest zabawne. Są za to jakieś oszołomy, które chcą trzepać kasiorę, a resztę mają w d..pie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam dokument nakręcony przez Zyda o zydach "Defamation" - Znieslawienie [PL]. Są akcenty lubleskie. Film do znalezienia na youtubje i vimeo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
Wreszcie jakiś głos rozsądku. Nikt tego nie chce pod swoim domem, bo to nie jest zbawne. Na Majdanku nie chcą tego byli więźniowie, bo dla nich podwójnie to nie jest zabawne. Są za to jakieś oszołomy, które chcą trzepać kasiorę, a resztę mają w d..pie
Prosta sprawa. Jak ci goscie ze Styksu nie widza sprawy, gdzie ich interesik ma sie krecic, to nie se go postawia za chalupa czy stodola. Ale wlasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Lublinie są tylko żydzi ? I tylko oni żądzą !!!!!!!! Skandal nad skandale !!!!!! Ja nie chcę zabierać głosu w sprawie ale krew zalewa człowieka jaqk słyszy bo żydzi nie zaakceptują ! To policzek dla mnie i całego mojego Lublina ! Od decyzji jest demokratycznie wybrana władza i ona podejmie decyzję . a innych hahłom won !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Adam napisał:
Krematorium na Majdanku to działo szatana i tych, co mu służą. Żaden prawdziwy katolik i Polak tego nie poprze. Kto stoi za tą firmą co z żądzy zysku wystawia nas pośmiewisko?
Ma Ksiądz stuprocentową rację. Piszę po przeczytaniu bełkotu osbnika podpisanego "julka".Silna praca, żeby pokazać światu, że Polacy to kretyni, ksnofoby i antysemici - trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafa87 napisał:
Ma Ksiądz stuprocentową rację. Piszę po przeczytaniu bełkotu osbnika podpisanego "julka".Silna praca, żeby pokazać światu, że Polacy to kretyni, ksnofoby i antysemici - trwa.
Przepraszam Wy poważnie czy obaj sie leczycie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Ddi7N3KVE9c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Przepraszam Wy poważnie czy obaj sie leczycie ?
- padło pytanie z kanalizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Adam napisał:
Krematorium na Majdanku to działo szatana i tych, co mu służą. Żaden prawdziwy katolik i Polak tego nie poprze. Kto stoi za tą firmą co z żądzy zysku wystawia nas pośmiewisko?
To samo powiedzial dzis nasz Ksiadz Proboszcz. Szatan nie spi, a jego slugi mu pomagaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=dRLQqoFk7ts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle mister Foxman i jego chora organizacja.Naczelny rabe który musi się we wszystko wpie...lać i robić smród. Polecam do oglądnięcia i puść dalej ; [media]http://www.youtube.com/watch?v=NSErQFWJC9o[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...