Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Orzeł wylądował" - Kontrowersylny rysunek w belgijskiej gazecie

Utworzony przez Gość, 14 kwietnia 2010 r. o 12:15
Gość napisał:
Treści rasistowskich nie wolno, antysemickich zapewne też, lepiej również nie drażnić muzułmanów z ich Koranem i Allahem, ale ośmieszać sąsiedni kraj, w dodatku pogrążony w żałobie to już można, dlaczego nie? Powinno się traz u nas wyprodukować "próbną" serię papieru toaletowego w kolorach czarnym - żółtym - czerwonym!
Pierwszy kupię taką rolkę i wypróbuję!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znajduję słów...!!! Brak jakiejkolwiek, nawet szczątkowej wrażliwości na tę wielką tragedię, która nas wszystkich mocno dotknęła. Osoba, która wykonała ten "satyryczny rysunek", jak również Pan Redaktor, który go zaakceptował powinni bezapelacyjnie przeprosić Polaków za ten niewątpliwy nietakt i zaskakujący brak jakiejkolwiek świadomości ogromu nieszczęścia, jakie spadło przede wszystkim na rodziny tragicznie zmarłych osób. Belgijska bezduszność, prostactwo i ignorancja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATOLIK napisał:
A WAS BEZBOZNICY I BLUZNIERCY NIEDLUGO POCHLONIE MORZE
Nie wiem... moze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie mocno niefortunny żart! Ale cóż -w "wolnym świecie" każdy ma prawo wyrażać swoją opinię za pomocą dostępnych nośników, nawet jeśli jest on wyjątkowo niesmaczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzilo o wzrost zainteresowania? maja zainteresowanie, a ja mam niesmak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~basia~ napisał:
chodzilo o wzrost zainteresowania? maja zainteresowanie, a ja mam niesmak...
a co kogo obchodzi zainteresowanie ? niech dziwki belgijskie znowu dupy dadza niemcom bo nawet wlasnego jezyka nie maja brudne szmaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czym przejmować. Belgia ojczyzna pedofili ma takie a nie inne poczucie humoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda pedałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma sie czym przejmować przecież belgia to nie kraj, jak powiedział mądry angielski polityk Nigel Farage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie przeżywa tej tragedii tak jak My - Polacy i nie jednoczy się z nami w głębokim Polskim patriotyzmie to jest bezduszną KARYKATURĄ człowieka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta karykatura Mahometa, która narobiła wielkiego skandalu też była w Belgii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota. napisał:
Jeśli ktoś nie przeżywa tej tragedii tak jak My - Polacy i nie jednoczy się z nami w głębokim Polskim patriotyzmie to jest bezduszną KARYKATURĄ człowieka .
O to chyba o mnie mowa, bo smieszy mnie mentalnosc, wg ktorej o dowolnej smierci mozna tylko mowic w kategoriach, tragedia, smutek, lzy, itd. Wg mnie o smierci mozna mowic w dowolny sposob. Jesli ktos nie przezywa tej tragedii to jest karykatura wg Ciebie, to ktos kto az nadto ja przezywa jest moim zdaniem ograniczonym umyslowo czlowiekiem. marcepan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się rysunek podoba daje do myślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to głąby ,to my jeździmy im jabłka zbierać a oni tak z nami postępują... wyśmiewają naszą tragedie<>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh ci belgowie, ale jak ten obrazek dobitnie odzwierciedla nasz kraj.... prędzej czy później ktoś by na to wpadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro są tacy "odważni", to niech zamieszczą jakiś rysunek szydzący z holocaustu Zobaczymy, jak tchórzliwy redaktorzyna będzie robił w gacie i przepraszał na kolanach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutejszy napisał:
Oburzenie??? A nie oburzaliście się, jak pewien poseł nazywał Głowę Państwa kurduplem, sugerował alkoholizm.Sami braliście w tym udział poprzez nagłaśnianie wybryków pana P. pana W. pana N. pana S....W ten sposób szargając godność Lecha Kaczyńskiego jako człowieka-szargaliście Godność Urzędu Prezydenta,Godność Państwa a w końcu i Godność Narodu Polskiego.Naprawdę tak ciężko to było zrozumieć-wtedy?
Zgadzam się co robili inni kiedy on żył kiedy został zgłoszony do wyborów kandydat PiS mówiliście platforma tak ona będzie rzadzić a platforma to jedna wielka nagonka na PiS kiedyś kurdupel i Alkocholik teraz szanowny pan prezydent Gdzie jest Palikot pytam się gdzie jest palikot i sikorski który krzyczał były prezydent lech kaczyński ciekawe jak się czuje !!!! Jak to ktos powiedział zeby miec szacunek dla innych trzeba go mieć dla głowy państwa Moja nauczycielka od jezyka polskiego czytała o L.Kaczynskim i poszła głosować na niego gdy inni starsi uczniowie mowili pani sie wyłamuje PO tylko PO a ona stała i wiedziała że PO nic nie ździała Na koniec Może mały był prostacki według innych tak to on lecz miał w sobie wielką duszę żeby POLSKI objąć tron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak oni by zareagowali jak byśmi ich lwa z godła odwrócili żeby wyglądało tak jak by go samochód np marki peugeot przejechał (kórego logiem równierz jest lew) lub coś w tym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co opublikowała ta gazeta to uwłacza jakiejkolwiek godności i człowieczeństwu, należy z całą pewnością sądzić, że gdyby takie nieszczęście spotkało [czego im nie życzę] ich kraj to pewnie wkleiliby równie uwłaczającą karykaturę. Więc czego można wymagać od ludzi pozbawionych człowiczeńsstwa i jakichkolwiek ludzkich odruchów. A mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy skierują tą sprawę na właściwe tory, gdyż tego typu karykatury godzą w nasze symbole narodowe i my jako godni patrioci i Polacy nie możemy sobie na to pozwolić. Ja osobiście czuję się jakby ktoś napluł mi w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wam Qrwa brakuje luzu... a kawały o żydach to kto wymyśla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...