Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot do Jarosława Kaczyńskiego: Przepraszam

Utworzony przez POmroczność jasna, 24 stycznia 2009 r. o 14:13
Gwiazdor z Biłgoraja to taka Jola Rutowicz polskiego parlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgoraj przeprasza za Palikota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu, czy to ty jesteś tą nową wybranką Marcinkiewicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiasz kobiety? Czu to znaczy ,że Łatka też jest kobietą? To jeszcze większa kicha dla pana strosty niż zięć biseks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odejdź pan panie Palikot wreszcie z polityki i idź do cyrku, bo tam się nadajesz najlepiej!!!!!!! Nie życzę sobie obrażania Pana Prezydenta, a panu jak nie odpowiada to wyjedź z Polski!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta "platforma obywatelska" z tuskiem donaldem na czele jest funta kłaków wart!!!!! A Donald to jest polskie imię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację "kasa"!!!!!!!! Platforma do Izraela, tam ich miejsce!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA BZDURY WYPOWIADA POSEL! ;UBELSKI, WSTYD ZE POCHODZE Z LUBELSZCZYZNY I MIESZKALAM TAM 35 LAT. CZY TEN PAN NIE POWIENIEN SIE ZBADAC U PSYCHATRY ALE OBIEKTYWNEGO NIE Z PO! WSTYD DLA POZYCJI POLSKIEGO POSLA. A CO ZE STARANIAMI POLESZENIA ZYCIA OBYWATELI LUBELSZCZYZNY , NAJBIEDNIEJSZEGO WOJEWODZTWA W UNII EUROPEJSKIEJ! OCZYWISCIE POSEL PALIKOT JEST BOGATY I CO GO OBCHODZA BEZROBOTNI, RENCISCI, KALECY, EMERYCI. NIECH SOBIE JAKOS RADZA ! DRUGA SPRAWA TO OBRAZANIE PREZYDENTA POLSKI, TO NIE MA ZNACZENIE KTO SPRAWUJE TE FUNKJE, PREZYDENT ZOSTAL WYBRANY PRZEZ OBYWATELI POLSKICH I TO JEST OBRAZANIE POLAKOW I POLSK JAKO PANSTWA. PANIE PALIKOT JA JESTEM DUMNA ZE JESTEM POLKA I UWAZAM , ZE ZA TAKIE WYGLUPY POWINIEN PAN STANAC PRZED SADEM, OCZYWISCIE NIE LUBELSKIM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...