Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy sondaż CBOS. Przewaga PiS, tylko 4 partie w Sejmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 16:39 Powrót do artykułu
W Lublinie rośnie nowa partia, ale niewiele osób o tym wie - nazywa się Federacja dla Rzeczypospolitej. Bardzo fajny gość jest jej szefem zarówno w W-wie jak i w Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy że PiS dorzuci 200 czy 300+ dla dziecka i polecicie z jęzorami na brodzie głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PIS!!! Tak trzymać. Taki dobry wynik to efekt walki z korupcja, bezrobociem, rozbudowa dróg, efektywność wykorzystania funduszy z UE, 500+, podwyżki płac, ulgi dla przedsiębiorców, itd. długo by wymieniac. Mam nadzieję, że PSL uzyska poniżej 5% i bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za PO CBOS był wiarygodny.Prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w kilkunastosobowej rodzinie 100% antyPIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie PiS,to już byśmy mówili po niemiecku.PO by nas sprzedała Angeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PisDa nad głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sondaż to g@@@@@o prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby przygotowania do sfałszowania wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby do jesieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest mowa nienawiści w moim kierunku! Proszę nie pokazywać tego osobnika ze zdjęcia bo to uraża moją godność, a w dodatku jestem człowiekiem II sortu z Polski "B", który nie godzien jest oglądać jaśnie małej wysokości! Poszukajcie lepiej jego teczki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto myśli zagłosować na bolszewicką bandę sekty pislam musi pamiętać, że tym zażyna Polskę i dorobek Polaków i zostanie z tego roliczony ! To co dokonała bolszewicka sekta z guru bolszewi tow. kaczorem można porównać do hitlera, stalina i np. kimów gastrów i innych bydlaków bolszewickich. Człowiek od trzech pokoleń wychowany w bolszewickiej idei chce zniszczyć polskę jako kraj który tej komuny się wyżekł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie szanuje zmarłych jest zwykłym pospolitym chamem i prostakiem. Wiesz o tym towarzyszu kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22% dla PO? To jeszcze tylu zdrajcow i złodzieji siedzi w kraju? A ja myślałem, że po wyborach wszyscy wyemigrują z Kopacz i połową Ameryki do Kanady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jk-grubo pomyliles tok myslenia z faktami i malo kto moze uwierzyc w twoje bzdury-banialuki a tylko dlatego,ze nieuki nigdy nie mieli i nie maja racji gdyz zycie w komunie zlasowalo kore mozgowa na to dowod twoje wypominki tych ktorzy wymordowali ponad 10 milionow naszych mieszkancow.Walnij sie w pusty czerep ale i tak nie pomoze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli dalej ciemnota, tępota, głupota i bezrozumność szaleje ! Ludzie na siebie rzucacie całe szalety odchodów popierając bolszewicką hołote bandy sekty pislam ! to banda bolszewickiej chołoty, zidiociali pod wrażeniem I-go bolszewika rp tow. kaczora i niszczą Polskę, dorobek Polaków i opinię w świecie ! polecam poniżej z Dyzmy !!! Polecam mowę Hrabiego Żorża na końcu "Kariery Nikodema Dyzmy", to powinna być lektura obowiązkowa w Polsce już od 1 klasy podstawówki..."Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... [...] Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bede wlasnie glosowac na PiS, od lat glosowalam na PO ktore przez 8 lat mnie okradalo, nietylko mnie caly kraj, afery, to dopiero byla pycha a wy czepiacie sie PiS ktore mysli o ludziach, dzieciach, starszych itp...i wlasnie za to.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj w PiS panika. To dobrze dla ludu. Przynajmniej przed wyborami nie powinni krzywdy wyborcom zrobić. A po wyborach to będzie jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za PiS calym sercem,tak trzymac rozliczac zlodziei aferzystow itp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za PiS calym sercem,tak trzymac rozliczac zlodziei aferzystow itp....
 Już 3 lata rozliczają i co komu Ziobro udowodnił. Wrak samolotu miał być oddany natychmiast i co. Itd, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...