Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy

Utworzony przez :-), 9 lutego 2014 r. o 09:10 Powrót do artykułu
Z wymyślaniem tych "świąt" to kogoś zdrowo popierd***ło. Ciekawe czemu to ma służyć? Chyba tylko temu by prawdziwe święta zrównać z tymi absurdalnymi i oduczyć ludzi, ze jest coś takiego jak świeto. Dziwne, że media to tak nagłaśniają. To idźmy za ciosem: Ja dzisiaj wymyślam międzynarodowy dzień głupoty dziennikarskiej. Naglośnijcie to! Świętujmy! To będzie wasze świeto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wymyślaniem tych "świąt" to kogoś zdrowo popierd***ło. Ciekawe czemu to ma służyć? Chyba tylko temu by prawdziwe święta zrównać z tymi absurdalnymi i oduczyć ludzi, ze jest coś takiego jak świeto. Dziwne, że media to tak nagłaśniają. To idźmy za ciosem: Ja dzisiaj wymyślam międzynarodowy dzień głupoty dziennikarskiej. Naglośnijcie to! Świętujmy! To będzie wasze świeto!
Dokładnie. Kto to wymyśla, komu to potrzebne? Jadąc do pracy jakis debil z radia inforumuje mnie o tych smiesznych swietach typu dzień kota, stringów, szyny kolejowej, czajnika, etc, etc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sos czosnkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piec szamotowy i sos czosnkowy - nie tędy droga. Mówcie co chcecie, ale Il Rifugio ma najlepszą pizzę i basta.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Kto to wymyśla, komu to potrzebne? Jadąc do pracy jakis debil z radia inforumuje mnie o tych smiesznych swietach typu dzień kota, stringów, szyny kolejowej, czajnika, etc, etc...
są to szyfry - w ten sposób ONI się komunikują. Np dzień pizzy to umownie - "robimy przekręt".  Ciasto urobione, składniki przyszykowane - można układać - "można działać".  itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizzeria Na Poddaszu. Nowa pizzeria w Jakuowicach Konińskich pod Lublinem. Na prawdę bardzo dobra jakość. Polecam tylko jako stały klient. p i z z e r i a n a p o d d a s z u . p l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko kolejny chwyt marketingowy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napoleońska lublin !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...