Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: złożymy przeciwko Kaczyńskiemu wniosek do komisji etyki

Utworzony przez ja, 13 listopada 2011 r. o 13:26
Palikot powinien złożyć wniosek o umieszczenie swojej osoby w zakładzie psychiatrycznym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 100% zgadzam się z p. Palikotem. P. Kaczyński już nie raz zabłysnął swoją wypowiedzią. A tak na marginesie skoro wszystkie niepowodzenia, rozróby, powodzie i tym podobne sprawy są winą p. Tuska o których tak głośno i dobitnie mówi to dlaczego nie powiedział że przegrał wybory też p. Tuska. Dla mnie osobiście p. Kaczyński jest żenujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
W 100% zgadzam się z p. Palikotem. P. Kaczyński już nie raz zabłysnął swoją wypowiedzią. A tak na marginesie skoro wszystkie niepowodzenia, rozróby, powodzie i tym podobne sprawy są winą p. Tuska o których tak głośno i dobitnie mówi to dlaczego nie powiedział że przegrał wybory też p. Tuska. Dla mnie osobiście p. Kaczyński jest żenujący.
Przegrał, bo jego elektorat zdecydowanie się kurczy. Zostali tylko: kibole, słuchacze radia ma ryja, no i zacofana lubelszczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość, co dobierał zdjęcie to miał chyba jakiś "szczwany plan". Niestety plan nie wypalił, a "autor" wyszedł na totalnego amatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to Ty siejesz nienawisc podpisałem twe poparcie teraz wstydzę się ze jesteś tak głupi jak cep biłgorajski prosty walysz w słome a syna namówiłem aby głosował na Ciebie .Jesteś dupowłazem słownym abyś byle co zaistniał w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest klaun, są jego małpy to jest i cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez się za rządzenie a nie oskarżasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...