Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot o Bogdance

Utworzony 13 października 2015 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Palikot, nawet zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego kraju jesteś w stanie nazwać wrogim, byle tylko się promować w gorącym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO co mówi Palikot chyba mało kogo w Bodance interesuje. nawez zw. zaw. uważają że połączenie kopalni z eneą jest korzystne dla obu stron. Palikot jednak zawsze udaje najmądrzejszego. Niesteety tylko udaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot ma 120 procent racji .Region górnicy obudząsię z ręką w nocniku .Związkowcy są wiekowi      mogą     iść  na emeryture i wtórują                      j nea  że dla kopalni bedzie lepiej to jest kłamstwo co na to posłowie .W  Poznaniu będą    decydować ile lubelski górnik będzie   zarabiał i ile godzin będzie pracował a co NAJGORSZE   PODATKI popłyną do POZNANIA a Lubelskie będzie tylko KOLONIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam Palikotowi znow nie pasuje? Palikot zauwazalnie promuje sie jakby w tematach ktore go zupelnie nie obchodzą. Zdanie Palikota tutaj jest akurat namniej wazne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę widać kto martwi się problemami prawdziwych ludzi! Mieszkałem kiedyś w Łęcznej wiem jak tym wszsytkim ludziom pracujacym w kopalnii jest ciężko. Widać Palikot ich rozumie a przynajmniej się stara co się bardzo liczy dla mnie ogromy plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot, nie jest głupi chłop, posłuchajcie go dokładnie. Jego otoczka, sposób przekazu i otoczenie nie bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanka? niech zwolnią stanowiska stare wyjadacze, emerytowani "właściciele" spółek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ GOŚCIU Palikot to stary cwaniak i nic więcej. Wyrafinowany taktyk, który  zagląda tylko tam gdzie widzi biznesowy albo polityczny interes. Ja i ty obchodzimy go tyle co zeszłoroczny snieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooo i dobrze gada! enea obniża cene akcji specjalnie własnymi działaniami a później po tej obniżce sama wykupuje reszte akcji - śmierdzi to na kilometr! trzeba więcej takich ludzi jak Palikot co dostrzeże przekręt i obroni w słusznej sprawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę widać kto martwi się problemami prawdziwych ludzi! Mieszkałem kiedyś w Łęcznej wiem jak tym wszsytkim ludziom pracujacym w kopalnii jest ciężko. Widać Palikot ich rozumie a przynajmniej się stara co się bardzo liczy dla mnie ogromy plus
Faktycznie tylko jakoś zanim się wyborczo nie zrobiło to Palikot jakoś o Bogdance nie wspominał a temat nie ciągnie się od wczoraj. Żałosny koleś wszystko pod publikę robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kimże jest ten Palikot, że chce rozmawiać z zarządem. Gdyby zarząd chciał przyjmować każdego petenta to musiałby podwoić swój skład. Panie Palikot, pan nawet radnym gminny nie jesteś, więc z czym do ludu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego cała Łęczna i my wszyscy górnicy  powinniśmy głosować na J. Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jest, tym, który chce wejść do sejmu. No i wyczaił, że Bogdanka to gorący temat więc trzeba by się zakręcić zapomniał tylko zabrać akcesoria ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej w nic się januszku nie angażuj, bo skonczy sie farsą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę że ktokolwiek w tym kraju może go jeszcze traktować poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po jego wynikach, całe ugrupowanie ma poparcie mniejsze niż dawniej sam Palikot. Naród znudził się przedstawieniami i woli konkretnych politykow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co ale tu dobrze Palikot mówi "wrogie przejęcie'' panstwowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BILION złotych długu publicznego i kryzys imigrancki. Dziękuje po-pisowi. TERAZ KORWiN. http://ejsmont.info/dlaczego-korwin-wygra-wybory/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...