Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Odchodzę z PO, złożę mandat posła

Utworzony przez Gość, 1 października 2010 r. o 22:31
to mandatat przypadnie Zbysiowi Wojciechowskiemu ale mam nadzieje że zostanie Prezydentem Lublina i nie skorzysta z tego "prezentu" od lateksowej pały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lateksowa czy nie, przynajmniej z jajami, nie to co Słońce Peru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podział przez pączkowanie? Ojcem chrzestnym" tworu politycznego "nowego" będzie pewnie oficer SB, który to w 1981 roku przyjmował "raport" własnoręcznie podpisany przez publicznie wtedy nikomu nieznanego Janusza Palikota. To co tylko ciekawić ewentualnie jeszcze może to to, czy rzeczony "raport" i dwie własnoręcznie podpisane lojalki mogły mieć wpływ na aktualne przymiarki do rozmnożenia przez podział PO? Czy hasło i słowo wodza w kierunku IPN, że "trzeba spalić to esbeckie szambo" stanie się dziś "ciałem"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idzie do "starego diabła",bo już tyle napsuł,ŻE OBRZYDZENIE BIERZE PATRZEĆ NA TĘ SEPLENIĄCĄ MORDĘ!Niech taże zabierze swoich kłamców z zarządu województwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem i będę głosował na Pana Palikota,jak większośc młodych ludzi z którymi rozmawiałem.To może być odnowa Polski i wniesienie czegoś do naszej polityki czego jeszcze nie znamy-prawdziwej demokracji,uczciwości,odwagi w wyrażaniu poglądów,braku lęku przed proboszczami i tzw.sztucznymi autorytetami.Palikot stawian na szali swój autoryted dla dobrej przyszłości naszego kraju.Ma wielu wrogów wśród różnych miernot dla których obecny stan i zdobyte przywileje są głównym celem politycznym.Polska jako kraj ludzi młodych,ambitnych,przedsiębiorczych nie zasługuje na taką klasę polityczną jaką mamy.Choć Tusk jest wybitnym politykiem ,ale jest w złym otoczeniu i jak odejdzie będziemy znów z Kaczyńskimi,Lepperami,Giertychami,Oleksymi,Kwaśniewskimi i innymi miernotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc do widzenia, pa. kolega funkcjonariuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy tego deb***a są dowodem na to jak prymitywny jest polski naród. Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos Pan ma!! Jak większość młodszych i inteligentniejszych Polaków liczę na nową jakość polityki, prowadzoną bez polityków w czarnych sukienkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof napisał:
Jestem zwolennikiem i będę głosował na Pana Palikota,jak większośc młodych ludzi z którymi rozmawiałem.To może być odnowa Polski i wniesienie czegoś do naszej polityki czego jeszcze nie znamy-prawdziwej demokracji,uczciwości,odwagi w wyrażaniu poglądów,braku lęku przed proboszczami i tzw.sztucznymi autorytetami.Palikot stawian na szali swój autoryted dla dobrej przyszłości naszego kraju.Ma wielu wrogów wśród różnych miernot dla których obecny stan i zdobyte przywileje są głównym celem politycznym.Polska jako kraj ludzi młodych,ambitnych,przedsiębiorczych nie zasługuje na taką klasę polityczną jaką mamy.Choć Tusk jest wybitnym politykiem ,ale jest w złym otoczeniu i jak odejdzie będziemy znów z Kaczyńskimi,Lepperami,Giertychami,Oleksymi,Kwaśniewskimi i innymi miernotami.
Z jednej szali "autorytet" postawisz "posła dietetycznego", a po drugiej stronie szali? Wniósł ten poseł w ciągu dwóch kadencji tyle dobrego, że lubelszczyzna znalazła się na samym końcu całego zbioru regionów UE. Pakuj się i jak dobrze pójdzie to za 2,5h bedziesz w Wawie na posla Palikota "nowej" partii kongresie - w tym samym czasie inni skoczą sobie samolotem z Rzeszowa do Indii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot nie jest dodatkiem do Platformy, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia Palikota od Platformy Obywatelskiej, oderwania Palikota od Tuska i Schetyny, jest niszczeniem samej istoty Platformy Obywatelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot na prezydenta !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pohybel mu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łasuch napisał:
Z jednej szali "autorytet" postawisz "posła dietetycznego", a po drugiej stronie szali? Wniósł ten poseł w ciągu dwóch kadencji tyle dobrego, że lubelszczyzna znalazła się na samym końcu całego zbioru regionów UE. Pakuj się i jak dobrze pójdzie to za 2,5h bedziesz w Wawie na posla Palikota "nowej" partii kongresie - w tym samym czasie inni skoczą sobie samolotem z Rzeszowa do Indii...
kiedy o Palikocie bylo jeszcze niezbyt glośno -Lubelszczyzna zawsze byla stroną wspierającą bardziej niekorzystne partie,jakby na przekór calemu narodowi,naszemu rozwojowi regionu-koltuńskie podejście do odpowiedzialności i zwycięstwa,a swoje zaslugi trzymala w chlewiku- tak tak , jeśli odejdzie Palikot z partii,PlatForma straci zabarwienie-i o czym wtedy będziemy my lubelacy huczeć,kogo będziemy się "stydzić"?przegrana naszego regionu już świadczy o wiecznym staniu w miejscu,czyli cofaniu się- o ewidentnym egoiżmie i nieodrozwoju umyslowym i ciemnocie -wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...