Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okropny wypadek na Dolnym Śląsku. Kierowca wypadł przez bagażnik, jak z katapulty (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 09:27 Powrót do artykułu
A gdzie miał pasy??! I na zakręcie wyprzedza! Szkoda człowieka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy ze w zlym miejscu stał znak, gdyby go nie było miałby mniejsze obrazenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu niestety jednak ciężko mówić o popełnieniu błędu. To ewidentny brak wyobraźni, lekkomyślność no po prostu debilizm. Pytanie, co można zrobić, zeby takim głupim kierowcom jak on uzmysłowić, że tak się nie jeździ, bo tak właśnie może się to skończyć jak na tym nagraniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego znaku i na ciągłej nie wyprzedzał. Jedynie pewność kierowcy była za duża w deszczu bo opony z dolnej półki a nawet założę się że używane/zjechane opony miał. Ubezpieczalnia sprawdzi opony. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter 1szy samochód to na przerywanej brał a drugi to raczej na ciągłej.Zresztą na zakręcie się nie wyprzedza chyba, no i jeszcze w taką pogodę.Idiota i tyle.Dobrze,że baran nikomu nic nie zrobił.Wcale mi go nie żal..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus jezus jezus ***s://m.youtube.com/watch?v=lCNE7xWCRJs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy miał zapięte pasy, komu zawdzięczał przekazanie elementarnej wiedzy, że nie wyprzedza się na zakręcie i dostosowuje prędkość do panujących warunków. dopóki każdy ziutek albo inny psiutek może założyć ośrodek szkolenia kierowców, to tak będzie na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam prośbę to gościa który wypadł z auta. Czy jak wyjdziesz ze szpitala możemy prosić powtórkę? Sory ale lądowanie było bez telemarku. A tak poważnie to ch*j Ci w dupę. Dobrze że tak skończyłeś ! Jak się nie potrafi jeździć to się nie jeździ . Krótko i na temat. Dobrze że nikomu nic nie zrobiłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet trudno gnoja żałować. Pełno morderców jeździ po ulicach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darku, no to niech szybciej jeszcze jeździ, a może akurat ktoś się znajdzie z twojej rodziny. Szczęścia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drodze ekspresowej można 120km/h , ty na serio po ekspresówce jeździsz 90km/h ? Gratuluję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drodze ekspresowej można 120km/h , ty na serio po ekspresówce jeździsz 90km/h ? Gratuluję
 Można DO 120 km/godz o czym zapewne i ty nie pamiętasz . TZN maksymalnie 120 , więc 90 jest jak najbardziej prawidłową prędkością. Ja również staram się jechac 100-110 i jazda jest zdecydowanie komfortowa i o wiele bezpieczniejsza niż ta narwana zakoppleksiona i bucząca jazda 140-160. I jak JA wyprzedzam lewym pasem kogoś jadącego wolniej to mam to w DU...E że takiś pajac chce jaechac 160, nie przyspieszę i nie zjadę pospiesznie tylko  SPOKOJNIE , DOSTOJNIE I W MOIM TEMPIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto debilu uczył Cię jeździć samochodem,kto dał ci prawo jazdy --- bezmózgowie totalne,dobrze że nikogo nie zabiłeś,jak wyjdziesz z tego żywy będziesz długo kaleką, może nawet do końca życia i nie będzie mi Ciebie żal , nigdy już nie wsiądziesz za kółko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta nagrana to ze skrajności w skrajność ,najpierw k.... Potem Jezus.Żal Babska ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko wina tej kobity... Wykrakala :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drodze ekspresowej można 120km/h , ty na serio po ekspresówce jeździsz 90km/h ? Gratuluję
Można DO 120 km/godz o czym zapewne i ty nie pamiętasz . TZN maksymalnie 120 , więc 90 jest jak najbardziej prawidłową prędkością. Ja również staram się jechac 100-110 i jazda jest zdecydowanie komfortowa i o wiele bezpieczniejsza niż ta narwana zakoppleksiona i bucząca jazda 140-160. I jak JA wyprzedzam lewym pasem kogoś jadącego wolniej to mam to w DU...E że takiś pajac chce jaechac 160, nie przyspieszę i nie zjadę pospiesznie tylko  SPOKOJNIE , DOSTOJNIE I W MOIM TEMPIE.
 Tak trzymać! Oczywiście, o ile ZANIM zaczynasz wyprzedzać, sprawdzasz czy ktoś już CIEBIE nie wyprzedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze debilowi,jest w ciężkim stanie???szkoda,taki powinien od razu iść w glebę i będzie święty spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i łapie się za głowę bo gdzie empatia współczucie dla drugiej osoby młody kierowca brak doświadczenia... Ale czy to oznacza żeby życzyć komuś śmierci niestety młodzi kierowcy nie zawsze potrafią przewidzieć co się wydarzy na drodze i to nie powód żeby zycyc śmierci pewnie katolik to pisał który co tydzień zapier****. Do kościoła ...... MNIEJ BRAWURY WIĘCEJ ROZWAGI KIEROWCY JA TEŻ CZASEM ZAPIER ALE Z GLOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko z lubelskiego pełną parą ile tylko wlezie uważają się za najlepszych kierowcow tylko że to nie idzie z praktyka szkoda durnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bym cie typie rozjechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...