Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paragrafy zaspokojone. A człowiek?

Utworzony przez Gość, 9 lutego 2008 r. o 01:25
Jakiś belkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za przewrotność mówić, że uciekinierzy z Polski nie mają szczęścia! Uciekaliśmy zawsze, uciekamy i tak będzie jeszcze długo. Prawdziwym nieszczęściem tego dziecka był jakikolwiek kontakt z tym krajem. Potwierdza to zatrzymywanie go na siłę według woli jego posiadaczy. Na szczęście jest humanitarny rząd, który się za nim ujął i pobił wrogów dziecka oszczędzając mu tortur i urazu psychicznego na resztę życia! Polska była jest i będzie krajem Trzeciego Świata. Warunki tutaj panujące zna każdy, wielokrotnie w ciągu dnia je klnący. Medycyna jak w Afryce. Nędza i bezdomność jak w Azji. Religijna opresja jak w Średniowieczu. Podłość ludzi jeden do drugiego jak... tylko w Polsce. Nawet polscy Żydzi uważani są przez swoich rodaków z innych krajów świata za najbardziej zdeprawowanych. Jest to oznaką tego jaki pancerz musieli oni sobie dorobić, żeby przetrwać w skrajnie barbarzyńskich warunkach watykańskiego zaboru. Mało jest polskich dzieci do znęcania się nad nimi? Spowszedniało to już na tyle, że obcy “smakuje” lepiej? Jeszcze jeden do służby kleru, rządu i wyzyskującym “rodakom” albo do wychodźctwa na Zachód za prawdziwym chlebem jako posługacz jeszcze komuś innemu? Chcą dziecka, to niech obalą kler i zdrajców w rządzie i wywalczą sobie demonizowane zapładnianie in vitro! Niech staną się kobietami “wartymi grzechu”. Niech wezmą w opiekę dzieci spod nosa, z autentycznego uczucia a nie z kapryśnej chimery. Oto lekcja na ich zawiść, że komuś może być lepiej, że może być szczęśliwy, że nie będzie prześladowany przez nich w tym samym kotle. Jedyny słuszny kraj, roszczący sobie prawo do wszystkiego, jednocześnie odmawiający go innym naokoło? Jedyny raj na Ziemi, inne kraje ubezwłasnowolnione i na naszym utrzymaniu oraz łasce? Gdzie są ci wszyscy, którzy się tu tak bardzo pchają? W którą stronę płynie zapomoga unijna? Kto komu buduje nowoczesne fabryki? Kto komu stawia sklepy na miejsce obskórnych budek, kto je zaopatrza, kto pilnuje jakości? Jedynie kradzieżą zajmuje się większa część tego narodu. Cytat z prostackiej próby szantażu ...Niemożliwa jest pomoc, gdy dziecko będzie w Białorusi... Doprawdy? “Pomagam” jak posiadam, jak nie posiadam, pokazuję swoje prawdziwe oblicze. Gdyby chłopiec kiedyś umarł, dopiero sypałyby się “argumenty”! Bo tutaj nikt nie choruje, nie umiera, gdzie indziej naturalny stan jest przestępstwem. Szkoda, że JPII nie wysłali do Polski, pewnie żyłby wiecznie. Ale kto wie, może dlatego Watykan zagarnął Polskę, żeby przenieść do niej swoją siedzibę nigdy nie umierając? Aż ciarki przechodzą ile mielibyśmy papieży i jaką wojnę wewnętrzną o ich stołek. Takie fenomeny były na porządku dziennym od początków biskupowania w Rzymie. A propos, niechciane niech popróbują swoich szans na zapłodnienie w zakrystii. Nie zrażajcie się od razu, gdy traficie na odmowę, nie wszyscy księża stoją na dzieci i chłopców, niektórzy są pod tym względem normalni, choć w ukryciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...