Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot o sprośnym SMS: Chciałem żeby mi odpuściły

Utworzony przez Wojciech, 23 grudnia 2008 r. o 14:39
Lublin przeprasza za Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz masz jaja. Widać że chłop z zamojszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
Lublin przeprasza za Palikota.
Szanowny Wojciechu ! 1.Jakiś Palant Wojciech to nie Lublin (na szczęście), 2.p.Palikot słusznie pogonił te "Panienki medialne" z "Rz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo po co piszecie ciagle o Palikocie dla niego to woda na młyn i dalej robi te swoje wygłupy, gdyby media przestały pisac o takich deb***ach świat artykułów byłby piękniejszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- NALEZY JEDNAK NAJPIERW MYSLEC A NASTEPNIE MOWIC . TEJ UMIEJETNOSCI TEMU PALANTOWI BRAKUJE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANU JANUSZU PALIKOTU DWIE FLACHY PRYTY/MAMROTA/ TO MIAŁO BYĆ NA RYŁO? A CO BY PAN Z TYMI PANIAMI WTEDY ROBIŁ A JESZCZE JAK BY ZDJĘŁY CIUSZKI- CO ŻON PANU MAŁO BZYKAĆ SIĘ CHCE? CZY ORGIETKA RZYMSKA PO PRYCIE W PATELENCE SIĘ MARZY? A MOŻE W CAŁEJ SWOJEJ POZIE TO PAN MA KŁOPOTY Z ALKOCHOLEM A NIE KTO INNY? A MOŻE Z SEXEM KŁOPOCIKI I PYTA NIE DYGA I TRZEBA MOCNIEJSZEJ PODNIETY? OJ KULTURY WIĘCEJ A PIENIĄŻKI ROZUMLU NIE DAJĄ - MAJWYŻEJ KŁOPOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to cham, idiota i bardzo kiepski żartowniś. Polityk w sejmie to nie błazen, tylko wybraniec ludu, który powinien zajmować się sprawami dla tegoż to ludu ważnymi, a nie tylko swoim piarem. Jakie by te dziennikarki nie były, ale komuś takiemu jak POSEŁ NA SEJM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ takie esemesy i odzywki po prostu nie przystoją. Ja w formie żartu mógłbym sobie tak napisać do swoich bardzo dobrych kolezanek, ale na pewno nie do kobiet z którymi mam formalne stosunki. Skoro mi nie wypada, to jemu tym bardziej. W normalnym kraju po tych jego wybrykach już dawno powinien dostać dożywotni zakaz kandydowania gdziekolwiek, no ale to jest Polska... A tak na marginesie - to wyobraźcie sobie państwo co by się rozpętało gdyby podobnego esemesa wysłał na przykład taki Gosiewski czy Cymański do dziennikarek Gazety Wybiórczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...