Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Papież Franciszek: kanonizacja Jana Pawła II 27 kwietnia

Utworzony przez JAN P.II (z)BAWICIEL, 30 września 2013 r. o 13:41
(...)
Ostatnio edytowany 30 września 2013 r. o 16:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że syn nie dożył. Zainteresowanym tematem polecam hasło: Adam Kinaszewski lub Irena Kinaszewska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie co na ten temat ciekawe video. Niestety trzeba się zarejestrować http://video/papie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że syn nie dożył. Zainteresowanym tematem polecam hasło: Adam Kinaszewski lub Irena Kinaszewska.
Nie są to najświeższe informacje,ale dla nieznających tych nowinek zapewne interesujące.Mnie osobiście nie bulwersują opisywane sytuacje,do wszystkiego podchodzę z dużym dystansem-do świętości również.Ksiądz,biskup,papież tylko grzeszni ludzie tak jak każdy śmiertelnik.Znane jest powiedzenie,iż zakazany owoc smakuje lepiej.To czego winniśmy wymagać od siebie i innych każdy zapewne wie-zwierzchnicy Kościoła w szczególności.Nie boją się Boga,piekła,że krzywdzą drugą osobę-wszystko można ukryć,zatuszować,zinterpretować na swój sposób.To nie mój świat i nie moja bajka.Bóg jest jeden,a uczynki idą za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...