Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paczka papierosów w Polsce mogłaby kosztować 1,5 zł

Utworzony przez Goryczka, 27 lutego 2011 r. o 11:15
A cukier??? Mało, że zdrożał, to na dodatek całe zyski poszły poza Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by dali cene w sklepie za papierosy srednio 6 zl to kazdy by poszedl i kupil a nie najtansze 9 zł i dziwic sie ze przemyt jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo z wódką, wyprodukowanie 0,5 l nie przekracza 2zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goryczka napisał:
A cukier??? Mało, że zdrożał, to na dodatek całe zyski poszły poza Lublin...
He buraki kupywali za bezcen a cukier 5zł jaka jest polityka w tym kraju lepiej cukier sprowadzic niz u siebie produkowac paranoja aby wziasc bombe i pier***nac w ten nasz rzad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie długo w naszym kraju nie bedzie niczego tak jak to mowil pan Kononowicz chyba posluchali jego rad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sklepie za papierosy trzeba płacic ponad 9 zł ..... na targu juz po 7 zł KPINA ! ale co sie dziwić na czele państwa polskiego stoją ludzie (?) bez komentarza którzy nie potrafią zgromadzić finansów w inny sposób ale po co ? polak głupi od buzi odejmie a papierosy kupi zal nabierajcie nas dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliłem te drogie "nasze "papierosy przez długi okres czasu tylko dlatego,aby 'załatać" dziurę w budżecie,ale dziura rosła dalej.Zdenerwowałem się okrutnie-przestałem palić.Teraz jestem zdrowszy i bogatszy.Pozdrawiam nie palących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie okazję na zmianę sytuacji, podczas wyborów zignorować listy kandydatów PO, PSL i SLD. Pość do wyborów obowiązkowo, a przedstawicieli tych partii zignorować. Dość w kraju ich bałaganu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i właśnie tak państwo walczy z nałogiem, proponuje przy gminnych komisjach alkoholowych powołać komisje od uzależnienia od tytoniu,i od marihuany, która proponuję sprzedawać jak papierosy obłożone akcyza, szczęśliwy naród !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teofil napisał:
Macie okazję na zmianę sytuacji, podczas wyborów zignorować listy kandydatów PO, PSL i SLD. Pość do wyborów obowiązkowo, a przedstawicieli tych partii zignorować. Dość w kraju ich bałaganu.
Taaa, i zagłosować na PiS. Bo PiS zapewni obywatelom tanie fajki. Każda partia to szumowiny i nieudacznicy, niepotrafiący funkcjonować bez budżetowych pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaa, i zagłosować na PiS. Bo PiS zapewni obywatelom tanie fajki. Każda partia to szumowiny i nieudacznicy, niepotrafiący funkcjonować bez budżetowych pensji.
Zaglosuj na PIS a bedziesz ciagna CYGARA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...