Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot grozi prokuraturą za zdjęcie symboli religijnych

Utworzony przez Hans, 1 marca 2011 r. o 13:48
I BARDZO DOBRZE ! NIECH W KOŃCU RZĄD SAM ZACZNIE PRZESTRZEGAĆ PRAWA I KONSTYTUCJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symbole innych religii powinny być zawieszone jeżeli wyznawcy danej religii tego zechcą. Symbole religijne niech wieszaja wyznawcy danej religii, a nie Palikot. On i jego Ruch mogą jedynie wibrator powiesić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłup już nie wie co wymyślić, aby istnieć medialnie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu panu POSKA juz dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj wy polaczki...zdejmijcie te klapki z oczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość Polaków to katolicy więc nie wiem jakim cudem na równi z krzyżem ktoś chce stawiać inne symbole... Miejsce gwiazdy dawida jest w Israelu a miejsce półksiężyca w krajach arabskich. Miejsce atomu jest w elektrowni:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palifi***kot niech ja Cię spotkam na starówce...wsadzę Ci tą gwiazdę Dawida w Twoje cztery litery...to nie groźba to wolność słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to że większość kojarzy tego "Pana" z Lublinem a on pochodzi z jakiejś wsi pod Biłgorajem... więc niech tam robi szum skąd jest. Kiedy skończy się ta POlityczna farsa?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co, że większość Polaków to katolicy? Skoro POLSKA uważana jest za świecki kraj...więc jeżeli dajesz krzyż, to daj i inne artefakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To co, że większość Polaków to katolicy? Skoro POLSKA uważana jest za świecki kraj...więc jeżeli dajesz krzyż, to daj i inne artefakty.
INNE MOZNA WIESZAC PO TOJ-TOJACH.TU JEST POLSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajac, który chce by o nim mówiono >>>>>>ZERO BIŁGORAJSKIE<<<<<<.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
pajac, który chce by o nim mówiono >>>>>>ZERO BIŁGORAJSKIE<<<<<<.
TO NIE JEGO POMYSL,ON JEST PROSTY JAK TOPOREK.ZA TYM STOI TEN JEGO MADRALA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że, Palikot wygra i ostudziwasz amok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
mam nadzieję że, Palikot wygra i ostudziwasz amok
Wygra JASIU-chyba na fujarze,albo w kregle kieszonkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurrrraaa!Jasiu wrócił na arenę cyrkową,oj będzie się z czego pośmiać.No i media będą miały nowe tematy.Pozdrawiam uśmiechniętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek 19 napisał:
Hurrrraaa!Jasiu wrócił na arenę cyrkową,oj będzie się z czego pośmiać.No i media będą miały nowe tematy.Pozdrawiam uśmiechniętych.
W koncu troche PO-blaznujemy,a taka duza przerwa byla.JASIU znowu wraca na scene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...