Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje dla pana Dudy.I podziękowania dla Komorowskiego za dotrzymanie obietnicy 40 lat pracy.Super platforma zaczęła kampanię parlamentarną.Mam nadzieję że popłynie jak komor oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chwila i okaże się, że to Komorowski wygrał wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak Duda dotrzyma obietnicy, wybuduje stocznie , każdemu da po 500 , darmozjadom rolnikom i roszczeniowcom co żyją na koszt innych górnikom , jaki ten naród głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chwila i okaże się, że to Komorowski wygrał wybory.
Tak tak wygra, bull już w trakcie drugiej debaty podał się wyrzucając logo partii PO do kosza . Mówiąc na c*****j ta debata i tak przegrałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlszewicko-żydowski mur pękł,skruszał,przegrał z młodością,inowacyjnością i przyszłością. Żeby POLSKA już zawsze była POLSKĄ,komuniści za swą butę,afery,złodziejstwo,przewalanki i arogancję wylądowali na śmietniku historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak Duda dotrzyma obietnicy, wybuduje stocznie , każdemu da po 500 , darmozjadom rolnikom i roszczeniowcom co żyją na koszt innych górnikom , jaki ten naród głupi
Przestań CYCU kwękolić,idż do BOLKA po 100 mln, BOLEK da, barania głowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pana Dudy.I podziękowania dla Komorowskiego za dotrzymanie obietnicy 40 lat pracy.Super platforma zaczęła kampanię parlamentarną.Mam nadzieję że popłynie jak komor oszust.
Zawsze BUL zmienia zdanie z piątku na poniedziałek,to już nie pierwszy raz,tak go WSI wychowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak Duda dotrzyma obietnicy, wybuduje stocznie , każdemu da po 500 , darmozjadom rolnikom i roszczeniowcom co żyją na koszt innych górnikom , jaki ten naród głupi
Spieprzaj dziadu !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań CYCU kwękolić,idż do BOLKA po 100 mln, BOLEK da, barania głowo.
Prawdziwi polaczki-cebulaczki się stroszą , a do Prezydenta Wałęsy nie muszę iść po 100 , sam zarabiam i jeszcze płace podatki żeby taki jeden z drugim darmozjadem mogli .... a szkoda gadać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlszewicko-żydowski mur pękł,skruszał,przegrał z młodością,inowacyjnością i przyszłością. Żeby POLSKA już zawsze była POLSKĄ,komuniści za swą butę,afery,złodziejstwo,przewalanki i arogancję wylądowali na śmietniku historii.
Jeśli już o Żydach mowa, to kim jest teść Andrzeja Dudy - Julian Kornhauser, syn Jakuba? Czy wam się nie znudzi grzebanie w tych życiorysach i rzucanie epitetami "żydowski"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak Duda dotrzyma obietnicy, wybuduje stocznie , każdemu da po 500 , darmozjadom rolnikom i roszczeniowcom co żyją na koszt innych górnikom , jaki ten naród głupi
 A który,inny do tej pory oszust dotrzymał swoje obietnice dane wyborcom,ani żyd ani komuch ani konfident,nie żyjemy w drugiej Japonii,nie żyjemy w drugiej Irlandii a i te 100 mln poszło się je bać,ci wszyscy po kolei wypieli się na swoich wyborców. Może tym razem będzie inaczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już o Żydach mowa, to kim jest teść Andrzeja Dudy - Julian Kornhauser, syn Jakuba? Czy wam się nie znudzi grzebanie w tych życiorysach i rzucanie epitetami "żydowski"?
Sam wiesz że tak u polaków jak u żydów,jest ten żyd dobry [ Julian Kornhauser s Jakuba ] jak i ten zły żyd NKWDzista, UBek czy SBek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na Ukrainie. tam zacofany wschód za Janukowyczem, u nas zacofany wschód za Dudą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak Duda dotrzyma obietnicy, wybuduje stocznie , każdemu da po 500 , darmozjadom rolnikom i roszczeniowcom co żyją na koszt innych górnikom , jaki ten naród głupi
 
tak tak Duda dotrzyma obietnicy, wybuduje stocznie , każdemu da po 500 , darmozjadom rolnikom i roszczeniowcom co żyją na koszt innych górnikom , jaki ten naród głupi
Dzięki tym "darmozjadom rolnikom" masz barania głowo co do garnka włożyć, a dzięki górnikom nie musisz pedałować żeby swojego srajfona podładować. Proponuję zatem puknąć się w ten barani łeb zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A który,inny do tej pory oszust dotrzymał swoje obietnice dane wyborcom,ani żyd ani komuch ani konfident,nie żyjemy w drugiej Japonii,nie żyjemy w drugiej Irlandii a i te 100 mln poszło się je bać,ci wszyscy po kolei wypieli się na swoich wyborców. Może tym razem będzie inaczej ?
Barany brać się do roboty a nie liczyć że manna z nieba spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany brać się do roboty a nie liczyć że manna z nieba spadnie.
Wierzę w ciebie Tropiciel i liczę na to, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to my mieszczuchy żyjemy dzięki rolnikom, a nie na odwrót. Nie wiem jak Ty ale ja zawsze miałem szacunek dla tej ciężko pracującej grupy społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę w ciebie Tropiciel i liczę na to, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to my mieszczuchy żyjemy dzięki rolnikom, a nie na odwrót. Nie wiem jak Ty ale ja zawsze miałem szacunek dla tej ciężko pracującej grupy społecznej.
Wszystko się zgadza , mam bardzo wielki szacunek dla ciężkiej pracy rolników i każdego kto ciążko i uczciwie pracuje, ale nie zaakceptuje sytuacji że są grupy które są traktowane w sposób preferencyjny. A są takie grupy które domagają się ciągle czegoś więcej. Nie widzę powodu dlaczego np. rolnik, górnik ma byc traktowany inaczej. Każdy ma wolny wybór jak się coś nie opłaca to trzeba to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany brać się do roboty a nie liczyć że manna z nieba spadnie.
Nie chodzi idioto o robotę tylko o dotrzymywanie słowa ,prawdomówność i wywiązywanie się z obietnic. Czytaj BUCU ze zrozumieniem to jest podstawa logiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zgadza , mam bardzo wielki szacunek dla ciężkiej pracy rolników i każdego kto ciążko i uczciwie pracuje, ale nie zaakceptuje sytuacji że są grupy które są traktowane w sposób preferencyjny. A są takie grupy które domagają się ciągle czegoś więcej. Nie widzę powodu dlaczego np. rolnik, górnik ma byc traktowany inaczej. Każdy ma wolny wybór jak się coś nie opłaca to trzeba to zmienić.
Uczciwie pracujesz ? zarabianie du pą nazywasz pracą ? jak zwieracze to wytrzymują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie pracujesz ? zarabianie du pą nazywasz pracą ? jak zwieracze to wytrzymują ?
To bardzo ciekawe . Na pewno co niedziela stoisz przy samym ołtarzu na mszy. Prawdziwy polski katolik. A jeszcze magę się domyslić że masz w tym doświadczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...