Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Orzeł wylądował" - Kontrowersylny rysunek w belgijskiej gazecie

Utworzony przez Gość, 14 kwietnia 2010 r. o 12:15
On po prostu melduje wykonanie zadania używając konspiracyjnego języka, należy to tłumaczyć: zadanie wykonane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten sposób oznajmiono ze zamiar morderstwa doszedł do skutku. A morderca złożył swój podpis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosia napisał:
Nie znajduję słów...!!! Brak jakiejkolwiek, nawet szczątkowej wrażliwości na tę wielką tragedię, która nas wszystkich mocno dotknęła. Osoba, która wykonała ten "satyryczny rysunek", jak również Pan Redaktor, który go zaakceptował powinni bezapelacyjnie przeprosić Polaków za ten niewątpliwy nietakt i zaskakujący brak jakiejkolwiek świadomości ogromu nieszczęścia, jakie spadło przede wszystkim na rodziny tragicznie zmarłych osób. Belgijska bezduszność, prostactwo i ignorancja!!!
Słuchajcie,też mi się to nie podoba,ale nie przesadzajmy.Moze w ten sposób przedstawiają to,że to Polacy sami sobie zgotowali taki los,pozwalajac na wyprawe tak wielu waznych osob tak watpliwie bezpiecznym środkiem trasportu...tez uwazam,iż powinni przeprosić-jednakże chyba wszyscy wiecie,że najlepsza obrona jest atak?więc kiedy zaczelismy sie pluc,i byc dla nich nieprzyjemni,oni postanowili,na przekor,nie prepraszac,i nawet nie probowac tłumaczyc swoich intencji...i przestancie to prosze roztrzasac-bo,nie oszukujmy sie,jest to w pewnej mierze na pokaz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belgijski wydawca usunął zdjęcie i przeprosił Polaków. Internauci byli bardzo skuteczni i dali po łapach zagranicznej e-prasie. A co? Polak potrafi jak się wkurzy... A jak zareagowali krajowi be-dziennikarze? Największe portale internetowe skopiowały kontrowersyjne zdjęcie (patrz wyżej) i rozpropagowały na całą Polskę albo i dalej. I już nikt nie protestuje. I już nikt się nie obraża. Bo tylko naszym dziennikarzom wolno pluć na swoje symbole a innym wara. Oglądalność rośnie. Kasa z reklam płynie. A co z uczuciami tych tysięcy obrażonych, którzy zaprotestowali w belgijskim serwisie? A kogo to już obchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja rozumiem tego Belga, Bo w głosie tym - żalu bez mała... Gdyż jego matka chyba w Polsce jako kurewka dorabiała. W ripoście kryje sie obelga dla tego sku***syna Belga. Ale niech deb*** to zrozumie... i lepiej robi to, co umie. Bo pomysł miał jakiś, lecz nie ta chwila. Ale zabłysnął..., - jak na deb***a. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orzech napisał:
Rysunek odzwierciedla całą prawdę o lądowaniu. O co więc tyle szumu?
Zagadzam się z Tobą. Tu-124M leciał głową w dół i uderzył lewym skrzydłem tak jak na tej brzydkiej karykaturze. SKANDAL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad_vocem_10 napisał:
Belgijski wydawca usunął zdjęcie i przeprosił Polaków. Internauci byli bardzo skuteczni i dali po łapach zagranicznej e-prasie. A co? Polak potrafi jak się wkurzy... A jak zareagowali krajowi be-dziennikarze? Największe portale internetowe skopiowały kontrowersyjne zdjęcie (patrz wyżej) i rozpropagowały na całą Polskę albo i dalej. I już nikt nie protestuje. I już nikt się nie obraża. Bo tylko naszym dziennikarzom wolno pluć na swoje symbole a innym wara. Oglądalność rośnie. Kasa z reklam płynie. A co z uczuciami tych tysięcy obrażonych, którzy zaprotestowali w belgijskim serwisie? A kogo to już obchodzi...
Przeprosił bo musiał, usunął zdjęcie przed kamerą, wystarczy przycisk "przywróć" i znów zdjęcie na internecie, w sercu jeszcze ma słowa "prezydent zmarl i cala polska upada",... nigdy nie lubilam belgow,...!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się osobiście rysunek podoba. Widać, nie potraficie się śmiać z samych siebie - banda gburów. Nie mogę zrozumieć, dlaczego żeście się tak obruszyli. Obrazek jest naprawdę zabawny. Ale, kurczę, jak całe życie nabijacie się z mieszkańców innych krajów, to jest w porządku? Rany, dajcie sobie na luz. Pod tym względem nienawidzę narodu polskiego... Polacy, to straszne gbury. Ciągle tylko narzekacie i się obruszacie, jak coś idzie nie po waszej myśli. Oczywiście - nie wszyscy, ale znaczna część. Jak paru na tym forum. Pozdrowienia z Niemiec dla tej normalniejszej części społeczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izumi napisał:
A mi się osobiście rysunek podoba. Widać, nie potraficie się śmiać z samych siebie - banda gburów. Nie mogę zrozumieć, dlaczego żeście się tak obruszyli. Obrazek jest naprawdę zabawny. Ale, kurczę, jak całe życie nabijacie się z mieszkańców innych krajów, to jest w porządku? Rany, dajcie sobie na luz. Pod tym względem nienawidzę narodu polskiego... Polacy, to straszne gbury. Ciągle tylko narzekacie i się obruszacie, jak coś idzie nie po waszej myśli. Oczywiście - nie wszyscy, ale znaczna część. Jak paru na tym forum. Pozdrowienia z Niemiec dla tej normalniejszej części społeczności.
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pojmuję, co w tym obrazku jest oburzającego? Moja interpretacja: Orzeł - głowa państwa - wylądował, tu rozbił się, a teraz widać że z nim "ląduje" całe państwo (ta cała nienawiść kojarzy się z upadkiem państwa, a przynajmniej obyczajów). Zaczyna się robić nieprzyjemnie jak po 2 wojnie światowej. Plucie PO, kiedyś z PiSem na wzajem, teraz jednostronne opluwanie PiS i zaczyna mi to przypominać ten propagandowy plakat z "Żołnierzem radziecki i zaplutym karłem reakcji" (Karzeł ma tabliczkę AK), w roli "wyzwoliciela" tym razem Bronisław Komorowski a w roli zaplutego karła J. Kaczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy belgowie podobną karykature zamieszczą po katastrofie B 777 na Ukrainie czekam czy to nie jest śmieszne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...