Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obietnice dla Kraśnika: Bezpłatna komunikacja, 500 miejsc pracy i obiady za 1 zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2018 r. o 07:36 Powrót do artykułu
co to za program? a remonty dróg gdzie? Tysiąclecia płacze o remont, na domkach np Żeromskiego i okoliczne zapadają się studzienki, brak pełnych tzw leżących policjantów, znaki wymazane w grafitti, ulicy Kraszewskiego nie można dokończyć kilka lat te 200 metrów - wciąż się kurzy. Brak też pełnego oznakowania ulic. Na Asnyka teraz wylali jakieś odpady asfaltu chociaż...który kandydat pomyśli o dokończeniu np ul Podmiejskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZCy któryś z kandydatów da te swoje zapewnienia na piśmie i do tego weksel in blanco że jak ich nie spełni w 2,5 roku to pokryje ich funkcjonowanie z własnej kieszeni. Obiecywać to można, a realia są różne. Można obiecać i bezpłatne loty wokół księżyca, Chińczyk zapłacił, a u nas za 1 zł. Obiecać można i co z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicie rozumicie, podatki zapłacicie, weżmiemy się i zrobicie a my potem taśmę przetniemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy darmowe k...wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu krętowi i oszustowi Wilkowi już nikt nie uwierzy, ekipę dobrał sobie również futurystyczną. Precz kłamcy z Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piniędzy ni ma i nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo P. Wojtku! Wreszcie Kraśnik będzie miał porządnego Burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z kopertami? czy będą POtrzebne w trakcie rozpatrywania spraw przez urząd? stara nauka nie może pójść w las
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYDUPAS kurier Czubińskiego chce otworzyć takie samo koryto jak Czubiński, jabłuszko nie spada daleko jabłonki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubiński 2.0 tylko wersja bardziej dup....wata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko wilk!!!!!!!! najlepszy z najlepszych; wygra w cuglach bo inni bez wyrazistości i konkretów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo.. w okolicznych lasach wilków nie widziałem ale chyba coś mi umknęło i jakiś wilk załapał się na kandydata w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko wilk!!!!!!!! najlepszy z najlepszych; wygra w cuglach bo  inni bez wyrazistości i konkretów
  Noo.. w okolicznych lasach wilków nie widziałem ale chyba coś mi umknęło i jakiś wilk załapał się na kandydata w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżet wytrzyma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre pomysły. Drogi już mamy odremontowane, głównie dzięki Majowi i sejmikowi (wojewódzkie i powiatowe) - urzędowska, lubelska, Mickiewicza, strażacka, Piłsudskiego, no i miejska Gmeinera, na to już środków poszło wystarczająco. Bezpłatna komunikacja wzorem wielu miast w kraju zdecydowanie in plus dla kandydata, bo wiemy że to nie mrzonka tylko rozwiązanie które już w wielu miastach z powodzeniem działa. Podoba mi się też projekt z badaniami profilaktycznymi i szczepieniami, bo to pozwoli w niewielkim stopniu być może odciążyć służbę zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicie rozumicie, podatki zapłacicie, weżmiemy się i zrobicie a my potem taśmę przetniemy.
 Uniwersalny, ponadczasowy i ponadparyjny program wyborczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia. Mamy PiS-u dość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry, ambitny program. Powodzenia. A krytycy niech piany nie toczą, tylko podejmą dyskusję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy mówią że sie nie da a ja odpowiadam - WYSTARCZY NIE KRAŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są w pisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...