Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Gosiewski żyje!

Utworzony przez josef, 17 lipca 2010 r. o 16:19
kiedy ten pan sobie przestanie kpić z ludzi, a zwłaszcza ze zmarłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZy w tym kraju niby wolnym,musi byc taki deb*** jak PALIKOT zeby sie nabijac z ludzi,trzeba go leczyc..PANIE PALIKOT ulica ABRAMOWICKA tam pan sie zglos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parszywiec z tego POpaprańca - mówił o eutanazji i dlaczego zrezygnował ja się pytam dlaczego? nawet zmarłym nie daje spokoju parszywiec jeden ach szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje kolejowe w Polsce, Lublina nawet nie ma na mapie http:// i26.tinypic.com/2uidawp.jpg Za to jest palikot, ktory obraża zmarłych. POdły jak PO bo inacej tego nie można nazwać, że go tolerują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swego Palikota spuściłem z łańcucha bo sra PO pietach z powodu nadciągającej burzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pederasto czemu nie paradujesz w stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nieprawda ! Kurdupla porwali kosmici,sklonowali a klon udaje frustrata co przrgrał wybory(ale twierdzi że wygrał) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie ma o czym pisać..., frustracje filozofa nie wszystkich interesują, ciszej nad tym panem... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wykracza juz poz wszelkie granice- Co mozna to mozna- nie zaleznie z jakiej partii kto jest i ile ma kasy w portfelu- nie jestem ani za PiS-em ani za jakas tam Po- jak mozna isc i gosowac na osobe ktora w sowich szeregach ma kogos takiego jak Palikot-wstyd- co ten gosc zrobil dla Lublina- nic do europarlamentu wprowadzil Kolarska-Babinska- czlowieka ktory dla lubelszczyzny nawet nie kiwnie palcem. Gratulacje-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, durny naród wybrał Prezydenta z durnej partii i teraz wszyscy będziemy mieli coraz więcej pokazówek największego idioty w kraju. To było do przewidzenia, że tak właśnie będzie. Myślę ,że gdyby nawet rodzina Pana Gosiewskiego wytoczyła proces błaznowi Tuska , to pewnie niewiele zdziała (z wiadomych powodów ). Osobiście współczuję nie tylko rodzinie Pana Gosiewskiego , ale wszystkim , których najbliżsi zginęli w katastrofie. Swoją drogą- ciekawe , co ten błazen jeszcze wymyśli i dokąd to jego chamstwo jeszcze sięgnie. Jak można przejść spokojnie do pochówku Pana Gosiewskiego , skoro trumna z jego ,,zwłokami" wróciła do kraju na samym końcu i tak na prawdę nie wiadomo kto w niej jest. Do tej pory nie ma żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość ciała złożonego w trumnie. Rodziny pozostałych ofiar powinny żądać także ekshumacji , żeby mieć całkowitą pewność ,że pochowali swoich bliskich, inaczej będą żyły w ciągłej niepewności . Wracając do Palikota- jaką trzeba być BESTIĄ w ludzkiej skórze, żeby sobie stroić szydercze kpiny z rodziny Pana Gosiewskiego? Kto daje mu prawo do szargania zwłok ? Czy na prawdę nie ma na takie postępowanie żadnych paragrafów ? Czy Palikot może pozostawać bezkarny- nie ma na niego mocnych ? Brakuje słów na to wszystko.... Ciekawe , czemu Palikot tak bardzo obawia się przeprowadzenia ekshumacji ? Jakaś przyczyna musi być skoro posuwa się do tak drastycznych wręcz metod wyszydzania z najbliższych Pana Gosiewskiego . Ciekawe kogo następnego spotka na peronie ? Dla mnie Palikot jest totalnym zerem, brakuje wprost słów ,żeby to,, coś" określić, bo z człowiekiem nie ma to nic wspólnego. To , co wyczynia ten bezkarny typ jest po prostu nie do przyjęcia. Czy na prawdę nie ma w tym naszym kraju kogoś , kto by się bliżej tym,, czymś" ( Palikotem ) zainteresował i zamknął mu mordę , aby więcej nie kłapał ? Mówi się ,że sądy są niezawisłe i sprawiedliwe, może i są, ale w naszym kraju nie bardzo to widać. Gdyby było inaczej ten błazen już dawno zostałby ukarany. Pytanie;-co na temat wygłupów Palikota mają do powiedzenia- Pan Komorowski ,Tusk i reszta PO ? .... JAK WIDAĆ NIC !!!! Inaczej zapewne by reagowali , a tu cisza. A może Palikot ma od nich przyzwolenie ? Kto wie..... WSTYD !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dt7o napisał:
A nieprawda ! Kurdupla porwali kosmici,sklonowali a klon udaje frustrata co przrgrał wybory(ale twierdzi że wygrał) !
Gdyby niektóre kobiety były poddawane przymusowej sterylizacji mniej byłoby oszołomów na świecie. Ty jesteś jednym z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wszystko pięknie.Czy ten Palikot jest Palikotem,nie wiem ale dobrze mówi,bardzo dobrze.Pan były Lech Kaczyński odbywał służbę wojskową w jednostce na Mazurach-a komu i na co on złożył przysięgę?W 1978 roku złożył przysięgę na wierność narodowi polskiemu i związkowi radzieckiemu/nie mam motywacji do pisania dużymi literami/.Wykonał ją w 100% a Wawel mu się nie należy bo był wychowany na "Niemcach Kruczkowskiego"przez swoją mamę zresztą.Byłem świadkiem tej jego służby i przestańcie o nim już cokolwiek pisać-nie żyje i za to należy go uszanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szkodnik z chora wyobraznia niech cos napisze o hrabim Komorowskim lub jego zonce to jest dopiero wdzieczny temat Czy leczenie w niektorych przypadkach jest przymusowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro takie wielkie przestepstwa "Pan byly Lech Kaczynski" uczynil i takie zle wychowanie odebral to dlaczego byl tak nielubiany u obu strategicznych sojusznikow tj na wschod i zachod od Warszawy? Oczywiscie i "na miejscu" czyli w Warszawie odebral od sprzedawczykow i roznej masci idiotow wiele "kulturalnych obelg" - oj nie jedne pomyje sie na Niego wylalo... Masz jakis osobisty uraz? A moze zastanowienia glebszego brak? Moze trzeba pomyslec odrzucajac "salonowy" stereotyp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
No wszystko pięknie.Czy ten Palikot jest Palikotem,nie wiem ale dobrze mówi,bardzo dobrze.Pan były Lech Kaczyński odbywał służbę wojskową w jednostce na Mazurach-a komu i na co on złożył przysięgę?W 1978 roku złożył przysięgę na wierność narodowi polskiemu i związkowi radzieckiemu/nie mam motywacji do pisania dużymi literami/.Wykonał ją w 100% a Wawel mu się nie należy bo był wychowany na "Niemcach Kruczkowskiego"przez swoją mamę zresztą.Byłem świadkiem tej jego służby i przestańcie o nim już cokolwiek pisać-nie żyje i za to należy go uszanować.
Czytaj teksty ze zrozumieniem - nie na to forum biedaku trafiłeś. Temat dotyczy Pana Gosiewskiego. Hellooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKNOT JEST CHORY PSYCHICZNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trafiło się chłopu przedobrzyć , zapomniał o wiechciach które z butów mu wystają,a tu szparka sekretarka,władza i jeszcze raz władza,no samolocik do tego,tylko że nie każdym samolocikiem na ten księżyc można polecieć.Do Piask -przyleć,postaw jeszcze więcej kontrowersyjnych pomników,znamy uczynki bandziorów którym Ty Prezydencie nie powinieneś postawić pomników a tym bardziej że nie nadstawiłeś swojej głowy nikomu.A mama żle ciebie wychowała a bliżniaka też.Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilnie potrzebni psychiatrzy. Ze strachy przed Kaczyńskim najważniejszym politykom PO pojeba.. się w głowach. Komorowski twierdzi że Tusk i jego rząd poradził sobie z powodzią, Tuskowi pomylili się przodkowie i zaczął dowodzić , że to przodkowie Kaczyńskiego dzielnie walczyli w Wermahcie, no i Palikot , ten ma takie zwidy, że widzi zmarłych i rozmawia z duchami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 października 1984 uprowadzony zostaje ksiądz Popiełuszko, porywa go trzech funkcjonariusze SB, 30 października ciało księdza zostaje odnalezione w okolicach tamy we Włocławku. W świetle faktów, już 19 października rząd wiedział, że ks. Jerzy został bestailko zamordowany i wrzucony do Wisły. A oto wersja oficjalna, którą przedstawiał Jerzy Urban - wówczas rzecznik rządu: (wypowiedź z 23 i 25 października 1984 roku): W imieniu rządu apeluje do całego społeczeństwa o pomoc w znalezieniu księdza Jerzego Popiełuszki. (…) Jest to wydarzenie wymierzone w proces odnowy, w swych intencjach ma ono ugodzić w stosunki Państwo-Kościół. (…) Sprawę porwania księdza nadzoruje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i generał broni Czesław Kiszczak. Znając go można być pewnym, że czynione jest wszystko, co można , że sprawcy, wszyscy sprawcy będą odnalezieni, ukarani, wszystkie okoliczności porwania wyjaśnione aż do gruntu. (…)Władze Państwa Polskiego nie mają nic wspólnego z tym porwaniem... Jedni powiedza, ze te dwie rozne w czasie wypowiedzi to przypadek, inni, że tych samych prowadzacych "rzecznicy" rządów mieć musieli, jeszcze inni, że historia lubi się powtarzać, a ja powiem tak - "ścierwnik brunatny" tym się różni od innych swoich braci z rodziny sępowatych, że żywi się tym co po trupach zostanie... Od dziasiaj dla mnie osobiście poseł Palikot będzie już tylko "ścierwnikiem brunatnym", i takim na zawsze już POzostanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitni ludzie zawsze byli w mniejszości, tak trzymaj Janusz, lej na tych pis-dzielców i wyśmiewaj bo my wykształciuchy mamy przy tym całkiem smakowity ubaw... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...