Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Chce zmian w PO, albo założy swoją partię

Utworzony przez franek, 22 sierpnia 2010 r. o 22:02
Dzięki za drogi i lotniska. A miałeś takie możliwości. Szkoda, że para poszła w co innego /głupotę/. Teraz możesz startować ale już nie z Lublina. PA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Palikot błaźni nasz region, to co robią pozostali? Nic! A do tych, którzy nie pamiętają całej akcji z wibratorem powiem jedno - był jedynym posłem, który nie bał się powiedzieć o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich dziewczyn przez Policję, za rządów poprzedników. Jeśli nie chcecie pamiętać celu akcji i celowo to manipulujecie, to życzę Wam poczuć pałę Policjanta na własnej du***. Ciekawe kogo obwinicie? Zakładam, że Palikota. A jeśli chodzi o dobrobyt w życiu, jak gówno robisz, to gówno masz, chyba że jesteś posłem, nieważne jakiej partii, to jedna klika, tylko troszkę różniąca się szczekaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta racja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co gnój obiecywał: WŚIŚTKO DLA LUBELŚCIZNY? Taka deklaracja wymaga trochę wysiłku i działania na rzecz tutejszych. Co do tych którzy coś robią i tych co mają, to na pewno można POwiedzieć: jak kręcisz lody, albo prowadzisz melinę na masową skalę - to na pewno coś masz. Występy z gumowym fajfusem już się skończyły? Już nikt nikogo nie gwałci? A sprawców nie ma? Coś mi się wydaje, że wówczas nie chodziło o załatwienie sprawy, bo tą skutecznie można było zakończyć w inny sposób. Chodziło o skierowanie na siebie uwagi. Bo nikt nie traktował POważnie sepleniącej melepety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...