Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafia w Białymstoku apeluje: Dajcie 300 zł dla księdza po kolędzie

Utworzony przez krzesimir, 6 stycznia 2010 r. o 18:03
ten sdam napisał:
nie,nie to samo panie "inteligentny inaczej" W artykule jakiś prowokator pisze,że trzeba przygotować kopertę z 300 zł.W uwidocznionym fragmencie można przeczytać ,że roczna składka na budowę Świątyni to 300 zł/na rodzinę/.Dobrowolna zresztą.Więc kto nie chce,albo nie może to nie zapłaci.Moim zdaniem cel tego artykułu,to wywołanie nagonki na Kościół Katolicki.Nie wymaga to wielkiej odwagi,a przynosi zamierzony efekt.Co widać po wpisach. ps.ciekawe,kto ci mózg zakółkował ,"jon"
Ależ się ksiądz podniecił. A ta nagonka na waszą instytucje to nic innego jak realna ocena rzeczywistości proszę ksiedza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umiarkowany napisał:
artykuł to zwykłe wywoływanie waśni na tle religijnym.Co widać po większości wpisów. Redakcja zadowolona? Premia będzie?
Będzie premia bedzie. Oby tylko nie została przeznaczona na faneberie darmozjadów w sukienkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o0t i katolickie potrzeby,a mnie,gdy byłem mały i głupi i wierzyłem w [b]mzimu[/b] mówił taki jeden w czarnej sukience, że na ziemi nic człowiekowi nie jest potrzebne, a dla mzimu nic nie trzeba dawać bo to wszystko co na ziemi to i tak mzimu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieczkobrzęk napisał:
Typowy bąk AGORY. Puścić smród i charaszo. Prawie jak radio TelAviv. Jest ósma albo w pół do ósmej. Temu od szkalowania polskich Księży ("współpracowali czasie II wojny z Gestapo") odpowiem, że ca 3 tys. księży zginęło w obozach koncentarcyjnych w tym M. Kolbe. A ilu Polaków zginęło z rąk stalinowców na których donosili pachołki moskiewskie?
O tak donosili pachołki moskiewskie donosili ale w czarnych sutannach też chodzili donosili i sprzedawali ludzi i swoich do UB !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bog, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech i wszystko." Dz. 17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się tylko ciężko zastanawiam, dlaczego w XXI wieku, gdzie większyść z nas uważa się za silnie oświeconych i wszystko wiedzących, wciąż wspomaga tą największą włoską mafię. czy wy naprawdę jesteście tak durnym narodem, że pomimo że sami głodujecie, to jeszcze dajecie pieniądze hordzie batmanów żerujących na ludzkiej biedzie i krzywdzie?!? zauważcie, że takie rządania pojawiaja się w najbiedniejszych miastach, wsiach, czy regionach. bo ludziom z głodu nie zostaje nic innego jak modlić sie do boga żeby on coś zmienił... a on siedzi cicho, wysyła kolejne ponaglenia zapłat, a w nagrodę ufundował trzęsienie ziemi na haiti...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwę się dlaczego napadnięto na księdza w Białymstoku. Te czarne wszy kradną od setek lat, głosząc swą obłudę i kłamstwa, które nie mogą znieść egzaminu naszych czasów. Teraz karma - prawo przyczyny i skutku - się odezwie. W naturze nic nie ginie. Czarne pasożytnicze wszy jeszcze mają tupet, by mówić, ile kto ma dać na ich zaczarowane pałace. Zżerają tkankę społeczeństwa i czas położyć temu kres. Żadne powymyślane cuda przez tych kłamców i obłudników nie może skutkować na trzeźwe myślenie w tym stuleciu, ani w żadnym po tym. Pognać darmozajadów do roboty. ERYK ANTYKLERYK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieczkobrzęk napisał:
Typowy bąk AGORY. Puścić smród i charaszo. Prawie jak radio TelAviv. Jest ósma albo w pół do ósmej. Temu od szkalowania polskich Księży ("współpracowali czasie II wojny z Gestapo") odpowiem, że ca 3 tys. księży zginęło w obozach koncentarcyjnych w tym M. Kolbe. A ilu Polaków zginęło z rąk stalinowców na których donosili pachołki moskiewskie?
KOLEŚ A ILE OFIAR POCHŁONĘŁA INKWIZYCJA,PALENIE NA STOSACH PRZEZ 700 LAT PRZEPROŚ MURZYNÓW,INDIAN POGAN ZA CIERPIENIA KATOLICKICH BANDYTÓW CO SPLĄDROWANY NARODY OBU AMERYK DO SZKOŁY NIEUKU,MOHEROWY BERECIE FANATYKU,DAWNO POWINIEN JUŻ BYĆ SPALONY NA STOSIE ZA HEREZJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część komentarzy bardzo mnie zadziwia - tyle w nich zawiści i złości, lekceważenia praw drugiego człowieka. Ofiary składane w czasie kolędy są DOBROWOLNE i nikt nie jest zmuszany do ich składania. Mieszkam w Białymstoku i w miarę możliwości przekazuję i będę przekazywać pieniądze na budowę kościoła w mojej parafii. To jest moja decyzja i wszelkie wymachiwania "beretami" oraz używanie deprecjonujących słów w stosunku do ludzi starszych, wierzących i kleru uważam za naruszenie moich obywatelskich praw, gwarantowanej konstytucyjnie swobody sumienia i wyznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...