Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot chce miliona za "brednie" Piątka

Utworzony przez nikt, 17 kwietnia 2009 r. o 09:41
Mi to przypomina kłótnie byłych kochanków albo rozwodzącego się małżeństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to właśnie krótkie spięcia dają możność zabłyśnięcia ( dotyczy obydwu). POpaprańcy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty palikot nie bądź taki twardy cwaniak (z Biłgoraja gdzie wychowałeś w chalupie bez podłogi). Piątek wezwie na świadka twoją byłą żonę Nowińską i ona dopiero opowie o twoich machlokkach. Piątek malo co wie, tylko udaje ale ona to wie i wiesz że powie. I tak dałeś sie Januszka podprowadzic na strzał. Czekam na ten pozew o milion (chyba po tej rozpraweie to zabiorą tobie o wiele wiecej niż milion oszuście i aferzysto0 A pamiętasz jak na jednym czacie powiedziałes że Wujec to był najlepszy polski polityk. No właśnie Piątek coś pomylił to Wujec nie Kuroń. Wiemy i powiemy wszystko już za chwilę. A chyba są jeszcze informacje o finansowaniu kampanii Wasilewskiemu. Tam będą sensacje z kupowaniem powierzchni reklamowej przez Łątkę i przepuszczaniem lewej kasy. Oj będzie bolało jak Tusk będzie musiał w końcu powiedziec muszę cie poświecić Januszku mój sponsorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot, a zniknij Wasc z naszych ekranow, nie strasz swoja morda i seplenieniem, nie oglupiaj bajdurzeniami, nie sciemniaj...My, Tubylcy, mamy wysokie IQ / ja tam mam !/ i nie potrzebujemy rozrywki w tak podlym stylu ! Czy Lubelszczyzna nie ma godnego reprezentanta ? Czy tacy kosmici jak Mr Palikot to kara za grzechy, ktore my, Tubylcy bylismy popelnili w przeszlosci ? Jakiej pokuty musimy dokonac, aby te miernoty znikly z powierzchni Ziemi, tej Ziemi...Ok, a teraz administratorzy usuna artykul aby czeladz nie czytala obrazoburczych komentarzy...Przerobilam juz to kilka razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.O.litycy przez duże P.O !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze wspomnień napisał:
Ty palikot nie bądź taki twardy cwaniak (z Biłgoraja gdzie wychowałeś w chalupie bez podłogi). Piątek wezwie na świadka twoją byłą żonę Nowińską i ona dopiero opowie o twoich machlokkach. Piątek malo co wie, tylko udaje ale ona to wie i wiesz że powie. I tak dałeś sie Januszka podprowadzic na strzał. Czekam na ten pozew o milion (chyba po tej rozpraweie to zabiorą tobie o wiele wiecej niż milion oszuście i aferzysto0 A pamiętasz jak na jednym czacie powiedziałes że Wujec to był najlepszy polski polityk. No właśnie Piątek coś pomylił to Wujec nie Kuroń. Wiemy i powiemy wszystko już za chwilę. A chyba są jeszcze informacje o finansowaniu kampanii Wasilewskiemu. Tam będą sensacje z kupowaniem powierzchni reklamowej przez Łątkę i przepuszczaniem lewej kasy. Oj będzie bolało jak Tusk będzie musiał w końcu powiedziec muszę cie poświecić Januszku mój sponsorze
Tak tak. BYŁA żona, to jest naprawdę wiarygodny świadek. Osobiste wycieczki typu "z Biłgoraja gdzie wychowałeś w chalupie bez podłogi" świadcza tylko o Pana poziomie... Pamiętaj, ze Ciebie też wezwa na świadka, skoro tak dużo wiesz na ten temat. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...