Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot i Mucha w "Tańcu z gwiazdami"?

Utworzony przez Łęczna czeka, 1 kwietnia 2009 r. o 08:21
a ja państwa posłów zapraszam do zainteresowania się tym co dzieje się z waszym kołem powiatowym wŁęcznej. ZERO działalności a wy na tańce. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale lipny tekst, od razu widać, że podpucha na 1 kwietnia. Listy osób zaproszonych do TzG nigdy nie wypływają tak wcześnie przed programem. To po pierwsze. Po drugie - Doda już od dawna zapowiadała, że nigdy nie zatańczy. Co za żenada z tym tekstem. Moglibyście się bardziej postarać, dziennikarze z DW, i wymyślić coś bardziej wiarygodnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej-panowie radaktorzy-postarajcie się bardziej.To już nawet nie jest "lipa"-to brak szacunku dla czytelników..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prima Aprilis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ey jesteście lipa.Ja rzeczywiście słyszałem wypowiedź tych osób że będą występować.Nasz poseł pierwszy taniec wykona z mistrzem tańca ero Wibratorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Panią poseł Muchą chciałbym zatańczyć. Piękna kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...