Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kredytowania ciąg dalszy! Zastanawiam się, jak długo cały naród będzie spłacać koszty życia ponad stan? Na szczęście moje dzieci czynić tego nie będą! Patriotyzm pozbawiony elementu trzeźwości umysłu nie jest patriotyzmem, a jedynie głupotą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za złodzieja Tuska płaciłem 18.25 % podatku i składki zdrowotnej , a za „ dobrej zmiany " 26% . Dobra wiadomość bo rząd jak „uczciwe " sklepy przed Black Friday podnoszą ceny , a później z wielką pompą ogłaszają obniżkę podatku do 21% , a miliony Polaków zostaje pozbawionych 2.75% ciężko zarobionych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, przekonaliscie mnie że PiS nie zasługuje na to żeby nadal rządzić. A zatem po raz n -ty pytam : która partia będzie lepsza? Pytałem o to wielokrotnie ale nikt mi na to nie odpowiedział. Czyżby to z waszej strony tylko bicie piany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, przekonaliscie mnie że PiS nie zasługuje na to żeby nadal rządzić. A zatem po raz n -ty pytam : która partia będzie lepsza? Pytałem o to wielokrotnie ale nikt mi na to nie odpowiedział. Czyżby to z waszej strony tylko bicie piany?
"    A zatem po raz n -ty pytam : która partia będzie lepsza?  "  -  każda inna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weryfikacja będzie przy rozliczeniu PIT za 2022, - " poseł w okularach " też sie tego  chyba już obawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za złodzieja Tuska płaciłem 18.25 % podatku i składki zdrowotnej , a za „ dobrej zmiany " 26% . Dobra wiadomość bo rząd jak  „uczciwe " sklepy przed Black Friday podnoszą ceny , a później z wielką pompą ogłaszają obniżkę podatku do 21%  , a miliony Polaków zostaje pozbawionych 2.75% ciężko zarobionych pieniędzy.
 za "złodzieja " Tuska  przy cenie "baryłki" 140 USD  za E95 płaciliśmy 5,9zł , dziś baryła 109 na stacjiach E 95 7,8 zł. Pisie "siepacze" za pieniądze drą otwór gębowy jaki był wtedy kurs USD . A kto odpowiada za słabą złotówke ? , ja Ty czy dziadek posypany łupierzem , po 6 września może okaże się że jest jednak "Marysią"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, przekonaliscie mnie że PiS nie zasługuje na to żeby nadal rządzić. A zatem po raz n -ty pytam : która partia będzie lepsza? Pytałem o to wielokrotnie ale nikt mi na to nie odpowiedział. Czyżby to z waszej strony tylko bicie piany?
"           A zatem po raz n -ty pytam : która partia będzie lepsza?       "  -  każda inna !
 A która bardziej? Z jakimi gwarancjami że ludziom się polepszy, bo już przyzwyczaili się do życia"ponad stan" i raczej nie zechcą zgodzić się na zmianę na gorsze, że zlikwidują inflację, że na świecie nie będzie covidu, że deszcz będzie padał tylko w nocy, a w dzień będzie świeciło łagodne słońce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwo świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny’’ - mówił p.rezydent andrzej d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...