Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Organista z archikatedry oskarżony o molestowanie dzieci

Utworzony przez b, 6 kwietnia 2009 r. o 11:24
Jak można dopuścić, żeby zboczeniec przez siedem lat był na wolności. Skoro uczynił coś takie powinno mu się wymierzyć sprawiedliwą karę. Nad czym sąd się zastanawia (polskie prawo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proboszczu ja wierzę że organista jest winny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A głupi klecha jak zwykle wie najlepiej. Coś się robi człowiekowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ale wy ludzie jesteście beznadziejni!!! jak wy możecie wierzyć tym wszystkim szmatławcom!!!!! przecież ten artykuł to jedna wielka bzdura!!!!!! pomyślcie jak małoletnie dziecko mogłoby coś takiego powiedzieć??? przecież ono nie umie powiedzieć jeszcze dobrze mama a tu już takie słowa człowiek MAŁO INTELIGENTNY!!! uwierzy tylko w ten artykuł!!! szkoda mi was ludzie, że macie tak płytki umysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę w to, moje dziecko ma 3 lata, można zadawać mu pytania w stylu, czy pani w przedszkolu cię bije? a ono odpowiada tak, lub dotykał cię wujek ono tak, a później zapytać czy tego nie robił i znowu potwierdza nie robił,jedna wielka bujda, a człowiekowi tylko brudu robicie, PARANOJA!przecież on jako organista też się spowiada może nawet u proboszcza, dlatego może być przekonany o jego niewinności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...