Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O WSZYSTKIM

Utworzony przez Jumanji, 27 września 2011 r. o 22:35
Sprawa wyjątkowo nagłośniona, kilku tysięczna rzesza policjantów i nikt nie może wpaść na rozwiązanie tajemniczego zniknięcia, trochę to dziwne ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszukiwarka GP24 ustawiona na słowo "jesteś", "twarz" i Janusza (zgrabne cytaty nie są bynajmniej związane tylko ze Złym Kaszmirem ): Słuchaj no dupku - twoim zadaniem jest ośmieszanie Iwony ,jej matki i wszystkich którzy chcą coś dobrego dla sprawy zrobić . jesteś typem zakompleksionego człowieka , chorego z nienawiści . Uważam że jesteś , życiowym śmieciem Następnym krokiem jest zadbać by po tym środku otrzymał odpowiednią dawkę kopniaków , lub w twarz na odchodne. Jesteś jak obrażalska księżniczka... Po posiłku, Kaszmir jest najedzona jak bąk. Przylega ciasno do kompa i nie rusza się z miejsca. Po co zresztą ma chodzić- rzadko chodzi , chyba że na spacery z psem? Jesteś jego sklepem samoobsługowym. I nie staraj się być bardziej rozwinięty niż jesteś Jesteś ..już pisałem kim Jesteś dla mnie kaszmir - jesteś gnojem . bohater jesteś że hej , gdybyś tak się wyraził w moim towarzystwie - po prostu dostałbyś w twarz i to tak , że z butów byś wyskoczył . Mam nadzieję że kiedyś mnie ta przyjemność spotka . dla mnie jesteś podłym s....em Koniec cytatów z postów Janusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Które bcytaty tak bardzo nie spodobały się moderacji GP24, że musiała je bez śladu usunąć a Kasmirowi dać bana? Pierwszy? a to dobre, zobaczcie co dostałem na facebook! "Janusz Gwozdziewicz Proszę usunąć profil - nie ma zgody rodziny na takie działanie" http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone-wieczorek-t47160/page__st__2900 a moderowałeś ten profil? może jakieś komentarze były obraźliwe? nie ma nic obraźliwego, skonfigurowałem opcje prywatności i cały czas sprawdzam co tam się dzieje, są dwa komentarze: O.K. Pozwolę sobie u siebie zamieścić link do profilu Iwony. Im więcej osób się dowie o niej, tym lepiej. Pozdrawiam i wierzę, że znajdzie się cała i zdrowa! H. L. Nie mogę wziąć udziału w marszu, ale całym sercem popieram inicjatywę. Wierzę, że Iwona żyje. Dobrze Haker pisze, że facet się zachowuje jakby miał monopol na poszukiwanie Iwony, dziwne zachowanie Jeszcze zapytałem które materiały są Jego zdaniem kontrowersyjne, niech napisze śmiało to oczywiście nie odpisał. Drugi- Wspomnienia z randki z Wizaż? [2010-09-26 21:36:27] Janusz: wiesz co wszystkie one to jakies po*******one dziewice orleańskie normalne dziewczyny to siedzą teraz z mężami chłopakami i albo dupy dają albo odpoczywają a one kórwa non stop w necie [2010-09-26 21:37:30] Janusz: no właśnie - ale nic to damy rodę je rozprawiczyć [2010-09-26 21:37:38] Janusz: hehehe [2010-09-26 21:37:50] Janusz: tylko trzeba znaleźć sposób [2010-09-26 21:37:56] robert: przez te avatary nie widze hahaha [2010-09-26 21:37:58] Janusz: kaszaloty pewnie Co janusz tak naprawde robi w sprawie iwony gdy inni godzinami naglasniają temat? podobna tyle zrobil i robi nadal tak? rozmowa gg EWAAAAA (Janesta) 2010-10-05 22:31:38 to taka gra on-line 2010-10-05 22:32:00 nie mam co robic to gram czasami muszę wstawać kilka razy w nocy 2010-10-05 22:32:25 dzisiaj ataki wróca koło 3 rano więc musze je odebrac i puscic na bezpieczny lot 2010-10-05 22:32:35 zeby mi floty ktos nie zezłomował Jak janusz sobie zartuje biorąc pod uwage miejsce gdzie iwone ostatni raz widac: [2010-09-26 21:38:51] Janusz: wiesz ja mam 50 lat to chmm [2010-09-26 21:39:03] robert: ja elki nie widzialem hehe [2010-09-26 21:39:13] robert: mlody chlop jeszcze jestes [2010-09-26 21:39:21] Janusz: muszę ją zagadać na priv może się umuwię na przejscie 63 kolejne z serii co sadzi o innych uzytkownikach? rozmowa skype [2010-09-26 21:22:30] Janusz: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/686196101 [2010-09-26 21:22:42] Janusz: czytałeś ? [2010-09-26 21:23:03] Janusz: trzeba to by tym ****om na wizaż wrzucić Trzeci - słynne podsumowanie Jumana? Nemo iudex in causa sua Zastanawia mnie jedno, pan Janusz wielki chojrak, a dał się wydymać na kasę i wygnać z tego forum, i to przez tego samego człowieka , choć wypadałoby, to czy można zachować powagę, to są dopiero jajca a co na to forumowi śledczy - amatorzy ? Czwarty - refleksje Janusza? - Stowarzyszenie miało być zarejestrowane - mea culpa - Program w Rtl - mea culpa - Pożyczałem pieniądze -mea culpa - Przekazałem stronę w pewne ręce - mea culpa - Rozpuszczałem plotki o rodzinie - mea culpa - Kaczmarek po usłyszeniu że to patologiczna rodzina - mea culpa - Usunięcie się w cień Pana Ryszarda z Lublin.com - mea culpa Z poważniejszych spraw : - WTC - mea culpa - Smoleńsk - mea culpa - koniec świata w 2012 też będzie moja wina W ogóle moja wina , coś jeszcze ?? Przypomnijcie mi bo może coś pominąłem Koniec cytatów Last but not least - Kaszmir czuje się zaszczycony i nobilitowany działaniem na oślep moreracji, która usuwa cytaty nie pzrejmując się, że oryginalne wypowiedzi spokojnie funkcjonują na forum. Kaszmir dumny jak paw odrobił lekcję i każdy co ciekawszy post wcześniej zabanuje aby nigdy nie został zapomniany. PS Wybaczcie drogie Forumki, że na końcu do Was, ale Moderacja wazniejsza z racji piastowanego urzędu. Aż tak bardzo wstydzicie się tego co napisaliście, że wzywacie moderację w trybie nagłym do usuwania? To WYŁĄCZNIE cytaty z waszej radosnej twórczości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Kaszmir mam tylko jedno pytanie jak se puścisz taki spam ci staje i się onanizujesz ?? Tak się tylko pytam z ciekawości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majeranek napisał:
Słuchaj Kaszmir mam tylko jedno pytanie jak se puścisz taki spam ci staje i się onanizujesz ?? Tak się tylko pytam z ciekawości
Jaki spam? Cytaty z "człowieka roku" wkleił tylko. I chwała za to Ku potomności się przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki spam? Cytaty z "człowieka roku" wkleił tylko. I chwała za to Ku potomności się przyda
e to was jest dwóch onanistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g7 napisał:
Sprawa wyjątkowo nagłośniona, kilku tysięczna rzesza policjantów i nikt nie może wpaść na rozwiązanie tajemniczego zniknięcia, trochę to dziwne ... ?
Bo to jest bardzo ciekawe zjawisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Które bcytaty tak bardzo nie spodobały się moderacji GP24, że musiała je bez śladu usunąć a Kasmirowi dać bana? Pierwszy? a to dobre, zobaczcie co dostałem na facebook! "Janusz Gwozdziewicz Proszę usunąć profil - nie ma zgody rodziny na takie działanie" http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone-wieczorek-t47160/page__st__2900 a moderowałeś ten profil? może jakieś komentarze były obraźliwe? nie ma nic obraźliwego, skonfigurowałem opcje prywatności i cały czas sprawdzam co tam się dzieje, są dwa komentarze: O.K. Pozwolę sobie u siebie zamieścić link do profilu Iwony. Im więcej osób się dowie o niej, tym lepiej. Pozdrawiam i wierzę, że znajdzie się cała i zdrowa! H. L. Nie mogę wziąć udziału w marszu, ale całym sercem popieram inicjatywę. Wierzę, że Iwona żyje. Dobrze Haker pisze, że facet się zachowuje jakby miał monopol na poszukiwanie Iwony, dziwne zachowanie Jeszcze zapytałem które materiały są Jego zdaniem kontrowersyjne, niech napisze śmiało to oczywiście nie odpisał. Drugi- Wspomnienia z randki z Wizaż? [2010-09-26 21:36:27] Janusz: wiesz co wszystkie one to jakies po*******one dziewice orleańskie normalne dziewczyny to siedzą teraz z mężami chłopakami i albo dupy dają albo odpoczywają a one kórwa non stop w necie [2010-09-26 21:37:30] Janusz: no właśnie - ale nic to damy rodę je rozprawiczyć [2010-09-26 21:37:38] Janusz: hehehe [2010-09-26 21:37:50] Janusz: tylko trzeba znaleźć sposób [2010-09-26 21:37:56] robert: przez te avatary nie widze hahaha [2010-09-26 21:37:58] Janusz: kaszaloty pewnie Co janusz tak naprawde robi w sprawie iwony gdy inni godzinami naglasniają temat? podobna tyle zrobil i robi nadal tak? rozmowa gg EWAAAAA (Janesta) 2010-10-05 22:31:38 to taka gra on-line 2010-10-05 22:32:00 nie mam co robic to gram czasami muszę wstawać kilka razy w nocy 2010-10-05 22:32:25 dzisiaj ataki wróca koło 3 rano więc musze je odebrac i puscic na bezpieczny lot 2010-10-05 22:32:35 zeby mi floty ktos nie zezłomował Jak janusz sobie zartuje biorąc pod uwage miejsce gdzie iwone ostatni raz widac: [2010-09-26 21:38:51] Janusz: wiesz ja mam 50 lat to chmm [2010-09-26 21:39:03] robert: ja elki nie widzialem hehe [2010-09-26 21:39:13] robert: mlody chlop jeszcze jestes [2010-09-26 21:39:21] Janusz: muszę ją zagadać na priv może się umuwię na przejscie 63 kolejne z serii co sadzi o innych uzytkownikach? rozmowa skype [2010-09-26 21:22:30] Janusz: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/686196101 [2010-09-26 21:22:42] Janusz: czytałeś ? [2010-09-26 21:23:03] Janusz: trzeba to by tym ****om na wizaż wrzucić Trzeci - słynne podsumowanie Jumana? Nemo iudex in causa sua Zastanawia mnie jedno, pan Janusz wielki chojrak, a dał się wydymać na kasę i wygnać z tego forum, i to przez tego samego człowieka , choć wypadałoby, to czy można zachować powagę, to są dopiero jajca a co na to forumowi śledczy - amatorzy ? Czwarty - refleksje Janusza? - Stowarzyszenie miało być zarejestrowane - mea culpa - Program w Rtl - mea culpa - Pożyczałem pieniądze -mea culpa - Przekazałem stronę w pewne ręce - mea culpa - Rozpuszczałem plotki o rodzinie - mea culpa - Kaczmarek po usłyszeniu że to patologiczna rodzina - mea culpa - Usunięcie się w cień Pana Ryszarda z Lublin.com - mea culpa Z poważniejszych spraw : - WTC - mea culpa - Smoleńsk - mea culpa - koniec świata w 2012 też będzie moja wina W ogóle moja wina , coś jeszcze ?? Przypomnijcie mi bo może coś pominąłem Koniec cytatów Last but not least - Kaszmir czuje się zaszczycony i nobilitowany działaniem na oślep moreracji, która usuwa cytaty nie pzrejmując się, że oryginalne wypowiedzi spokojnie funkcjonują na forum. Kaszmir dumny jak paw odrobił lekcję i każdy co ciekawszy post wcześniej zabanuje aby nigdy nie został zapomniany. PS Wybaczcie drogie Forumki, że na końcu do Was, ale Moderacja wazniejsza z racji piastowanego urzędu. Aż tak bardzo wstydzicie się tego co napisaliście, że wzywacie moderację w trybie nagłym do usuwania? To WYŁĄCZNIE cytaty z waszej radosnej twórczości.
Całkiem dobre podsumowanie sprawy, na której temat tak długo dyskutowano tam kiedyś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Które bcytaty tak bardzo nie spodobały się moderacji GP24, że musiała je bez śladu usunąć a Kasmirowi dać bana? Pierwszy? a to dobre, zobaczcie co dostałem na facebook! "Janusz Gwozdziewicz Proszę usunąć profil - nie ma zgody rodziny na takie działanie" http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone-wieczorek-t47160/page__st__2900 a moderowałeś ten profil? może jakieś komentarze były obraźliwe? nie ma nic obraźliwego, skonfigurowałem opcje prywatności i cały czas sprawdzam co tam się dzieje, są dwa komentarze: O.K. Pozwolę sobie u siebie zamieścić link do profilu Iwony. Im więcej osób się dowie o niej, tym lepiej. Pozdrawiam i wierzę, że znajdzie się cała i zdrowa! H. L. Nie mogę wziąć udziału w marszu, ale całym sercem popieram inicjatywę. Wierzę, że Iwona żyje. Dobrze Haker pisze, że facet się zachowuje jakby miał monopol na poszukiwanie Iwony, dziwne zachowanie Jeszcze zapytałem które materiały są Jego zdaniem kontrowersyjne, niech napisze śmiało to oczywiście nie odpisał. Drugi- Wspomnienia z randki z Wizaż? [2010-09-26 21:36:27] Janusz: wiesz co wszystkie one to jakies po*******one dziewice orleańskie normalne dziewczyny to siedzą teraz z mężami chłopakami i albo dupy dają albo odpoczywają a one kórwa non stop w necie [2010-09-26 21:37:30] Janusz: no właśnie - ale nic to damy rodę je rozprawiczyć [2010-09-26 21:37:38] Janusz: hehehe [2010-09-26 21:37:50] Janusz: tylko trzeba znaleźć sposób [2010-09-26 21:37:56] robert: przez te avatary nie widze hahaha [2010-09-26 21:37:58] Janusz: kaszaloty pewnie Co janusz tak naprawde robi w sprawie iwony gdy inni godzinami naglasniają temat? podobna tyle zrobil i robi nadal tak? rozmowa gg EWAAAAA (Janesta) 2010-10-05 22:31:38 to taka gra on-line 2010-10-05 22:32:00 nie mam co robic to gram czasami muszę wstawać kilka razy w nocy 2010-10-05 22:32:25 dzisiaj ataki wróca koło 3 rano więc musze je odebrac i puscic na bezpieczny lot 2010-10-05 22:32:35 zeby mi floty ktos nie zezłomował Jak janusz sobie zartuje biorąc pod uwage miejsce gdzie iwone ostatni raz widac: [2010-09-26 21:38:51] Janusz: wiesz ja mam 50 lat to chmm [2010-09-26 21:39:03] robert: ja elki nie widzialem hehe [2010-09-26 21:39:13] robert: mlody chlop jeszcze jestes [2010-09-26 21:39:21] Janusz: muszę ją zagadać na priv może się umuwię na przejscie 63 kolejne z serii co sadzi o innych uzytkownikach? rozmowa skype [2010-09-26 21:22:30] Janusz: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/686196101 [2010-09-26 21:22:42] Janusz: czytałeś ? [2010-09-26 21:23:03] Janusz: trzeba to by tym ****om na wizaż wrzucić Trzeci - słynne podsumowanie Jumana? Nemo iudex in causa sua Zastanawia mnie jedno, pan Janusz wielki chojrak, a dał się wydymać na kasę i wygnać z tego forum, i to przez tego samego człowieka , choć wypadałoby, to czy można zachować powagę, to są dopiero jajca a co na to forumowi śledczy - amatorzy ? Czwarty - refleksje Janusza? - Stowarzyszenie miało być zarejestrowane - mea culpa - Program w Rtl - mea culpa - Pożyczałem pieniądze -mea culpa - Przekazałem stronę w pewne ręce - mea culpa - Rozpuszczałem plotki o rodzinie - mea culpa - Kaczmarek po usłyszeniu że to patologiczna rodzina - mea culpa - Usunięcie się w cień Pana Ryszarda z Lublin.com - mea culpa Z poważniejszych spraw : - WTC - mea culpa - Smoleńsk - mea culpa - koniec świata w 2012 też będzie moja wina W ogóle moja wina , coś jeszcze ?? Przypomnijcie mi bo może coś pominąłem Koniec cytatów Last but not least - Kaszmir czuje się zaszczycony i nobilitowany działaniem na oślep moreracji, która usuwa cytaty nie pzrejmując się, że oryginalne wypowiedzi spokojnie funkcjonują na forum. Kaszmir dumny jak paw odrobił lekcję i każdy co ciekawszy post wcześniej zabanuje aby nigdy nie został zapomniany. PS Wybaczcie drogie Forumki, że na końcu do Was, ale Moderacja wazniejsza z racji piastowanego urzędu. Aż tak bardzo wstydzicie się tego co napisaliście, że wzywacie moderację w trybie nagłym do usuwania? To WYŁĄCZNIE cytaty z waszej radosnej twórczości.
Ta moderacja na gp24 dziwna jakaś, jakby zastraszona bardzo dla kogoś musiała pracować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co tu chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki spam? Cytaty z "człowieka roku" wkleił tylko. I chwała za to Ku potomności się przyda
Myślisz że to ktoś będzie kiedyś czytał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tam jeszcze uczestniczył w tej orgii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Różne choroby i dewiacje dopadają ludzi i to bez względu na wiek ! Są ludzie zwichnięci i podatni na tego typu rozrywkę, prawda znana od lat.
czyli sugerujesz że 7 latka była dewiantką bo jakis pedofil ją podglądał i probował macać?jak byś to Juman zrobił mojej córce to bym cię ku*** zabił i już za samą twoją wypowiedz tak bym ci wpier*** spuścił że srał byś pod siebie z tydzień, dla mnie masz pedofilskie myslenie i lecz się gosciu zanim ktoś ci łeb przy samej du*** urwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Kto tam jeszcze uczestniczył w tej orgii?
A może naczelnik też coś miał wspólnego, nie wytrzymał napięcia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój swojego zawsze znajdzie ... [media]http://www.youtube.com/watch?v=zQ0rrwR-NQs[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majeranek napisał:
Słuchaj Kaszmir mam tylko jedno pytanie jak se puścisz taki spam ci staje i się onanizujesz ?? Tak się tylko pytam z ciekawości [/quote] [quote]"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los. Bowiem każdego dnia wraz z dobrodziejstwami słońca Bóg obdarza nas chwilą, która jest w stanie zmienić to wszystko, co jest przyczyną naszych nieszczęść. I każdego dnia udajemy, że nie dostrzegamy tej chwili, że ona wcale nie istnieje. Wmawiamy sobie z uporem, że dzień dzisiejszy podobny jest do wczorajszego i do tego, co ma dopiero nadejść. Ale człowiek uważny na dzień, w którym żyje, bez trudu odkrywa magiczną chwilę. Może być ona ukryta w tej porannej porze, kiedy przekręcamy klucz w zamku, w przestrzeni ciszy, która zapada po wieczerzy, w tysiącach i jednej rzeczy, które wydaja się nam takie same. Ten moment istnieje naprawdę, to chwila, w której spływa na nas cała siła gwiazd i pozwala nam czynić cuda. Tylko niekiedy szczęście bywa darem, najczęściej trzeba o nie walczyć. Magiczna chwila dnia pomaga nam dokonywać zmian, sprawia, iż ruszamy na poszukiwanie naszych marzeń. I choć przyjdzie nam cierpieć, choć pojawią się trudności, to wszystko jest jednak ulotne i nie pozostawi po sobie śladu, a z czasem będziemy mogli spojrzeć wstecz z dumą i wiarą w nas samych. Biada temu, kto nie podjął ryzyka. Co prawda nie zazna nigdy smaku rozczarowań i utraconych złudzeń, nie będzie cierpiał jak ci, którzy pragną spełnić swoje marzenia, ale kiedy spojrzy za siebie – bowiem zawsze dogania nas przeszłość – usłyszy głos własnego sumienia: „A co uczyniłeś z cudami, którymi Pan Bóg obsiał dni twoje? Co uczyniłeś z talentem, który powierzył ci Mistrz? Zakopałeś te dary głęboko w ziemi, gdyż bałeś się je utracić. I teraz została ci jedynie pewność, że zmarnowałeś własne życie.” Biada temu, kto usłyszy te słowa. Bo uwierzył w cuda, dopiero gdy magiczne chwile życia odeszły na zawsze...." — Paulo Coelho
Dla inteligentnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dla orłów napisał:
Dla inteligentnych
Tak czytam sobie wypowiedzi Jumy i dochodzę do wniosku że on ma jakieś zapędy pedofilskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak czytam sobie wypowiedzi Jumy i dochodzę do wniosku że on ma jakieś zapędy pedofilskie [/quote] A to [quote]A gdybym teraz tu tak napisał - "Występuje duże prawdopodobieństwo, że ta mądralińska trójca, tworząc tu od dłuższego czasu takie dziwne i dość tendencyjnie w wiadomych celach zamieszanie, pracuje na rzecz doskonale zorganizowanej, międzynarodowej siatki pedofilskiej .... tylko patrzeć wsparcia technicznego i operacyjnego pewnej międzynarodowej organizacji europejskiej" - to czy też mnie wyśmiejecie i moderatorowi natychmiast nakażecie usunąć ten wpis, czyżby lokalni odpowiedzialni byli aż tak niekompetentni, a może komuś bardzo zależy na tym aby pewne sprawy nigdy nie ujrzały światła dziennego, i czy możliwe by ktoś na to dawał ciche przyzwolenie ???
Też jego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g7 napisał:
Sprawa wyjątkowo nagłośniona, kilku tysięczna rzesza policjantów i nikt nie może wpaść na rozwiązanie tajemniczego zniknięcia, trochę to dziwne ... ?
Czy w sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek był zamieszany gdański policjant?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jumanji napisał:
Zapraszam do dyskusji wszystkich chętnych tylko rzeczowo i kulturalnie. Nie dajmy się, bo znamy życie prawda A mleko.....
Może i ta przysługa dobrym pomysłem ? Coś >>> tam <<< jednak się kręci - prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...