Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świeć Panie nad jego duszą... Straszna jest taka śmierć z zaskoczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qurwa a myśliwce tylko wódę piją i wiecznie pijani chodzą zamiast strzelać do dzików, We  wrześniu i październiku jeździłem na grzyby, w lasach i na obrzeżach lasów widziałem wiele ambon , żeby nie skłamać to prawie pod każdą leżały puszki z piwem albo butelki po wódce. To jak mają trafić myśliwce do tych dzików jak oni podczas polować piją na ambonach i w dodatku zaśmiecają las .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qurwa a myśliwce tylko wódę piją i wiecznie pijani chodzą zamiast strzelać do dzików, We  wrześniu i październiku jeździłem na grzyby, w lasach i na obrzeżach lasów widziałem wiele ambon , żeby nie skłamać to prawie pod każdą leżały puszki z piwem albo butelki po wódce. To jak mają trafić myśliwce do tych dzików jak oni podczas polować piją na ambonach i w dodatku zaśmiecają las .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY CIEKAWY PASAŻER MIAŁ KAMIZELKĘ, CZYTALIBYŚMY TYLKO O USZKODZENIU POJAZDU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qurwa a myśliwce tylko wódę piją i wiecznie pijani chodzą zamiast strzelać do dzików, We  wrześniu i październiku jeździłem na grzyby, w lasach i na obrzeżach lasów widziałem wiele ambon , żeby nie skłamać to prawie pod każdą leżały puszki z piwem albo butelki po wódce. To jak mają trafić myśliwce do tych dzików jak oni podczas polować piją na ambonach i w dodatku zaśmiecają las .
Jestem młodym myśliwym ( 3 lata w kole łowieckim)  Kiedyś z kolegą też myśliwym wybrałem się na zasiadkę na dzika. Siedzieliśmy na ambonie a że było zimno to wpiliśmy litr wódki. Obudziłem się skacowany w paśniku a kolega spadł z ambony i połamał nogę. Dobrze , że nam sztucerów nie ukradli gdyż też nie wiadomo jakim cudem pospadały z ambony i leżały w trawie. Od tamtej pory nie piję na polowaniach. Pozdrawiam kolegów myśliwych .  " Darz Bór " 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeć Panie nad jego duszą... Straszna jest taka śmierć z zaskoczenia!
wszystko dzieje się za sprawą Pana ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z was na pewno nakłada kamizelkę po wyjściu z auta w podobnej sytuacji. A te tłumaczenia policjanta to już bez komentarza pozostawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko dzieje się za sprawą Pana ...
  To fakt, jednak nie bez kozery katolicy modlą się "od nagłej i niespodziewanej śmierci zachowaj nas Panie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla własnego bezpieczeństwa dobrze byłoby nosić elementy odblaskowe zawsze,nawet w obszarze zabudowanym. szczególnie tam gdzie oświetlenie uliczne działa przez 2-3 godz. i nie ma chodników. Byłbym nawet za przepisem nakazującym noszenie po zmierzchu wszędzie na każdej drodze publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Citroen to bez świateł jechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY CIEKAWY PASAŻER MIAŁ KAMIZELKĘ, CZYTALIBYŚMY TYLKO O USZKODZENIU POJAZDU
Tak jest! Współczucie dla rodziny tego pana ale niestety, sam jest sobie winien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Citroen to bez świateł jechał?
widzę, ze dużo jeździsz samochodem, zwłaszcza w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, dużo jeżdżę w nocy. Dodam jeszcze, że mam dobre światła i dostosowuję prędkość jazdy do warunków na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, dużo jeżdżę w nocy. Dodam jeszcze, że mam dobre światła i dostosowuję prędkość jazdy do warunków na drogach.
To gdy oslepia cie samochód z naprzeciwka to widzisz człowieka bez kamizelki bo masz dobre światła. Nie bez powodu pieszy ma nakaz noszenia odblaskow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wypadek z udziałem dzikich zwierząt - przykra sprawa. Dla osób zainteresowanych obniżeniem ryzyka wypadków i szkód związanych z kolizja pojazdów z dzikimi zwierzętami gorąco polecam system elektroniczny system bezpieczeństwa VSS16, który w efektywny sposób ogranicza ryzyko kolizji pojazdów z udziałem dzikich zwierząt. System ten można juz nabyć na allegro. Więcej informacji na stronie facebook: sposób na jelenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego to ludzie nie wymyślą. Pokusiłem się i znalazłem ten system niby bezpieczeństwa na internecie. Kupiłem z ludzkiej ciekawości. Montaż faktycznie był prosty instrukcja montażu ok. Ale po zamontowaniu to mi dopiero kopara opadła jak miałem pierwszą a zaraz potem drugą możliwość go przetestować. W obu przypadkach sarny z daleka wiały w las tylko się kurzyło - fajny widok to był. Potem jeszcze raz widziałem sarnę z daleka wiejącą w pola. Super sprawa. Jadę sobie, włączam ten system i pikam a zwierzyna wieje w las. Dla myśliwych na nagonki to też dobra sprawa jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...