Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem pisanie o właśnie otwartych lokalach, ale po co pisać n-ty raz o tym, co "się zaraz otworzy", "opóźnia otwarcie" etc.? Niech się wreszcie otworzy, ludzie zjedzą, popiszą komentarze na blogach. Chyba, że to jest artykuł reklamowy, to nie ma sprawy. Skoro "Dziennik" pozwala na taką reklamę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy dodać że IVO obecnie występuje w TOP CHef i jak narazie idzie mu świetnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było rezerwacji którą zrobiłam, dostałam ciepłe Prosecco, risotto kompletnie bez soli i smaku, jestem zawiedziona, nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było rezerwacji którą zrobiłam, dostałam ciepłe Prosecco, risotto kompletnie bez soli i smaku, jestem zawiedziona, nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie w Ivo Italian w Lublinie jak dla mnie jest wyśmienite. Czytałem wiele opinni negatywnych o tym miejscu i mnie to odstraszało ale natrafiłem także na recenzje krytyków ze zdjęciami i to mnie przekonało do odwiedzenia lokalu. Ten krytyk http://piekielnykrytyk.pl/ivo-italian-przepysznie-z-ivo-violante/ oddaje faktyczny stan rzeczy w Ivo Italian.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...