Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot do prokuratury: Zbezszcześcili krzyż, poseł PiS podżegał do zabójstwa

Utworzony przez lila, 4 sierpnia 2010 r. o 15:52
Na Węgrzech odsłonięto pierwszy na świecie pomnik ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Bez polskiej dyplomacji.Nie przybyli ,Tak wygląda PO i MSZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdą wybory, Palikot będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakikot sam publicznie nawoływał do zabójstwa prezesa Kaczyńskiego. "wilkiem polskiej polityki jest Jarosław Kaczyński (...) Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego i skórę wystawimy na sprzedaż " Oto słowa Pana Palikota. Nie wiem jak wy, ale ja widzę tu zapowiedź zabójstwa i bezczeszczenia zwłok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejna próba zamachu na Janusza Bez Penisa. Pierwszej dokonał pewien obywatel w czasie zakłócania wiecu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego, rzucając w posła gumowym wibratorem za 80 zeta. Z tego powodu poseł wynajął więcej ochroniarzy i ewakuował rodzinę. Panie pośle, ale TYM nie da się zbić, no chyba, że pan ma inne osobiste doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu tego Palikota tez martwił bym sie o życie. Przecież pan Bóg w lkońcu się wkurzy i może zeslac jakąś błyskawicę na tą oświeconą główę, na jego miejscui chodził bym przypięty do piorunochronu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw ten kmiot obraża kogo może a później się dziwi że komuś nerwy puściły; ale niech się nie łudzi nikt go nie tknie: zabić palikota i pójść siedzieć za zabicie człowieka? szkoda życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać, ma rację Palikot że ci niby "obrońcy"dopuścili sie zbeszczeszczenia krzyża. Myślałem o złożeniu doniesienia do prokuratury że naruszyli moje uczucia religijne bo te zachowania nie mają nic wspólnego z religią a więcej z zachowaniami fanatyków islamskich określanych jako talibowie. We wczorajszych informacjach o sporqach w sprawie przeniesienia krzyą pokazano tych "obrońców" i wyraźnie było widać jak jedna z aktywnych obrończyń demonstrowała ze zdjeciem Rydzyka w rękach. Wyłania się obraz kto za tym całym zamieszaniem stoi, ludzie PiS działający na zlecenie Macierewicza i wspierani prze RM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, co niektórzy nauczą się przynajmniej co znaczy prawo i sprawiedliwość w praktyce, a nie tylko na sztandarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam krzyż, stoi w miejscu i tyle. ja musze od czasu do czasu ogladać mordę tej kanali przemieszczającej się po krakowskim przedmieściu i starówce to jest problem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
co tam krzyż, stoi w miejscu i tyle. ja musze od czasu do czasu ogladać mordę tej kanali przemieszczającej się po krakowskim przedmieściu i starówce to jest problem!
Ja ci bardziej współczuję oglądania mordy przy goleniu Patrząc na twoje wypociny musisz być niezłym zjebem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o.benedyktus napisał:
Tak trzymać, ma rację Palikot że ci niby "obrońcy"dopuścili sie zbeszczeszczenia krzyża. Myślałem o złożeniu doniesienia do prokuratury że naruszyli moje uczucia religijne bo te zachowania nie mają nic wspólnego z religią a więcej z zachowaniami fanatyków islamskich określanych jako talibowie. We wczorajszych informacjach o sporqach w sprawie przeniesienia krzyą pokazano tych "obrońców" i wyraźnie było widać jak jedna z aktywnych obrończyń demonstrowała ze zdjeciem Rydzyka w rękach. Wyłania się obraz kto za tym całym zamieszaniem stoi, ludzie PiS działający na zlecenie Macierewicza i wspierani prze RM.
Odezwał się widz TVN24 słuchający Niesiołowskiego i Hołownię ehh. Masz istną pustkę w głowie, wystrzegaj sie wiatru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy gnoja (sam o sobie tak się wyrażał) POwinien ktoś POwiesić na gałęzi, czy nie. Ale jest takie powiedzenie: kto mieczem wojuje, od miecza ginie. W przypadku tej kreatury bardziej adekwatne byłoby powiedzenie: kto gumowym fajfusem wojuje, od fajfusa .... Pierwszy - jak podawała prasa - nieudany zamach tym narzędziem był ponoć przeprowadzony na Placu Litewskim w czasie cyrku odstawianego przez w.w. gnoja w dniu 9 czerwca b.r. ("zamachowca" udzielił wywiadu mediom i przyznał się do zbrodni).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kat Jacenty napisał:
Nie wiem, czy gnoja (sam o sobie tak się wyrażał) POwinien ktoś POwiesić na gałęzi, czy nie. Ale jest takie powiedzenie: kto mieczem wojuje, od miecza ginie. W przypadku tej kreatury bardziej adekwatne byłoby powiedzenie: kto gumowym fajfusem wojuje, od fajfusa .... Pierwszy - jak podawała prasa - nieudany zamach tym narzędziem był ponoć przeprowadzony na Placu Litewskim w czasie cyrku odstawianego przez w.w. gnoja w dniu 9 czerwca b.r. ("zamachowca" udzielił wywiadu mediom i przyznał się do zbrodni).
Zamachowiec się wyparł zamachu i przepraszał, bo to nie był żaden zamachowiecć, tylko zwykła popierdułka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka pytań: Kto najwięcej politycznie ugrał na sprawie krzyża? Kto wyszedł na durnia a kto na normalnego? Myślcie ludzie zanim bezgranicznie zaufacie telewizji. Połowa z tzw. "obrońców krzyża" to warszawskie meneliki i bezrobotni. Kto im zapłacił za obronę? Która partia została zdyskredytowana przez krzyż? Czy nie wygląda to na kolejną brudną zagrywkę PO (po tej wawelskiej?)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślak Stibbons napisał:
Kilka pytań: Kto najwięcej politycznie ugrał na sprawie krzyża? Kto wyszedł na durnia a kto na normalnego? Myślcie ludzie zanim bezgranicznie zaufacie telewizji. Połowa z tzw. "obrońców krzyża" to warszawskie meneliki i bezrobotni. Kto im zapłacił za obronę? Która partia została zdyskredytowana przez krzyż? Czy nie wygląda to na kolejną brudną zagrywkę PO (po tej wawelskiej?)?
Stawiam na to, że ojciec dyktator, bo mohery dają na msze w intencji krzyża, i oczywiście zagrożone jest istnienie jedynego radia niosącego słowa prawdy więc podajemy numer konta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja ci bardziej współczuję oglądania mordy przy goleniu Patrząc na twoje wypociny musisz być niezłym zjebem
widzę żeś zorientowany i myślący, oświeć mnie , czy ta morda to przypadkiem nie jedn z psychopatów z PO, co chciał strzelać do ludzi i ich patroszyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paligłup napisał:
widzę żeś zorientowany i myślący, oświeć mnie , czy ta morda to przypadkiem nie jedn z psychopatów z PO, co chciał strzelać do ludzi i ich patroszyć ?
Ciebie nic już nie oświeci Ty znasz tylko jedną prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie to zbeszczeszczenie zaczęło się jakieś 2000 lat temu. Tak więc Janusz, mimo sympatii zdrowej części społeczeństwa do Ciebie, termin jest trochę nie na miejscu. Ale Twoje działania jak najbardziej słuszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciebie nic już nie oświeci Ty znasz tylko jedną prawdę
fakt , znam jedyną prawdę propagowaną przez rządzących - prawdę sztucznego penisa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...