Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olej CBD Sequoyalife, czyli jak wydobyć więcej dobra z natury?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2019 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Olej cdb pomaga mi codziennie bardziej się zrelaksować w pracy i po pracy. Jako że mam dość wymagającą pracę (programista w dużym korpo) pod względem ilości pracy i terminów, do tego wypijam litr kawy dziennie to olejek cbd sprawdza się poprawnie (jak do tej pory). Po miesiącu stosowania czuję odczuwalną różnicę. Ja akurat zaopatruje się tutaj ***s://***vapefully.com/pl/sklep/cbd-i-ziola/olej-cbd/ ale ważne aby po prostu kupować z markowego sklepu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem najlepszym przykładem tego, że naturalne leczenie powinno asystować leczeniu u lekarzy. Miałem przerzuty w raku nerki do kości krzyżowej, śledziony i wątroby, oraz jedno małe ognisko w mózgu. Rodzina prosiła abym poddał się chemioterapii więc się poddałem ale nie okazała się skuteczna. Zdecydowałem się szukać alternatyw i zdecydowałem się na stosowanie olejków z CBD Metodę stosowałem 3 miesiące czyli 20 kropli dziennie i wykonałem badanie PET i zniknęły wszystkie przerzuty oprócz jednego w śledzionie. Ten ostatni przerzuty zniknął po 2 miesiacach razie stosowania CBD. Stosowałem zarówno chemioterapie i metodę naturalną. Nie wiem co było ważniejsze, ale skoro po chemioterapii nic dobrego się nie stało, wydaje mi się, że i bez niej metoda olej CBD wyleczyła mojego raka. Dziwne, że w szpitalach przypisuje się tylko i wyłącznie leki i promieniowanie. olej CBD 5 % essenz decarboxyled który stosowałem kupowałem online ze strony konopiafarmacja pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...