Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Zabijmy porywaczy Polaka!

Utworzony przez Gość, 9 lutego 2009 r. o 18:35
Wyślijmy dio Pakistanu Palikota!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mu towarzyszy Radeczek S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwłaszcza te filmy są niezbędne. nie róbcie brukowca z Dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jest ostatnią osobą, która na takie tematy powinna się wypowiadać. Szkoda, że DzWsch nagłasnia wypowiedzi tego pajaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyślijmy Pedałkota z gumowym penisem w garści i napisem na czole pedał na sam widok araby odbiorą sobie życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre Dobre i pewnie masz racje ja bym nie wytrzymał tego widoku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc zgłaszam postulat żeby wyłapać bandziorów i staropolskim zwyczajem powbijać na pale, oczywiście nagrać to wszystko i wrzucić do internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo, ze Palikot to osobnik wysoce nie zrównoważony, to akurat w tym przypadku ma racje, wybić zarośniętych capów co kopuluja z kozami, poucinać jaja z penisami i wrzucić w gnojowicę by nie mogli sie dostac do seraju jako nieczyści i kopulować z hurysami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmutniejsze jest to, że część z nas żywi takie same uczucia i to samo mówi znajomym co Palikot ośmiela się powiedzieć publicznie. Ale, że to poseł - to mu nie wypada, nie powinien, a fuj. Z drugiej strony traktujemy polityków jako sieroty bez własnego zdania. siedzące, gadające głowy. Ja też jestem za tym by przykładnie ukarać terrorystów. Stać nas na to i nie bawmy się tu w dyplomację. Gdy rozmówca wyjmuje broń - ty użyj swojej. Dobrze mieć takiego posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chomokocie z tm gumowym penisem na nich ,araby takiego ptoka się boją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...