Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orzeł Biały dla Szewacha Weissa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2017 r. o 20:03 Powrót do artykułu
Ciekawe jaki ma stosunek do "słynnego Grossa" ?. Mam trochę wątpliwości; to,że był 3 lata ambasadorem, że osiedlił się w Polsce, że zna prezydentów, że napisał 3 książki??. Wg mnie trochę za mało?, Może ktoś ma inne zdanie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z niewielu postaci żydowskiej Nacji która swojego wystąpienia nie zaczynała od pretensji. Ale Żyd to Żyd, tym ludziom nigdy nie można zaufać ponieważ oni znają jedynie wartość pieniądza natomiast wartości honoru już absolutnie NIE. Ja póki co to znam jednego Żyda któremu przyznałbym jakiekolwiek odznaczenie ,nim jest do tej pory Jezus z Nazaretu. Ponieważ Pan Jezus głosił nauki o których nie będę pisał bo większość je zna to wiecie co Żydzi z Jezusem zrobili . Za sprawą Annasza i Kajfasza tego Izraelczyka posłano na krzyż i fałszywym przesłaniem zgonili to barbarzyństwo na Poncjusza Piłata. Powróćmy do Polski - nie tak dawno w polskich Alejach Zasłużonych pochowano kilku sovietikusów żydowskiego pochodzenia ... Kołakowskiego, Baumana, Pomianowskiego-Birnbauma. Im też już piersi brakowało na kolejne odznaczenia ,a taką jest prawdą że Kołakowski w Londynie żegnał Fajgę Mindlę żydowską zbrodniarkę która tam uciekła przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Birnbaum wpływał na polską opinię publiczną aby zezwolić ukraińskim nacjonalistom przejazd przez Polskę do grobu Bandery pod Monachium , co do Baumana to bodajże do dzisiaj we Wrocławiu siedzą w więzieniu ludzie którzy ośmielili się mu przypomnieć jego bolszewicki życiorys. Nie ulegam też złudnym określeniom " Polak żydowskiego pochodzenia" -jeżeli już to polinowskiego - skąd taki wniosek ? - a no obejrzyjcie sobie reportaż " Zwyczajny marzec" z Michnikiem w roli głównej . Otóż on tam ze słodką ironią dzielił się z opinią publiczną jakim to jesteśmy kretyńskim Narodem którego "sławnych ludzi policzyłby na palcach jednej ręki -bo Chopin to Francuz a Mickiewicz to Litwin". Jak należało wnioskować tego liczenia dokonywał z zaprzyjaźnioną sobie żydowską ferajną z której nikt nie temu oponował. Michnik, Juryś, Zambrowski, Topolski, Szlajfer, Dajsgewant, Toruńczyk ...to osoby którym też może ktoś w przyszłości wpaść na pomysł i przypiąć polskie honorowe odznaczenie, a przecież to oni wspólnie z Michnikiem liczyli tych wybitnych Polaków na palcach jednej ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym kraju nie mamy swoich bohaterów godnych odznaczenia? Ale już sami Polacy wiedzą że od 1944 roku gdy żydowscy komuniści obejmowali władze w Polsce pieczołowicie mordowali polskich bohaterów pod pretekstem kolaboracji z Niemcami czy przeciwników władzy ludowej. Ci ludzie do tej pory nie zostali osadzeni i nie skazani za zbrodnie przeciw narodowi polskiemu. IPN inne instytucje sadownicze nie ścigają tych ludzi czemu? Odpowiedzi jest prosta którą każdy Polak zna. W obecnych czasach obywatele polscy chcą zniewolić polski naród by przywrócić porządek jaki istniał prze tyle lat. Wbrew pozorom Polska i Polacy nie odzyskali żadnej wolności po 1989 roku to była wielka mistyfikacja która rzygotowali potomkowie obywateli polskich komunistów by czerpać z tej ziemi i z tego narodu największe korzyści. Mam nadzieję że Polacy w końcu przestaną patrzeć na wyborcze kłamstwa którymi karmią nas przed każdymi wyborami i zaczną przemyślane oddawać swe głosy na ludzi którzy są Polakami i którym zależy na tym kraju a nie traktować naszą ojczyznę jak Izraelska kolonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobił to z polecenia teścia i szwagra, którzy dbają o swoich kamratów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po panu Grossie otrzymac w Polsce order to tak jakby ptak narobil na klape marynarki.Biedny kraj i biedny narod ktory nadaje tytuly za nic nie widzac prawdziwych bohaterow ratujcych zycie rodakow na swiecie.Nie pluje na Nas oficialnie i za To odznaczenie a tym ktorzy ryzykowali zycie swoje zeby ratowac jego rodzine ciekawe  Co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska daleko nie ujedzie na antysemityzmie i nie ma najmniejszego znaczenia co ona myśli na ten temat, a to, co świat myśli. Szewach Weiss jest postacią bezcenną, bo koncentruje się przede wszystkim na pozytywnych aspektach wzajemnego obcowania Polaków i Żydów. Wyciąga rękę do Polaków, jako Żyd. Daje ważny sygnał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek opowiadał mi jak jego miejscowość zajmowali ruscy to większość Żydów wywieszala czerwone flagi i sami dobrowolnie zgłaszali się do tworzonej przez Rosjan milicję obywatelska. Potem gdy Niemcy zajęli jego miejscowość ponad połowa Żydów uciekła razem z Ruskimi by potem wrócić z Armią Czerwona by mordować Polaków bo zajmowali kierownicze funkcje w NKWD, KBW czy późniejszym UB. A teraz potomkowie tych funkcjonariuszy rządzą tym krajem w którym Polacy to ręce i nogi a oni są głową. W taki sposób wypowiadają się klasycy żydowscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor mija się z prawda. Po pierwsze drugim najwyższym orderem jest order odrodzenia polski. Po drugie nie jest pierwszym obcokrajowcem niebędącym głowa państwa, który otrzymał order orła białego i krzyż wielki orderu zasługi RP. Wcześniej Norman Davies otrzymał krzyż wielki oz RP - 1998, i order orła białego - 2012.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.