Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromna tragedia. W wypadku zginęli rodzice i ich syn. Przeżyła tylko córka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2018 r. o 14:42 Powrót do artykułu
Dlaczego, z jakiego powodu zjeżdżają na lewy pas ruchu- mordercy!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy kierowca cysterny sięgał po papierosa? Podobne zdarzenie sprzed lat mi sie przypomniało - przeżyła sąsiadka, a jej mała córka i mąż - sprawca tragedii - zginęli, bo jemu jadącemu maluchem wypadł ... papieros na podłogę i sięgał pod pedał hamulca, co spowodowało , że w kilka sekund znalazł się na drzewie. Teraz to telefony kom, SMS-owanie, i nadal papierosy są często przyczyną "niewyjaśnionych" nagłych zjazdów na lewy pas i czołowe, tragiczne zderzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu ustalać???? - jak się przysypia to ZAWSZE ale to ZAWSZE ciągnie w lewo, jak człowiek przemęczony i przysypia to tak się dzieje - sam tego nieraz doświadczałem jak się jechało do oporu, teraz jak mnie coś takiego łapie to od razu byle jaka zatoczka i wystarczy nawet 15-30 min drzemki, a jak trzeba to i 3-4 godziny snu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie opowiadaj głupot ze ZAWSZE ciągnie w lewo. Sam w ostatnim momencie opamiętałem kierowce z którym jechałem w trasę bo przymknęlo mu się oko i ściągało go do prawej strony na autostradzie. A co do komentarza osoby która nazywa kierowców mordercami. Strzel sobie czymś ciężkim w głowę może pomoże. Na zakupy chodzisz żeby mieć cos do jedzenia a to jedzenie samo w tych sklepach się nie znajduje i proszę wszystkich nie wrzucać do jednego worka . Polskie Cebulactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MLEKO zabija - zawsze to powtarzam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszego pajaca i buraka jeszcze nie widzialem.cebulactwem pajacu nazywaj siebie i swoja rodzine.a nie wtzucasz wszystkich do jednego worka bencwale popaprany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy tylko ludźmi . Nie myli sie tylko ten co nic nie robi . I nazywanie kogos morderca jest nie na miejscu. Nie wiesz co sie stalo a moze zasłabł może zawalu dostal w koncu taka temperatura jest nie inna . A ty nawet nie wiesz jaka to jest ciężka praca bycie kierowca zawodowym . Nie jedziesz sobie popierdulka wazaca 1.5 t . Kazdego dnia wstajesz z myślą aby bezpiecznie dojechac do celu ale jak widac nie wszystkim sie udaje I sobie prosze poczytać kto powoduje wiekszosc wypadkow . Bo jezdze po europie na codzien i widze mnóstwo wypadkow ktorych sprawcami sa osobowki bo sie pchaja jak debile pod 40 t bo mysla ze my mamy hamowanie takie jak wy . Fizyka sie klania barany z osobowek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropna tragedia łzy lecą ;( dlaczego tak się dzieje ....Boże -dziecko małe do tego nie narodzone nie dali mu pierwszego oddechu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...