Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PAN alarmuje: Przez emigrację spada liczba urodzeń w Polsce

Utworzony przez Jan, 17 grudnia 2013 r. o 19:54
No i dobrze. W końcu będzie trochę luźniej w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie to nie dziwi, jak rodzić dzieci w kraju tak ubogim jak Polska, kraju gdzie dla młodych nie ma pracy, kraju gdzie aby zdobyć jaką lepszą pracę trzeba mieć niewiadomo jakie zanjomości. Polska do dziwny kraj............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić, że nikt nie chce dzieci ,skoro samemu bez dzieci żyje się na niskim poziomie.Za polską wypłatę kupimy kilkakrotnie mniej pieluch,ubrań,paliwa czy sprzętu agd,rtv w porównaniu do Francuzów Niemców,Włochów.Jesteśmy skrępowani podatkami,pozwoleniami,licencjami, żenującymi zarobkami.Nie jesteśmy samodzielni, mieszkamy u rodziców albo rodzice kupują nam mieszkanie.Można by długo wymieniać...Więc myślę że to jest odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kilka pokoleń nie będzie tego kraju na mapach Europy. Jestem tego pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. W końcu będzie trochę luźniej w Polsce.
Twoja głupota jest niczym wszechświat - nie ma granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...