Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie oczekiwali na karetkę z poszkodowanym i pozwolili innemu kierowcy na niego najechać? Nie mogę sobie tego wyobrazić, jak można do tego dopuścic?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Parczewa więc wiem co piszę! Ulica Polna rejon ciepłowni - to długa prosta ulica więc jeżdżą tam bardzo szybko - nie twierdzę że wszyscy. Każdemu może się przydarzyć wypadek - ale nie zatrzymać się i nie udzielić pomocy to już Skurwy******o!Mam nadzieję że znajdą szybko sprawcę wypadku-pamiętaj Sprawco że pogorszyłeś swoją sytuację, po za tym postaw się w sytuacji gdyby był to Twój ojciec, matka lub dziecko.Mam nadzieję że kamery zainstalowane na zakładzie produkcyjnym ujęły samochód i sprawcę. Ludzie którzy zawiadomili pogotowie mogli stanąć na ulicy lub z boku na chodniku i machać że ktoś leży na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam sytuację z opowieści naocznego świadka i świadkowie zrobili co mogli aby nie doszło do większego nieszczęścia. W momencie zawiadamiania służb samochód na światłach awaryjnych i osoba machająca na drodze nie spowodowała zwolnienia kierującej samochodem. Co spowodowało ponowne potrącenie poszkodowanego. Całe szczęście że osoba machająca odskoczyła bo również zostałaby potrącona przeze kierującą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Polnej jest całkiem sporo kamer o których na pierwszy rzut oka nie widać. Bekniesz frajerze za to co zrobiłeś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam sytuację z opowieści naocznego świadka i świadkowie zrobili co mogli aby nie doszło do większego nieszczęścia. W momencie zawiadamiania służb samochód na światłach awaryjnych i osoba machająca na drodze nie spowodowała zwolnienia kierującej samochodem. Co spowodowało ponowne potrącenie poszkodowanego. Całe szczęście że osoba machająca odskoczyła bo również zostałaby potrącona przeze kierującą.
    Co za brak wyobraźni.  Mogła przynajmniej zwolnić albo ominąć skoro bała się zatrzymywać. Masakra.  I tacy ludzie jeżdżą po drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zaleźć sprawcę przed policją i ukamienować śmiecia a jego dom podpalić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja do tego kroluj nam Chryste... ON CHYBA POWINIEN ZNALEZC SIE W PSYCHIATRYKU...CO ON WYPISUJE ..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...