Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: będę płacić prezesowi PiS do jego emerytury

Utworzony przez Pawel_LU, 22 lipca 2010 r. o 10:49
KIEDYŚ ZA PRL PROWOKACJAMI ZAJMOWALI SIĘ UBECY. DZIŚ TAKIE SZMATY JAK PALIKOT. RÓŻNICA JEST TAKA, ŻE KIEDYŚ TAKIE DZIAŁANIA OPERACYJNE ROBIŁO SIĘ SKRYCIE, A DZIŚ MAJĄ TWARZYCZKĘ PALIKOTA, GOSTKA WYSTAWIONEGO PRZEZ ROŻNEGO RODZAJU MAFIJNE EKSPOZYTURY SŁUŻB SPECJALNYCH NP. DAWNEGO WSI I KGB I PRZY WSPARCIU MEDIALNYCH TUB PROPAGANDOWYCH (VIDE NP.: TVN24, NEWSWEEK, G. WYBORCZA, POLSAT). W POLSCE JUŻ MAMY BIAŁORUŚ !!! TAKIE SĄ SKUTKI "GRUBEJ KRESKI" (BEZKARNOŚCI ZA ZDRADĘ). ZDRADA ZAWSZE MUSI BYĆ NAZWANA I ROZLICZONA, INACZEJ TAKICH TRAGEDII, JAK TA SMOLEŃSKA, BĘDZIE NAM PRZYBYWAĆ. Brak z naszej strony domagania się prawdy, tylko rozzuchwala i prowokuje agresję i zbrodnię. Bo przecież wszyscy wiedzą, że kiedyś Rosja carska, później ZSRR, a obecnie Putin to nasi najwięksi przyjaciele i istne gołąbki pokoju,a w znaczeniu geopolitycznym Polska od zawsze odgrywała wyjątkowo istotną rolę w Europie (Rosja - Niemcy). Dlatego też miała miejsce ostatnia narodowa tragedia. DLACZEGO WYSTAWILI TAKIEGO PALIKOTA ? ODPOWIEDŹ JEST OCZYWISTA: TOWARZYCHO USTAWIONE OKRĄGŁYM STOLIKIEM PRZY KORYCIE, TO I CHCĄ KORYTA. I zrobią absolutnie wszystko aby tak pozostało. Jednak tragedia drugiego Katynia mogła niebezpiecznie dla nich zjednoczyć Polaków, stać się dla Narodu Polskiego aktem narodowego przebudzenia ? czyli zagrozić ich trwaniu przy swoich korytkach. Stąd nadzwyczajna potrzeba rozbicia rodzącej się jedności. No i wystawili chamski młot Palikota z ordynarnymi insynuacjami, pomówieniami, kloacznymi odzywkami, aby ZA WSZELKĄ CENĘ PROWOKOWAĆ, JĄTRZYĆ ? CZYLI - SKŁÓCIĆ LUDZI ("divide et impera" - dziel i rządź) !!! STARA, SPRAWDZONA METODA WSZYSTKICH DYKTATORSKICH SYSTEMÓW POLITYCZNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobus napisał:
A z czego pan poseł chce płacić? Najpierw niech przedstawi źródła własnych dochodów, bo z tego co wiemy to żyje z pożyczanych pieniędzy.Może ktoś się wreszcie tym zajmie?
Pytasz z czego chce poseł Palikot płacić? Dopóki będzie na urzymaniu kancelarii sejmu to pewnie z diet - jak za rok wybrany nie zostanie to problem powstanie. Być może nie wiesz, że poseł Palikot jest na 8 pozycji listy rankingowej posłów"dietetycznych". Dal jasności definicję "dietetycznego" parlamentarzysty POdaję:"Poseł dietetyczny - żargonowe określenie oznaczające posłów, dla których racją parlamentarnego bytu jest jedynie otrzymywana dieta poselska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cel osiągnęli - skłóceni jesteśmy fajnie! Codziennie dba o to by sączył się jad, także tutaj w DW. A nuż paru się w...i na siebie i obrzuci czym popadnie... . Czy to jest taki Nowy Porządek Światowy NWO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego temat Smoleńska zawsze wywołuje taką agresję w szeregach PO? Uruchamiają się wtedy wszystkie sznurki palikotów, wajdów, kutzów (kiedys kuców) bartoszewsko-podobnych, przeważających szczekaczek medialnych typu tvn24, a za nimi w cieniu ukryci, wyczekujący na reakcje, PO rządzący - każdy przeciętny to widzi i wie. Żeby tylko nie było niewygodnych pytań i nie trzeba by było na nie odpowiadać. Zaplanowane to było od początku do końca poprzez kolejne 3 lata lata medialnego zaszczuwania L.K. do właściwego unicestwienia. Czy słowa ''dorżnąć watahy PIS'' (Radosław Sikorski) czy ''wyginiecie jak dinozaury'' (Donald Tusk) oraz ?Państwo jest domena ZDOBYWCÓW władzy? (Komorowski już w dniach pogrzebów ofiar) nie mówi wszystkiego? Polityka L.K oraz działania ludzi z nim związanych byłą szczególnie niewygodna, nie tylko zresztą dla "układu" PO... Plan nie powiódł się w 100% bo J.K nie poleciał i teraz PO ma problem. Znając już sposoby działania w państwach reżimu, a takim staje się za PO Polska, istnieje poważne niebezpieczeństwo, że J.K zostanie tez "odstrzelony i wypatroszony" (Janusz Palikot) by nikt już w "kręceniu lodów" (posłanka PO Sawicka) nie przeszkadzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andziuś napisał:
Super pomysł ! Ino obawiam się że Jaruś już ma w pończosze u mamusi przechowywane spore zasoby gotówki i pomysł się go nie spodoba, bo trza by nową pończoszkę ... a poza tym, na emeryturze nie mógłby jątrzyć, kłamać, napuszczać ludzi na siebie, a już na pewno nie uwierzyłby że białe jest białe ..
Andziuś- nie wtykaj nosa tam gdzie nie potrzeba. Sprawdż lepiej ile pieniążków jest w pończoszce Twojej mamusi ( materialisto- pieniądze nie są w życiu najważniejsze ) . Jeszcze jedno - nikt lepiej nie jątrzy, kłamie i napuszcza ludzi na siebie , jak Palikot i spółka ( PO). Oni są w tym bezkonkurencyjni. Palikot ( wiadomo nie od dziś) ma na punkcie Kaczyńskiego uraz psychiczny i tak zapewne już mu pozostanie. Pieniądze , które chce ofiarować Kaczyńskiemu niech lepiej przeznaczy na swoje leczenie, bo z głową u niego jest na prawdę coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego temat Smoleńska zawsze wywołuje taką agresję w szeregach PO? Uruchamiają się wtedy wszystkie sznurki palikotów, wajdów, kutzów (kiedys kuców) bartoszewsko-podobnych, przeważających szczekaczek medialnych typu tvn24, a za nimi w cieniu ukryci, wyczekujący na reakcje, PO rządzący - każdy przeciętny to widzi i wie. Żeby tylko nie było niewygodnych pytań i nie trzeba by było na nie odpowiadać. Zaplanowane to było od początku do końca poprzez kolejne 3 lata lata medialnego zaszczuwania L.K. do właściwego unicestwienia. Czy słowa ''dorżnąć watahy PIS'' (Radosław Sikorski) czy ''wyginiecie jak dinozaury'' (Donald Tusk) oraz ?Państwo jest domena ZDOBYWCÓW władzy? (Komorowski już w dniach pogrzebów ofiar) nie mówi wszystkiego? Polityka L.K oraz działania ludzi z nim związanych byłą szczególnie niewygodna, nie tylko zresztą dla "układu" PO... Plan nie powiódł się w 100% bo J.K nie poleciał i teraz PO ma problem. Znając już sposoby działania w państwach reżimu, a takim staje się za PO Polska, istnieje poważne niebezpieczeństwo, że J.K zostanie tez "odstrzelony i wypatroszony" (Janusz Palikot) by nikt już w "kręceniu lodów" (posłanka PO Sawicka) nie przeszkadzał.
Całkowicie popieram !!!! Palikot jest nie do ruszenia, bo ktoś musi mieszać w mózgach tym , co wierzą w każde słowo zasłyszane w telewizji lub przeczytane w różnych brukowcach ( np : Gazeta Wyborcza, Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski itp ), a miesza po to , aby odwrócić uwagę od prawdy , jaką większość z nas zna.Uważam ,że gdyby Merkel, Sarkozy czy Obama pozostawili Rosjanom śledztwo w sprawie tragicznej śmierci najważniejszych osób w państwie- już dawno straciliby stanowiska. Dlaczego taka zasada nie obowiązuje w Polsce? Dlaczego wrak samolotu do tej pory znajduje się u Rosjan ? Jak to możliwe, że premier Tusk nie zadbał o stworzenie podstawy prawnej do wspólnej pracy polskiej i rosyjskiej prokuratury, mało tego wypowiedział takie słowa ,,Mam PEŁNE ZAUFANIE do strony rosyjskiej. To są kpiny tak z ofiar katastrofy , jak z ich rodzin. Tych niekończących się pytań jest mnóstwo i nie zanosi się jak widać , aby w najbliższym czasie zostały wyjaśnione ( pytanie , czy w ogóle będą wyjaśnione).Rosjanie mając od początku wszystkie atuty w reku , mogli dokonać cudów. Żaden inny kraj na takie coś by sobie nie pozwolił , nasz , jak widać pozwala sobie na wiele. Wierzę mimo wszystko ,że prawda zwycięży, może nie teraz , ale zwycięży i na pewno nie przyczynił się do tego Lech Kaczyński , ani pilot.W taką wersję mogą wierzyć tylko Ci , którzy wierzą ślepo w to co im wpajają tacy ludzie jak Palikot i reszta bandy .Niech mu dalej biją brawo i go wspierają w jego obłudzie i zakłamaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lepiej kaczora zamknąć w wariatkowie będzie taniej !!!
Takich durniów jak ty trzeba zamykać w wariatkowie. Nie masz wszarzu pojęcia o życiu, to się zamknij i nie otwieraj śmierdzącej japy.Przez takich jak ty dureń Palikot obrasta w piórka, ale myślę że ktoś niedługo mu je przytnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... zaśmiewają się z dowcipów Palikota. Ma pan jakiś pomysł na niego? Nie wiem, kto to jest. Uciekł, gdy zobaczył mnie przed debatą telewizyjną Kaczyński?Komorowski. A szkoda, bo go szukaliśmy. Swoje zdanie mam, ale byłem ciekaw, kto to jest z bliska. Pewnie człowiek szkolony. Kiedyś pan Superczyński rozpoznał się na zdjęciu zamiast Wachowskiego. Teraz jest ?Janusz, to ty??. Ale to wciąż ta sama bajka, ci sami przebierańcy, to samo powiedziane i wyseplenione. No i ta sama kasa? Nie oszukujmy się polskie rozdanie nie jest żadnym fuksem. Od początku było wiadomo, kto ma mieć hurtownię piwa czy wina, kto hurtownię papierosów, a kto pałac. I z tego rozdania ten pan się wziął. W Lublinie już go znają i się wstydzą... ." Janusz Rewiński.: Musiał być jakiś zapalnik. Coś się zdarzyło, że część środowiska intelektualnego powiedziała sobie, że tak dalej być nie może. Non possumus! Próba zatamowania tego jest rozpaczliwą próbą łatania wałów przeciwpowodziowych. A to już ruszyło z filmem Pospieszalskiego i Stankiewicz, z dziesiątkami tysięcy podpisów zebranych przez Radę Katyńską prof. Trznadla. Nie da się zatkać jednym workiem z piaskiem. Ludzie zrozumieli, gdzie jest bariera obciachu. Chcą mieć własne zdanie i je artykułować. Koniec chowania się po kątach , bo jesteśmy może brzydcy, źle ubrani, nosimy moherowe berety? Co z tego? Oni byli przecież tacy ładni? No i ?gdzie się podziały tamte prywatki?? Ci politycy potwornie się zmienili! Coś niebywałego! Przeżywam głęboki szok i myślę, jaki mechanizm mógł wkręcić tych sympatycznych, młodych facetów w prostą, mafijną niemal zależność od specjalistów od służb. A ci właśnie jegomościowie nawet w wywiadach prasowych wręcz chełpią się, że tworzyli PO. Wypisz, wymaluj z jednej strony gwardia, a z drugiej legia! Nie mogę się z tym pogodzić. I dzisiaj najważniejsze są pytania, czego tak strasznie się boją? Smoleńska? Afery hazardowej?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Całkowicie popieram !!!! Palikot jest nie do ruszenia, bo ktoś musi mieszać w mózgach tym , co wierzą w każde słowo zasłyszane w telewizji lub przeczytane w różnych brukowcach ( np : Gazeta Wyborcza, Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski itp ), a miesza po to , aby odwrócić uwagę od prawdy , jaką większość z nas zna.Uważam ,że gdyby Merkel, Sarkozy czy Obama pozostawili Rosjanom śledztwo w sprawie tragicznej śmierci najważniejszych osób w państwie- już dawno straciliby stanowiska. Dlaczego taka zasada nie obowiązuje w Polsce? Dlaczego wrak samolotu do tej pory znajduje się u Rosjan ? Jak to możliwe, że premier Tusk nie zadbał o stworzenie podstawy prawnej do wspólnej pracy polskiej i rosyjskiej prokuratury, mało tego wypowiedział takie słowa ,,Mam PEŁNE ZAUFANIE do strony rosyjskiej. To są kpiny tak z ofiar katastrofy , jak z ich rodzin. Tych niekończących się pytań jest mnóstwo i nie zanosi się jak widać , aby w najbliższym czasie zostały wyjaśnione ( pytanie , czy w ogóle będą wyjaśnione).Rosjanie mając od początku wszystkie atuty w reku , mogli dokonać cudów. Żaden inny kraj na takie coś by sobie nie pozwolił , nasz , jak widać pozwala sobie na wiele. Wierzę mimo wszystko ,że prawda zwycięży, może nie teraz , ale zwycięży i na pewno nie przyczynił się do tego Lech Kaczyński , ani pilot.W taką wersję mogą wierzyć tylko Ci , którzy wierzą ślepo w to co im wpajają tacy ludzie jak Palikot i reszta bandy .Niech mu dalej biją brawo i go wspierają w jego obłudzie i zakłamaniu.
Nic dziwnego, że całkowicie poierasz skoro sama tego komenta napisałaś Nie sądzisz, że dyskusja sama z sobą jest objawem zidiocenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic dziwnego, że całkowicie poierasz skoro sama tego komenta napisałaś Nie sądzisz, że dyskusja sama z sobą jest objawem zidiocenia?
WIDAĆ GOSTEK PALIKOTA DOSTAŁEŚ I BREDZISZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
": Ja, na przykład, o Hołdysie mówię jeszcze gorzej, bo z wykorzystaniem bardzo smakowitych przymiotników, a zatem byłbym obłudny, gdybym miał tu do niego żal. Ja też nie mam się zamiaru na niego skarżyć za to, że on mówi że nie lubi chamstwa, a sam okazuje się chamem pierwszego gatunku. Sam nie jestem tu lepszy i uważam, że akurat jeśli o to idzie, wszyscy jesteśmy w pewnym zaklętym kręgu, z którego wyjścia nie ma i jedyne co nam pozostaje, to debatować nad tym, kto zaczął. Mnie prześladuje myśl zupełnie inna. I, jeśli można, przejdę już do samego sedna. Chodzi mi mianowicie o to, że gdybym ja, pisząc te teksty, od czasu do czasu napisał, że na przykład Donald Tusk to ?ch***?, to jestem przekonany, że w jednej chwili straciłbym połowę swoich czytelników, a w kolejnej całą resztę. A wśród tych obrażonych z całą pewnością znalazłoby się bardzo wielu takich, co w skrytości serca uważają, że Donald Tusk to ?ch***?, tyle że tych swoich mysli wstydzą się na tyle, że wolą się z nimi nie afiszować, a tych co się nie krępują, uważają za tzw. buraków. Jeśli ktoś nie wie do końca, o co mi chodzi ? lub ma w pamięci słowo ?sku***syn? którego tu niegdyś użyłem w odniesieniu do pewnego sku***syna ? to dam inny przykład. Dziś, jak wiemy, Janusz Palikot żartuje sobie z rozszarpanego na drobne kawałki ciała Przemysława Gosiewskiego, a jednocześnie swoim laczkiem rozgrzebuje umęczone szczątki Lecha Kaczyńskiego, szukając choćby śladu flaszki. A wielu ważnych, uznanych i powszechnie szanowanych osób mu w tych poszukiwaniach gorliwie kibicuje. Jak wielu z czytelników tego pamięta, ja ? kiedy biedak jeszcze szczęśliwie żył ? bardzo nie lubiłem Sebastiana Karpiniuka i przy każdej nadarzającej się okazji kpiłem z niego jak tylko umiałem. Jestem przy tym pewien, że te moje kpiny wielu się podobały równie bardzo jak mnie. Jestem jednak jeszcze bardziej pewien, że gdybym ja dziś oszalał i zaczął wspominać nazwisko Karpiniuk w kontekście choćby minimalnie prześmiewnym, natychmiast straciłbym połowę sympatyków. A gdybym się zaczął powtarzać, to i za nimi całą resztę. Dlaczego? Bo ludzie którzy stoją po tej stronie mają szacunek dla tajemnicy, i ten szacunek determinuje to, że oni są ludźmi poważnymi, a nie ? że się powtórzę - sku***synami."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP deb***om z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wyprawia ten biłgorajski filozof i zarazem buc przekracza wszelkie dopuszczalne granice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...