Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy plan nauczania dla 8-letniej podstawówki. Ile lekcje polskiego i matematyki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2017 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Przy takiej liczbie godzin zlikwidować egzamin 8 klawiszy z przedmiotów: biologii, fizyka, chemia itp. który maja pisać uczniowie w 2022 roku A proszę pamiętać że to będą uczniowie którzy poszli do szkoły jako 6 latki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko kl 4 3 x angielski i 4 x niemiecki. Masakra z tym niemieckim czy to obowiązek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie a odpoczywac i bawic dzieci beda sie na starość bo juz na etapie podstawówki robmy z nich geniuszy Ciekawa jestem czy ci którzy to wymyslili maja choc w polowie taka wiedze jak dzieci kończące klase 8 ? NA PEWNO NIE bo szli normalnym programem nauczania gdzie dzieci konczyly lekcje o 14.30 i mialy czas na wszystko naukę zabawe odpoczynek i czy uwazaja sie za glupszych jesli nie to po co szykuja taka masakre dla naszych dzieci a jesli tak to co robia dzi na tych stanowiskach..........?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...