Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obietnice dla Świdnika: In vitro z budżetu miasta i nowe drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2018 r. o 10:47 Powrót do artykułu
Mocny cytat: "Kim są Ci Świdnik Wspólna Sprawa?? Czy Sadło to syn funkcjonariusza 4 departamentu Służby Bezpieczeństwa Minsterstwa Spraw Wewnętrznych w PRLu (tego który zwalczał Kościół Katolicki) tego samgo co zgwałcił niepełnosprawną dziewczynę? Czy to ten Osina wieczny totalny opozycjonista, nie ważne co robi Jackson i tak to trzeba skrytykować i opluć?Czy to Osina zasłynął "wlazidupstwem" w ministerstwie rolnictwa robiąc krierę? Czy to ten sam Wilk nielegalny sekretarz powiatu za ponad 100 tys rocznie? A to ta sama Lipniowiecka, ładna blond buzia gotowa przeczytać na sesji wszystko co jej Osina przygotuje, której przeszkadza wysoko zmineralizowana i smaczna woda w Świdniku? Czy to oni tworzą Świdnik Wspólna Sprawa? Czy to prawda, że oni za nasze podatki tworzą Przegląd Świdnicki i LSW24 ukrywając się pod skrótami WTR, D.C itp? Czy to ten Świdnik Wspólna Sprawa który blokuje wolność słowa na swoim profilu?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier.....le co za ryje głodne koryta......i wszystko jak zawsze......tradycyjne hasło...i te uśmieszki szydercze.....na szczęście nigdy nie dojdą do władzy z tą śmieszna ekipą komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO prostu SLD bis !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oni zadłużyli Powiat teraz z niego uciekają do gminy bo tam jest kasa. zwalniali ludzi w Powiecie teraz mają sprawy w sądzie a zatrudniali swoich to samo czeka UM pod wodzą ŚWS i PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Czy członek zarządu powiatu Osina i sekretarz powiatu Wilk wzięli urlop, czy robili kampanię wyborczą w godzinach pracy? 2. Dlaczego Wilk nadal jest sekretarzem skoro w maju Regionalna Izba Obrachunkowa nakazała go zastąpić człowiekiem, który spełnia ustawowe warunki? (oczywiście wiadomo, w starostwie rządzi klika Świdnik Wspólna Sprawa-PO-PSL)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem kto to jest antonim, znam gościa. Pod tą definicję ty też się załapujesz, gdyż ponieważ wypowiadasz się o sprawach świdnickich jako kołek spoza Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak zaszłości PRlowskich Ha HA Ha to co to za nazwiska Dec,Osina.Kruczek czy borowik i.t.d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale "kulturalny swidniczanin" to antonimy - jeżeli w ogóle wiesz co to znaczy;p
 Wiem kto to jest antonim, znam gościa. Pod tą definicję ty też się załapujesz, gdyż ponieważ wypowiadasz się o sprawach świdnickich jako kołek spoza Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajni są! Nowa generacja powinna przejąć władzę w mieście i dlatego wybieram ŚWS. Lepiej rozumieją XXI wiek, nowe technologie, świetnie wykształceni. Mają mój głos i mojej rodziny :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Waldemar, Reszka ( nie orzeł ), Królik zwany zającem pozując do fotki byli w pracy czy mieli wolne??? fotka na tle bizancjum pana Jaksona też nie wygląda najlepiej - panie waldek trzeba było z własnej kiesy wywalić te miliony to by se teraz pan trzaskał foty a tak to lipa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja. Widać, że młodzi, spoza świdnickiej kliki Jaksona i innych pisoidów. Na 100% będziemy na nich głosować całą rodziną. Trzymam kciuki za Was i pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet moja mama, która regularnie biega do kościoła, mówi że 20 lat Jaksona na stołku to za długo i że czas najwyższy na ludzi młodych co coś potrafią i chcą. Zdziwiła mnie, że tak jak ja będzie głosować na Wilka i ŚWS. :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie wolę ich i Wilka niż tego całego pisiora co w stanie wojennym poszedł do SB i prosił błagał żeby go internowali. Może czas mu to przypomnieć? Bo są ludzie w mieście co to pamiętają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile długów ma powiat za rządów śws?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to sprawa jest prosta. W powiecie świetnie pracują, mnóstwo dróg powstało a pisiory jaksonowe postawili sobie urząd za 13 milionów, plac za 9 milionów robią, i tylko to propaganda od której się chce już rzygać. Było 20 lat na pracę, to trzeba było pracować. Teraz won z miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacyjny sondaż krąży po korytarzach Pałacu Jaksona zbudowanego za 13 milionów z podatków Świdniczan! Będzie druga tura między Wilkiem i Białowąsem! 80 % miejsc w Radzie Miasta dla ŚWS!! WSK nie wybaczyło kłamstw Sobonia, a i to przewalanie kasy dla swoich ludzi wkurza. Byle do wyborów i żegnamy emeryta ze stołka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson jeszcze raz przez 4 lata a następnie naturalnie zmiana pokolenia i Marcin Dmowski burmistrzem! Precz z PSL-em. Polacy pamiętają ich rozkradanie Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson jeszcze raz przez 4 lata a następnie naturalnie zmiana pokolenia i Marcin Dmowski burmistrzem! Precz z PSL-em. Polacy pamiętają ich rozkradanie Polski!
 Jest w Świdniku sporo młodych wartościowych osób (lista alfabetycznie): Dmowski, Janulewicz, Kołodziejczyk, Osina, Pejo, Piotrowicz, Sawicki, Soboń, Wilk. Jakby się chłopaki skrzyknęli to kto wie, może by coś z tego fajnego wyszło bo w samorządach liczą się ludzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszło szydło czyli lewicowe argumenciki partii Razem. A są tu jeszcze weterania z PZPR i SLD. Skoro to takie dobre invitro to czemu w powiecie nie wprowadzil, gdzie rządza czerwoni z zielonymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajni są! Nowa generacja powinna przejąć władzę w mieście i dlatego wybieram ŚWS. Lepiej rozumieją XXI wiek, nowe technologie, świetnie wykształceni. Mają mój głos i mojej rodziny :))))
 To mówiłem ja Jarząbek, trener II klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...